Виїзд майстра від 10 хвилин

Безкоштовно в Києві

– відгуки та оцінки

097 568 66 58

050 842 68 13

073 236 28 18

Щодня з 8:30 до 21:00

Скільки коштує ремонт петель ноутбуку?

Є неполадки комп’ютерної техніки, які зустрічаються вкрай рідко, а є поломки популярні, які зустрічаються надто часто. Наприклад, пошкодження корпусу й поломка петель. У силу щоденного та активного користування, великих навантажень на портативні комп’ютери, петлі не витримують й виходять з ладу. Ремонт петель ноутбука в Києві можна провести у нашому сервісному центрі.

Сколько стоит ремонт петель ноутбука?

Наші майстри працюють з технікою будь-яких брендів, будь-якого року випуску. Ми підберемо й замінимо петлі моделей Lenovo, Acer, Asus, Dell, HP, Sony, Samsung, Toshiba та менш популярних торгових марок. Не рекомендуємо проводити ремонт петель ноутбуку своїми руками. Там, де потрібно розбирати та ремонтувати корпус, ми радимо звернутися до фахівців. Послуга недорога, й ви будете абсолютно впевнені у надійності кріплень.

Петлі ноутбуку виконують важливі функції:

 • з’єднують дисплейний модуль з корпусом;
 • відповідають за те, щоб кришка пристрою була зафіксована у потрібному положенні;
 • забезпечують необхідний кут нахилу екрану;
 • фіксують екран у закритому положенні.

Як бачите, на петлі доводиться досить велике навантаження, вони схильні до зносу більше, ніж нерухомі деталі лептопу. Тому до заміни і ремонту цих комплектуючих потрібно підходити відповідально.

Коли заміна петель необхідна?

Проблема з петлями помітна неозброєним поглядом, зазвичай користувач відразу розуміє, що щось не так.

Основні симптоми неполадки петель:

 • кришка ноутбука не закривається;
 • фіксація кришки слабшає, вона не тримає кут нахилу;
 • при відкриванні та закриванні видається неприємний, невластивий звук.

Ці та інші проблеми з петлями вимагають негайного ремонту. Чим раніше ви звернетеся у сервісний центр, тим дешевше обійдеться ремонт.

Сколько стоит ремонт петель ноутбука?

Ремонт кріплення кришки ноутбуку ціна

Що стосується вартості заміни або ремонту петель ноутбуку у нашому сервісному центрі, то однозначну суму назвати складно. Усе залежить від складності ремонту, моделі та бренду ноутбуку, необхідності купувати нові компоненти.

Сколько стоит ремонт петель ноутбука?

Можливо, разом з ремонтом петель, ви замовте додаткові послуги з обслуговування: очищення від пилу та заміна термопасти. Щоб дізнатися точну вартість, зв’яжіться з нашими менеджерами, зверніться у сервісний центр або викличте майстра додому. Ми забезпечуємо кожного клієнта безкоштовною консультацією та діагностикою пристрою. Ви платите тільки за результат.

Часті питання

✔️ З яких причин виходять з ладу петлі ноутбуку?

Якщо ваше ставлення до техніки не відрізняється дбайливістю й акуратністю, будьте готові до того, що петлі можуть постраждати. Для них згубні різкі закриття кришки пристрою, перенесення без спеціального чохла, падіння та удари ззовні. Виробничий брак та погана якість матеріалу виготовлення, також тягнуть за собою виникнення проблем з петлями.

✔️ Чому петлі мають схильність до зносу?

Дане явище можна пояснити тим, що вони постійно задіяні в ході експлуатації як активно рухомі елементи. Ноутбук постійно відкривається і закривається користувачем, що часто вкрай негативно відбивається на стані цих деталей. При найбільш несприятливому збігу обставин вони серйозно зношуються, вимагаючи здійснення негайної заміни.

✔️ Поширюється чи гарантія на ремонт петель ноутбуку?

Звісно. Ми гарантуємо високу якість результату виконаної роботи. Вам не доведеться сумніватися у тому, що майстер зробив процедуру відповідно до усіх сучасних вимог. Це підтверджується ще й тим, що ми використовуємо найкращі комплектуючі у процесі ремонту.

