Виїзд майстра від 10 хвилин

Безкоштовно в Києві

– відгуки та оцінки

097 568 66 58

050 842 68 13

073 236 28 18

Щодня з 8:30 до 21:00

Пропонуємо співпрацю для приватних майстрів

Компанія «Комп Майстер Центр» пропонує вигідну співпрацю для фізичних і юридичних осіб. Ми виконуємо якісний ремонт комп’ютерної та побутової техніки в Києві.

Що ми пропонуємо?

Співпраця полягає в передачі техніки або замовлень нам в ремонт за певний відсоток (обмовляється персонально). Якщо у Вас немає можливості виконувати певні замовлення самостійно або не встигаєте фізично, можете переводити їх на нас і не втрачати гроші. Ми беремо на себе спілкування з клієнтом, виконання ремонту і передачу техніки клієнту, а Ви тільки отримуєте свій відсоток з виконаного замовлення. Погодьтеся – дуже зручно!

Кому вигідна співпраця з нами?

Ця пропозиція вигідна приватним майстрам, які не встигають виконувати свої замовлення або не володіють навичками і обладнанням для ремонту певної техніки. З нами також можуть співпрацювати вебмастера, сайти яких приносять певний потік замовлень, але їх немає кому передавати. При правильній рекламі, можна непогано заробляти тільки на відсотках. Ще можна виділити власників інтернет-магазинів електроніки, торгових точок та інші. Багато клієнтів при купівлі техніки потребують її правильного налаштування, а також подальшого ремонту. У чому ми готові надати професійну помощь. Напишіть Вашу пропозицію та умови співпраці. Дякуємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша компанія надає послуги термінового ремонту та налаштування техніки вдома або в офісі протягом 60 хвилин. Ми гарантуємо оперативний виїзд нашої команди спеціалістів для виконання необхідних робіт. Наш сервіс може бути корисним для тих, хто цінує свій час і потребує швидкого та якісного ремонту техніки.

Дізнатися точну вартість ремонту

  ОЦЕНКА ТЕХНИКИ

  мы ответим в течении 1 рабочего дня
  Для точной оценки техники, нужно указать все дефекты, неисправности и характеристики устройства. Остаточная цена только после диагностики в сервисном центре.
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  close-link

  ЗАКАЗАТЬ ОбРАТНЫЙ ЗВОНОК

  мы перезвоним в течении 15 минут
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  Мы гарантируем полную конфиденциальность оставленных данных
  close-link