Виїзд майстра від 10 хвилин

Безкоштовно в Києві

– відгуки та оцінки

097 568 66 58

050 842 68 13

073 236 28 18

Щодня з 8:30 до 21:00

Оптимальний процесор для ігор у 2019

Збираючи комп’ютер для ігор, потрібно прораховувати купу факторів, від яких залежить найголовніший показник у іграх – FPS. Чим вище кількість кадрів за секунду видає вам система, тим комфортніше та плавніше промальовується картинка на моніторі.

На думку деяких користувачів молодшого покоління, за це відповідає тільки відеокарта. Однак це «у корені» не так. Процесор для ігор грає не меншу роль, ніж відеокарта.

Для наочності будимо робити три збірки комп’ютера. Перша збірка буде бюджетною, підійде, якщо грошей зовсім немає. Друга збірка буде середнього цінового діапазону. Третя збірка буде преміум класу – коли грошей вистачає на усе.

Бюджетна збірка на Intel Pentium G4560

Головною перевагою даного процесору є його сокет. Пояснюючи нормальною мовою – для кожного процесору потрібен відповідний роз’єм у материнській платі (головна плата ПК). Якщо один процесор підходить для материнської плати, далеко не факт, що інший процесор до неї підійде.

Тому купуючи Intel Pentium G4560 ви припускаєте й покупку сокета 1151. На цей сокет надалі, коли накопичите гроші, можна поставити кращий та потужніший процесор i5 або i7.

Процесор G4560 можна використовувати, як тимчасове рішення, що дозволяє пограти у такі ігри, як ГТА 5 з 45 FPS, новий DOOM порадує більш, ніж 100 кадрами. Любитель потужних процесорів Відьмак 3, видасть приблизно 70 кадрів.

Intel Pentium G4560, це відмінне бюджетне рішення, коли грошей немає, а пограти хочеться.

Збірка у середньому ціновому діапазоні на Intel i5 7600K

Відмінний процесор, який підійде не тільки для усіх сучасних ігор, але і для роботи з відео-файлами. Він допоможе відчути атмосферу гри завдяки стовідсотковій віддачі, а далі справа за відеокартою.
У ГТА 5 бенчмарк показує понад 100 кадрів, Криза 3 видає 90 кадрів і Вотч Догс 2 показує близько 65 кадрів.

Найдорожча збірка з топовим процесором i7 6700K

Мабуть, найкращий процесор за представлену вартість. При бажанні можна розігнати частоту ядра до 4,6 ГГц і тим самим ще більше прискорити роботу. Однак можемо з упевненістю сказати, що у базовому вигляді він може усе, що потрібно геймеру, стримеру, блогеру та іншим.

Цього процесора вистачить на кілька років наперед, щоб комфортно себе почувати, сидячи перед комп’ютером.

Ринок IT швидко розвивається, щороку виходять лінійки нового “заліза”. Але купивши топовий i7 6700K ви не будете «кусати лікті», і це – головне.

Усі запропоновані процесори мають сокет 1151. Це означає, що купуючи на перший час бюджетний Intel G4560, ви зможете накопичити гроші та потім купити кращий i5 7600K або топовий i7 7600K.
Продумуйте можливість поновлення ще перед початком монтажу, і запам’ятайте, на процесорі не варто економити.

Не хочете переплачувати при покупці комп’ютера? Звертайтеся до нашої компанії “Комп Майстер Центр“! Ми готові допомогти зробити правильний вибір!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша компанія надає послуги термінового ремонту та налаштування техніки вдома або в офісі протягом 60 хвилин. Ми гарантуємо оперативний виїзд нашої команди спеціалістів для виконання необхідних робіт. Наш сервіс може бути корисним для тих, хто цінує свій час і потребує швидкого та якісного ремонту техніки.

Дізнатися точну вартість ремонту

  ОЦЕНКА ТЕХНИКИ

  мы ответим в течении 1 рабочего дня
  Для точной оценки техники, нужно указать все дефекты, неисправности и характеристики устройства. Остаточная цена только после диагностики в сервисном центре.
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  close-link

  ЗАКАЗАТЬ ОбРАТНЫЙ ЗВОНОК

  мы перезвоним в течении 15 минут
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  Мы гарантируем полную конфиденциальность оставленных данных
  close-link