Як довго триває ремонт петель ноутбуку?

Ми завжди оперативно реагуємо на виклик та намагаємося дістатися до клієнта за вказаною адресою у межах столиці й області максимально швидко. Точно так же проводиться ремонт. У цілому зазвичай він займає приблизно 40-60 хвилин. Лише у деяких випадках нам потрібно більше одного робочого дня, щоб повністю ліквідувати поломку.

✔️ Як отримати допомогу?

Вам потрібно залишити відповідну заявку до нашого менеджера. Це можна зробити на сайті у режимі онлайн, а також зателефонувати. Повідомте нашому співробітнику, що саме сталося та коли вам зручно, щоб під’їхав майстер. На місці буде проведена необхідна діагностика. Після цього безпосередньо починається процедура заміни петель ноутбуку.

Узнать точную стоимость ремонта

  Наші фахівці

  Досвід роботи 7 років

  Семенюта Ігор

  Інженер

  Досвід роботи 5 років

  Крилов Владислав

  Пайщик

  Досвід роботи 3 роки

  Ємець Руслан

  Інженер-програміст

  Досвід роботи 6 років

  Сорокін Олексій

  Інженер

  Відповіді на часті запитання

  1. Замовити зворотний дзвінок на сайті або самостійно зателефонувати нам.

  2. Вказати проблему.

  3. Назначити бажаний час для прибуття майстра (або кур’єра).

  Практично всі несправності комп’ютерної техніки та пристроїв наші кваліфіковані фахівці зможуть усунути вдома чи офісі (близько 90%). У нашому арсеналі тільки прогресивне обладнання та інструменти, а також технічна підтримка брендів-виробників, тому ремонтно-відновлювальні заходи (заміна роз’ємів, матриці, жорсткого диска, відеокарти, чистка від пилу, налаштування ПО та інші типові неполадки і дефекти) ми виконуємо якісно, ​​оперативно з виїздом додому / офіс.
  Іноді бувають ситуації, в яких потрібні рідкісні деталі або комплектуючі, а також професійне обладнання. Тоді ми відвеземо вашу техніку в нашу майстерню, а після закінчення ремонту безкоштовно повернемо вам її назад.

  Виїзд нашого співробітника від 20 до 60 хвилин по Києву та передмістю.

  * Ви самостійно призначаєте зручний час для приїзду майстра

  Приблизно 80% несправностей наші майстри усувають протягом 40-60 хвилин
  Складні поломки вирішуємо за 1-3 дні.

  Важливо! Самостійно забирати техніку з сервісного центру зовсім необов’язково. Наші кур’єри її безкоштовно доставлять в будь-який зручний для вас час.

  Звичайно ж ні. Тільки після виконання безкоштовних діагностичних дій, майстер складає кошторис, де чітко вказує перелік майбутніх робіт та їх вартість. Рішення, проводити ремонтні заходи чи ні, приймає виключно клієнт!

  Ответы на частые вопросы

  НАШІ КЛІЄНТИ ТА ВІДГУКИ

  Більше 4000 позитивних відгуків в інтернеті

  Оригинальные запчасти

  Ми використовуємо тільки оригінальні запчастини і комплектуючі

  Ми надаємо гарантію на всі виконувані ремонтно-відновлювальні дії, а також не забуваємо і про запчастини / комплектуючі. Термін дії гарантійного талона встановлюється згідно дати виробництва / випуску техніки, а також характеру виявлених несправностей.
  Наш фахівець оформить на всі види виконаних робіт спеціальні документи - «Акт прийому-передачі техніки» і «Акт надання послуг». У них обов'язково вказуються всі дії щодо налаштування та використаних запчастин чи комплектуючих.

  Завезіть техніку самостійно

  або замовляйте нашого кур'єра для забору техніки в СЦ. Це безкоштовно!

  Лівий берег:

  вулиця О. Мішуги, 3В

  як дістатися

  Графік роботи:

  пн - пт 09:30 - 19:00

  сб - нд 10:30 - 16:00

  Правий берег:

  вулиця В. Гавела, 53а

  як дістатися

  Графік роботи:

  пн - пт 09:00 - 19:00

  сб - нд 10:00 - 16:00

  Попередньо запишіться по телефону