Виїзд майстра від 10 хвилин

Безкоштовно в Києві

– відгуки та оцінки

097 568 66 58

050 842 68 13

073 236 28 18

Щодня з 8:30 до 21:00

Чому гальмують ігри

Сьогодні у кожному будинку є комп’ютер, іноді навіть більше, ніж один. Одні використовують їх для роботи, інші – для спілкування у соціальних мережах, переглядів фільмів. Але абсолютно усі люблять іноді пограти у захоплюючі ігри, які у величезній кількості пропонують відомі і не дуже розробники.

Тормозят игры на компьютере

Те, що заважає насолоджуватися грою

На жаль, далеко не завжди можна у повній мірі насолодитися приголомшливою графікою, спецефектами. Пов’язано це з так званими “гальмами”: на найцікавішому місці гра раптом починає зависати, динамічний рух стає схожим на сповільнену зйомку. Чому гальмують гри на потужному комп’ютері?

Сьогодні розберемо основні причини:

 1. Причина перша – це, звичайно, завантажений диск С. На жаль, багато хто нехтує необхідністю його очищати. Про те, як це правильно зробити читайте окрему статтю в нашому блозі.
 2. Якщо ви збираєтеся завантажити нову гру, обов’язково ознайомтеся з мінімальними вимогами до системи. А ще краще, щоб комп’ютер повністю відповідав рекомендованим параметрам. Якщо вони нижче, то на швидкісну гру розраховувати не доводиться.
 3. Ще одна причина – віруси. У більшості випадків люди економлять на покупці якісного антівірусника, користуючись безкоштовними версіями. На жаль, їх функціонал обмежений і вони пропускають шкідливе ПО, яке уповільнює роботу комп’ютера.

Чим завантажений процесор?

Якщо комп’ютер досить потужний, диск С у ідеальному порядку, значить процесор завантажують відкриті (але зовсім непотрібні у момент гри) програми та додатки. Щоб перевірити цей факт, загляньте у “Диспетчер завдань”. Мабуть, це найпоширеніша причина. Вона у повній мірі пояснює, чому гальмують ігри, які раніше не гальмували.

Покроково розберемося, як розвантажити процесор:

1. Відкриваємо “Диспетчер завдань”. Зверніть увагу, що саме найбільше завантажено: процесор, жорсткий диск або, можливо мережа. У прикладі на скріншоті це виявився саме процесор. Провідник, у якому відкрито кілька вкладок, буквально “з’їв” продуктивність комп’ютера більш ніж на 60%. Зазвичай, якщо завершити роботу непотрібних програм – комп’ютер працює в нормальному режимі без гальм.

Чем загружен процессор?

2. Уважно подивіться, чим завантажений жорсткий диск, навіть якщо після першого пункту усе добре працює. Наприклад, часто саму гру встановлюють на нього і процесор виявляється перевантаженим.

Особливості налаштувань

Також варто окремо поговорити про налаштування оптимізації графіки розробниками ігор. Мабуть, найвідоміший випадок Diablo III у ранніх версіях. Гра сильно конфліктувала з відеокартами NVIDIA. У них за замовчуванням включене налаштування AMBIENT OCLUSION, яке відповідає за затінення основного фону. Після її відключення проблеми з гальмами у грі зникали, як за помахом чарівної палички.

Іноді допомагає ще один “фокус”: відключення спецефектів у самій грі. Дим, вода, вогонь, пил, туман, безсумнівно, ефектно виглядають, але “з’їдають” левову частку ресурсів. Тому, якщо вам важливий сам процес, а не ефектна картинка, то такий спосіб прискорення цілком може підійти.

Настройка видеокарты

Замість висновку

Насправді, тема дуже об’ємна, складна і щоб детально її висвітлити, потрібно дуже багато часу. До того ж, не у кожного користувача є достатньо досвіду та знань, щоб розібратися навіть з найпростішими термінами. Саме тому, щоб розібратися з проблемою швидко та з гарантією результату, розумно звернутися до фахівців з “Комп Майстер Центр” у Києві.

 • Майстер швидко та якісно виконає повну діагностику.
 • Усуне можливі причини неполадок, розбереться, чому на потужному ноутбуці гальмують ігри.
 • Виконає всі необхідні налаштування.
 • У разі необхідності, почистить жорсткий диск.
 • Усуне віруси, якщо потрібно – перевстановить ПО.
 • Також допоможе розібратися з вашим телефоном, оскільки ігри для смартфонів теж мають властивість “гальмувати”.

Таким чином, з мінімальними витратами часу, грошей та нервів, ви знову зможете насолоджуватися бездоганною роботою комп’ютера і, звичайно, улюбленими іграми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша компанія надає послуги термінового ремонту та налаштування техніки вдома або в офісі протягом 60 хвилин. Ми гарантуємо оперативний виїзд нашої команди спеціалістів для виконання необхідних робіт. Наш сервіс може бути корисним для тих, хто цінує свій час і потребує швидкого та якісного ремонту техніки.

Дізнатися точну вартість ремонту

  ОЦЕНКА ТЕХНИКИ

  мы ответим в течении 1 рабочего дня
  Для точной оценки техники, нужно указать все дефекты, неисправности и характеристики устройства. Остаточная цена только после диагностики в сервисном центре.
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  close-link

  ЗАКАЗАТЬ ОбРАТНЫЙ ЗВОНОК

  мы перезвоним в течении 15 минут
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  Мы гарантируем полную конфиденциальность оставленных данных
  close-link