Виїзд майстра від 10 хвилин

Безкоштовно в Києві

– відгуки та оцінки

097 568 66 58

050 842 68 13

073 236 28 18

Щодня з 8:30 до 21:00

Ми зібрали усі найчастіші запитання, які задають нам клієнти, на цій сторінці. Натисніть на питання, щоб відкрилася відповідь!

Щоб викликати майстра додому або до офісу, потрібно зателефонувати нам або залишити заявку у формі на сайті.

Час реагування майстра, як правило, від 10 хвилин. Все залежить від місця розташування клієнта та бажаного часу прибуття майстра.

Це правда. Виїзд майстра клієнт не оплачує. Оплачується лише вартість ремонту (в разі ремонту – діагностика безкоштовна) або діагностика (коли клієнт відмовився або або ремонт недоцільний).

Ремонт триває від 1 до 14 днів. Все залежить від складності ремонту або наявності необхідних деталей для ремонта. Клієнт завжди може зателефонувати та дізнатися на якій стадії ремонт його техніки.

Коли ноутбук не включається, тому є кілька причин. Тому вартість ремонту може бути різною. У такій ситуації майстру обов’язково потрібно проводити діагностику для з’ясування несправності. Після діагностики клієнту озвучується вартість ремонту. Клієнт завжди має право відмовитися від ремонту.

Якщо Ви залили техніку, Вам ніхто не зможе відповісти на питання – скільки буде коштувати ремонт, так як після попадання струмопровідної рідини, може згоріти що завгодно. Вартість тільки після проведення діагностики.

Щоб дізнатися вартість матриці (екрану) ноутбука, нам потрібно спочатку дізнатися P-number матриці. Для цього потрібно розібрати ноутбук і побачити його. Але іноді досить моделі ноутбука, щоб відповісти на Ваше питання (у такому випадку потрібно зателефонувати нашому менеджеру та уточнити). Вартість залежить від складності роботи. Мінімальна вартість роботи починається від 150 грн.

Ми не надаємо таких і подібного виду послуг. Це незаконно!

Якщо клієнта не влаштовує вартість ремонту його техніки, то він може відмовитися від ремонту і забрати техніку назад, сплативши лише діагностику.

Ми завжди перед ремонтом говоримо клієнтові вартість ремонту. Якщо не влаштовує вартість, клієнт має повне право відмовитися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша компанія надає послуги термінового ремонту та налаштування техніки вдома або в офісі протягом 60 хвилин. Ми гарантуємо оперативний виїзд нашої команди спеціалістів для виконання необхідних робіт. Наш сервіс може бути корисним для тих, хто цінує свій час і потребує швидкого та якісного ремонту техніки.

Дізнатися точну вартість ремонту

  ОЦЕНКА ТЕХНИКИ

  мы ответим в течении 1 рабочего дня
  Для точной оценки техники, нужно указать все дефекты, неисправности и характеристики устройства. Остаточная цена только после диагностики в сервисном центре.
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  close-link

  ЗАКАЗАТЬ ОбРАТНЫЙ ЗВОНОК

  мы перезвоним в течении 15 минут
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  Мы гарантируем полную конфиденциальность оставленных данных
  close-link