Виїзд майстра від 10 хвилин

Безкоштовно в Києві

– відгуки та оцінки

097 568 66 58

050 842 68 13

073 236 28 18

Щодня з 8:30 до 21:00

Компанія «Комп Мастер Центр» досить давно на ринку надання послуг з ремонту оргтехніки та помітила, що найчастіше щасливі власники ноутбуків звертаються в основному з однаковими проблемами. Саме тому ми намагаємося відповідати на найчастіші запитання на сайті. Одна з багатьох проблем наших клієнтів – не заряджається ноутбук.

З чим же може бути пов’язана ця проблема та як з нею боротися?

Види поломок

Як стверджують фахівці, причин, по яким ноутбук не реагує на підключення до мережі, а вбудований акумулятор перестає тримати заряд, всього кілька:

 1. Неробочий кабель або блок живлення. Перевірити його працездатність досить просто – спробуйте зарядити пристрій іншим кабелем або через інший блок. Як варіант, можете спробувати зарядити своїм кабелем інший ноутбук.
 2. Зламалося вхідний отвір. Якщо у вас вже були проблеми з зарядом, живлення постійно губилося, а штекер не достатньо серйозно сидить у гнізді, значить є висока ймовірність того, що у вас проблеми з вхідним отвором живлення.
 3. Якщо ноутбук не заряджається, але при цьому працює від мережі – причина в тому, що вийшов з ладу акумулятор. Зазвичай система сама попереджає про подібну несправность, але упевнитися на 100% ви можете за допомогою спеціалізованих програм.

Ось три найпоширеніших проблеми та відповіді на питання, чому не заряджається ноутбук. Але компанія «КомпМастерЦентр» поспішає попередити, що це далеко не єдині у своєму роді проблеми, насправді їх може бути значно більше. Наші фахівці просто описали поломки, які трапляються у 90% випадків. Їх виправленням ви можете зайнятися самостійно, але тільки за умови попередньої діагностики пристрою.

Навіщо потрібна діагностика

Якщо у користувача не заряджається ноутбук, ніякий майстер без необхідної перевірки не зможе точно поставити «діагноз». Без помилок визначити причину, тип поломки, можливість і способи їх усунення – головна і першочергова задача нашого майстра. Тільки після закінчення збору теоретичних даних майстер може приступити до підбору комплектуючих для заміни.

Запчастини, акумулятор і кабель підбираються індивідуально під модель ноутбука. Після повної діагностики та ремонту нашим майстром, не буває, щоб ноутбук не заряджався. Компанія «Комп Мастер Центр» готова допомогти вам розібратися у проблемі, провести повну діагностику пристрою та замінити зламані деталі новими оригінальними запчастинами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша компанія надає послуги термінового ремонту та налаштування техніки вдома або в офісі протягом 60 хвилин. Ми гарантуємо оперативний виїзд нашої команди спеціалістів для виконання необхідних робіт. Наш сервіс може бути корисним для тих, хто цінує свій час і потребує швидкого та якісного ремонту техніки.

Дізнатися точну вартість ремонту

  ОЦЕНКА ТЕХНИКИ

  мы ответим в течении 1 рабочего дня
  Для точной оценки техники, нужно указать все дефекты, неисправности и характеристики устройства. Остаточная цена только после диагностики в сервисном центре.
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  close-link

  ЗАКАЗАТЬ ОбРАТНЫЙ ЗВОНОК

  мы перезвоним в течении 15 минут
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  Мы гарантируем полную конфиденциальность оставленных данных
  close-link