Виїзд майстра від 10 хвилин

Безкоштовно в Києві

– відгуки та оцінки

097 568 66 58

050 842 68 13

073 236 28 18

Щодня з 8:30 до 21:00

При підключенні до ноутбуку, індикатор на БП не горить

Техніка зайняла важливе місце у нашому житті. Без неї важко уявити виконання навіть таких простих речей, як приготування їжі. Також незамінна для нас комп’ютерна техніка – ноутбуки. Вони компактні, легкі, зручні, мобільні. Особливо важливо, що працювати вони можуть й без постійного підключення до мережі.

При подключении к ноутбуку, индикатор на БП не горит

Тому коли з’являються якісь неполадки з живленням ноутбуку, це приносить масу незручностей його власникові. Одна з таких неполадок пов’язана з блоком живлення. При його підключенні до ноутбуку, індикатор на БП не горить. Тоді ноутбук може не заряджатися або зовсім не вмикатися.

Які можуть бути причини?

З імовірністю 99% це проблема виникає через несправність самого блоку живлення. Тому розумно у першу чергу буде перевірити його на наявність несправностей. Про це ми розповімо пізніше.

Чому не горит індикатор, причини:

 1. Трапляється так, що ноутбук включається й навіть заряджається, а індикатор все одно не горить. Тут проблема може полягати у несправності контактів усередині блоку живлення. Здавалося б, така дрібниця, адже працювати на ноутбуці можна й без палаючого індикатора. Але такі дрібні проблеми часто є провісниками більш серйозних неполадок. БП може незабаром зламатися повністю. Ремонт обійдеться досить дорого, так що відкладати вирішення такої проблеми на потім точно не варто.
 2. Проблема може полягати й у мережевому кабелі. Можна його замінити (підійде й кабель для телевізора) та спробувати оживити ноутбук з новим кабелем.
 3. Індикатор може не горіти через пошкодження гнізда для мережевого кабелю, яке після тривалого користування втрачає первинну щільність. Особливо це стосується старих ноутбуків. У нових ця причина також не виключена, за умови, що мали місце механічні ушкодження у результаті необережності.

Як перевірити справність блоку живлення?

Звичайно, якщо ви маєте освіту електрика, легко знайдете причину несправності. Однак, перевірити справність роботи блоку живлення можна й без спеціальних знань. Для цього вам знадобиться мультиметр (вольтметр). Перевіряємо напругу на роз’ємі, який підключається до ноутбуку. Порівняйте отримані значення зі значеннями, зазначеними на блоці живлення виробником.

Можливі два варіанти:

 • Напруга не відповідає значенням, зазначеним на блоці живлення. Спробуйте повторно зробити завмер. Якщо нічого не змінилося – допоможе тільки заміна блоку живлення, так як ремонт у такому випадку навряд чи виправдає себе.
 • Напруги немає. Дуже уважно огляньте БП на предмет видимих пошкоджень. Якщо вони виявлені, варто віддати блок живлення у ремонт. Якщо немає, то ремонт навряд чи допоможе. Вихід один – замінити БП на новий.

Розумний підхід

Як ви могли переконатися з цієї статті – така проблема зустрічається досить часто, але все одно не дозволяє назвати конкретні причини й сказати, що зробити у тій чи іншій ситуації. Тому найрозумніше буде не ламати голову, а звернутися до досвідченого майстра. Кращий вибір – “Комп Майстер Центр“.

Тут працюють компетентні фахівці, які допоможуть вам не тільки з’ясувати причину поломки вашого ноутбука або комп’ютера, але також усунути її у самі стислі терміни. Виїзд майстра здійснюється протягом півгодини після оформлення виклику у будь-який зручний для вас день, включаючи й вихідні. Виїзд майстра та діагностика – безкоштовно. Ремонт та заміна комплектуючих за доступними цінами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша компанія надає послуги термінового ремонту та налаштування техніки вдома або в офісі протягом 60 хвилин. Ми гарантуємо оперативний виїзд нашої команди спеціалістів для виконання необхідних робіт. Наш сервіс може бути корисним для тих, хто цінує свій час і потребує швидкого та якісного ремонту техніки.

Дізнатися точну вартість ремонту

  ОЦЕНКА ТЕХНИКИ

  мы ответим в течении 1 рабочего дня
  Для точной оценки техники, нужно указать все дефекты, неисправности и характеристики устройства. Остаточная цена только после диагностики в сервисном центре.
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  close-link

  ЗАКАЗАТЬ ОбРАТНЫЙ ЗВОНОК

  мы перезвоним в течении 15 минут
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  Мы гарантируем полную конфиденциальность оставленных данных
  close-link