Виїзд майстра від 10 хвилин

Безкоштовно в Києві

– відгуки та оцінки

097 568 66 58

050 842 68 13

073 236 28 18

Щодня з 8:30 до 21:00

Гальмує, глючить, зависає – нерегулярні, але часті проблеми більшості сучасної комп’ютерної техніки. На превеликий жаль, ноутбуки схильні до цих проблем частіше ніж стаціонарні ПК. В основному проблема у технічних характеристиках та особливостях певної моделі, але іноді причиною стає і неправильне використання ноута, серйозні навантаження і купа «сміття» у накопичувальній та системній папці.

Фахівці компанії «Комп Майстер Центр» вирішили дати докладну відповідь на найбільш часто задається питання – чому гальмує ноутбук.

Основні причини підвисань

Як показала багаторічна практика, гальмує ноутбук Леново у наступних випадках:

 1. Недолік технічної потужності. Йдеться о малопотужних або дуже старих пристроях, які не розраховані на більшість сучасних програм та ігор. Виявити проблему вам допоможе тільки наш майстер. Пошуки «вузького» місця заліза (просідання, як правило відбувається через слабку комплектуючу) та його усунення – єдиний випадок вирішення проблеми.
 2. Засмічення накопичувача та ОС. Недолік місця на дисковому просторі, віруси, велика кількість непотрібних фонових завдань або перевантаження операційної системи – часта проблема. Якщо у вас гальмує ноутбук Леново, вирішити проблеми допоможе очищення диску або перевстановлення ОС.
 3. Забруднення деталей. Перегрів комплектуючих відбувається через забруднення, запилення і усихання провідників. Як наслідок, перегріті деталі починають починають регулярно гальмувати та давати збої. Щоб проблема не виявлялася необхідне регулярне очищення, змазування кулера та заміна термопасти процесора.

Визначити точну проблему вам допоможе виїзний майстер компанії «КомпМастерЦентр». Телефонуйте – ми вирішимо проблему.

Скільки буде коштувати усунення глюків з ноутбука Леново?

На всі види робіт у нашій компанії передбачений прайс. Дізнатися ціну того чи іншого виду ремонту ви зможете у наших консультантів. Остаточна вартість буде відома тільки після попереднього і повного огляду та діагностики.

Природно, назвати остаточну ціну без повного з’ясування проблеми неможливо. У одному випадку швидке очищення та змащування комплектуючих прибере всі подвисания, у іншому буде потрібно оновлення драйверів і операційної системи. Якщо необхідна заміна деталей або збільшення потужності, ціна буде більш високою з-за потреби придбання додаткових комплектуючих.

Якщо ви помітили, що у вас гальмує ноутбук – телефонуйте за номерами телефонів, вказаними на сайті.

Опишіть свою проблему і наші консультанти відправлять до вас додому майстра для діагностики та усунення проблеми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша компанія надає послуги термінового ремонту та налаштування техніки вдома або в офісі протягом 60 хвилин. Ми гарантуємо оперативний виїзд нашої команди спеціалістів для виконання необхідних робіт. Наш сервіс може бути корисним для тих, хто цінує свій час і потребує швидкого та якісного ремонту техніки.

Дізнатися точну вартість ремонту

  ОЦЕНКА ТЕХНИКИ

  мы ответим в течении 1 рабочего дня
  Для точной оценки техники, нужно указать все дефекты, неисправности и характеристики устройства. Остаточная цена только после диагностики в сервисном центре.
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  close-link

  ЗАКАЗАТЬ ОбРАТНЫЙ ЗВОНОК

  мы перезвоним в течении 15 минут
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  Мы гарантируем полную конфиденциальность оставленных данных
  close-link