Виїзд майстра від 10 хвилин

Безкоштовно в Києві

– відгуки та оцінки

097 568 66 58

050 842 68 13

073 236 28 18

Щодня з 8:30 до 21:00

Потрапила вода на клавіатуру ноутбуку, не працюють кнопки

Якщо ви любите побалувати себе водою, чаєм, кавою або іншими напоями, працюючи близько ноутбуку, ризикуєте зіткнутися з поширеною проблемою. Що саме мається на увазі? Шанс залити клавіатуру рідиною досить великий. Краще відмовитися від цієї звички раз та назавжди, щоб не довелося вживати екстрених заходів й віддавати велику суму грошей за ремонт. Але поговоримо про все по порядку.

Попала вода на клавиатуру ноутбука, не работают кнопки

Ваші дії

Припустимо, що неприємність усе ж таки торкнулася вас прямо зараз. Що ви будете робити? Не всі знають відповідь на це питання. Існує певний алгоритм, якому необхідно слідувати:

 1. Для початку потрібно обов’язково від’єднати пристрій від електричної мережі. Потім слід вийняти акумулятор. Ці дії допоможуть уникнути виникнення короткого замикання. А ще великий шанс зберегти працездатність контактів.
 2. Якщо у роз’єм ноутбуку підключена флешка, її необхідно дістати. З CD/DVD приводу важливо вийняти диск. Карта пам’яті також потребує витягання.
 3. При малій кількості пролитого, слід перевернути пристрій та ретельно протерти його за допомогою паперового рушника або серветки. Ці дії дозволять зупинити процес більш глибокого потрапляння рідини всередину.
 4. Якщо було пролито чимало, потрібно акуратно струсити гаджет, попередньо встановивши його на ребро. Залиште техніку до повного висихання на кілька годин або навіть днів. Усе залежить від складності ситуації.

Повернення працездатності

У окремих випадках проста сушка не допомагає. Потрібно розбирати ноутбук за допомогою викрутки. Внутрішній простір слід уважно оглянути, очистити від плям, видалити забруднення, якщо вони є. У цій справі відмінно допоможе спиртовий розчин та тампон. М’яка тканина добре вбирає вологу. Завершенням процесу стане очищення дистильованою водою. Не обійтися й без подальшої просушки протягом 2 діб.

Ні в якому разі не вмикайте ноутбук відразу після завершення очищення. Інакше ризикуєте зіткнутися з такою серйозною неприємністю, як коротке замикання.

Після того, як термін просушування підійде до кінця, необхідно включити гаджет та зробити тестування працездатності. Якщо вона так і не відновилася, допоможе тільки досвідчений майстер. Подальша самодіяльність неприпустима.

Ті щасливчики, яким пощастило та клавіатура знову стала нормально працювати, повинні постаратися викорінити звичку вживати напої близько гаджету. Не варто забувати й про проведення профілактичних заходів у вигляді регулярної продувки та очищення.

“Комп Майстер Центр” поверне техніку до життя!

Грамотні фахівці, здатні зробити діагностику, ремонт і налаштування роботи клавіатури, трудяться у сервісному центрі “Комп Майстер Центр“. Вони легко усувають негативні наслідки, з якими стикаються користувачі після попадання води на пристрій.

Основні переваги звернення:

 • У центрі успішно вирішують безліч проблем, пов’язаних з поверненням техніки у нормальний робочий стан.
 • Досвідчені професіонали “Комп Майстер Центру” не знають, що таке складний ремонт. Вони беруться за виконання завдань будь-якої складності ітазавжди доводять справу до кінця.
 • Сервіс знаходиться у місті Києві. Усі жителі столиці та області отримують можливість скористатися послугою безкоштовного виїзду майстра у будь-який район.
 • Ціни на послуги розумні та адекватні. Тут не знають, що таке невиправдане завищення вартості.

Звернувшись у “Комп Майстер Центр” одного разу, ви точно не пошкодуєте. Співробітники гарантують успішний підсумковий результат. Вони застосовують тільки сучасні методики у ході роботи. Ваша техніка буде вдячна, якщо ви зупините вибір на “Комп Майстер Центрі”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша компанія надає послуги термінового ремонту та налаштування техніки вдома або в офісі протягом 60 хвилин. Ми гарантуємо оперативний виїзд нашої команди спеціалістів для виконання необхідних робіт. Наш сервіс може бути корисним для тих, хто цінує свій час і потребує швидкого та якісного ремонту техніки.

Дізнатися точну вартість ремонту

  ОЦЕНКА ТЕХНИКИ

  мы ответим в течении 1 рабочего дня
  Для точной оценки техники, нужно указать все дефекты, неисправности и характеристики устройства. Остаточная цена только после диагностики в сервисном центре.
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  close-link

  ЗАКАЗАТЬ ОбРАТНЫЙ ЗВОНОК

  мы перезвоним в течении 15 минут
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  Мы гарантируем полную конфиденциальность оставленных данных
  close-link