Виїзд майстра від 10 хвилин

Безкоштовно в Києві

– відгуки та оцінки

097 568 66 58

050 842 68 13

073 236 28 18

Щодня з 8:30 до 21:00

Постійно завантажується Windows 7

Техніка стала невід’ємною частиною нашого життя. Ми користуємося нею постійно: на роботі, навчанні, вона необхідна для розваг, а також для повсякденного користування. Тому поломка будь-якого девайса, будь то стаціонарний комп’ютер, мобільний ноутбук, планшет або телефон, стає справжньою бідою для сучасного суспільства. Спробуємо розібратися чому так відбувається, що є причиною постійного завантаження Windows 7.

Постоянно загружается Windows 7

Джерело неполадок

Операційна система Windows 7 вважається чи не найкращою для домашнього використання, вона є або була, як мінімум один раз у кожному комп’ютері. Незважаючи на гідний розвиток операційних систем, “сімка” завоювала престижне місце серед лінійки популярних продуктів Microsofrt.

Уявіть, у один прекрасний день ви включаєте свій гаджет, а Windows геть відмовляється виходити з вами на контакт, не завантажується: ледь завантаження добігає кінця, як відбувається перезавантаження та все починається спочатку. Що варто краще зробити у цій непростій ситуації? По-перше, не варто панікувати. У операційної системи є безліч варіантів вирішення цієї проблеми. Причин, за якими Windows 7 не завантажується частково або не завантажується зовсім, дуже багато.

Давайте розглянемо деякі з них:

  1. Найчастіше виходить з ладу жорсткий диск.
  2. Можуть не працювати осередки пам’яті SSD (на неї встановлена сама операційна система).
  3. Не варто виключати віруси, що заважають цьому процесу.
  4. Проблема може критися у материнській платі.
  5. Перепади напруги, які призводять до технічного збою – найчастіша причина даної несправності.
  6. Неліцензійне програмне забезпечення може призвести до виходу з ладу самої операційної системи й навіть самих важливих комплектуючих.

Ваші дії

Як говорилося раніше – не панікуйте! Стрес не допоможе вам вирішити таку непросту задачу, а й може нашкодити організму, перешкодити адекватно оцінити ситуацію. Для початку слід спробувати вимкнути та увімкнути пристрій. Завдяки цьому, система завершить усі свої процеси та при включенні відновить їх належним чином.

Якщо дані дії не принесли користь, комп’ютер як і раніше тільки завантажується, то на цьому слід зупинитися. Ви зробили все, що могли. Непрофесійне втручання може тільки нашкодити комп’ютеру, привести до більш дорогого ремонту або навіть повного виходу з ладу техніки.

Оптимальний варіант

Без спеціальної освіти, досвіду й знань у даній області, навряд чи варто намагатися полагодити що-небудь. Це може привести до ще більшої поломки девайса, його дорогого ремонту або навіть повної заміни. Набагато простіше скористатися послугами професіоналів сервісного центру “Комп Майстер Центр“. Сертифіковані спеціалісти, на основі повноцінної діагностики допоможуть вам вирішити таку непросту проблему.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

У зв'язку з нестабільною ситуацією з електроенергією в Україні можуть бути проблеми з додзвоном на наші телефони.
Якщо Вам не вдається додзвонитися - оформляйте замовлення через форму зворотнього зв'язку. Ми обов'язково зв'яжемося з Вами!
Час зворотнього зв'язку не більше 15 хвилин.
Контакти
close-image