Виїзд майстра від 10 хвилин

Безкоштовно в Києві

– відгуки та оцінки

097 568 66 58

050 842 68 13

073 236 28 18

Щодня з 8:30 до 21:00

Не запускається комп’ютер. Що робити?

Найстрашнішим сном для людей, чия робота прив’язана до комп’ютера – неполадки з їх пристроєм.

Не запускается компьютер что делать

Уявіть на хвилиночку, ви сідаєте за комп’ютер, включаєте кнопку живленняя, а там немає абсолютно нічого, крім чорного екрану. Що може бути гірше цього? Причин, за яких девайс геть відмовляється включатися, може бути незліченна кількість. У цій статті розберемо найбільш часто виникаючі несправності та шляхи їх знешкодження.

Виникаючі певні проблеми й можливі рішення

Існує ряд причин, через які ваш пристрій не запускається під час включення. Отже, про все по-порядку:

 1. Вимкнено електроживлення. Банально, але таке існує. З’ясуйте, чи є напруга: включіть у розетку будь-який інший пристрій, наприклад мобільний телефон, перевірте, як він заряджається.
 2. Несправний блок живлення. У багатьох випадках проблема пов’язана саме з ним. При придбанні ПК, варто ретельно вибирати блок живлення, тому що він є найголовнішою комплектуючої пристрою.
 3. Скупчення пилу. Збираючись у великій кількості, він заважає пристрою нормально працювати, «забиває» контакти. Акуратно відкрийте кришку та скористайтеся пензликом або пилососом. Після цього почекайте трохи, хвилин 20 й тільки потім включайте. Пам’ятаємо про те, що повноцінне очищення може виконати тільки майстер.
 4. Залипнула кнопка живлення. Таке буває при великому скупченні сміття. Занурте ватяну паличку до спирту й злегка “пройдіться” нею навколо кнопки. Якщо на ній залишаються сліди жиру, пилу, ймовірно причина саме у ній.
 5. Несправна материнська плата. Якщо вам здається, що справа у ній, то швидше за все без послуг майстра вам не обійтися. Щоб заощадити на покупці нової, варто віддати її на діагностику. У більш половині подібних випадків вдається обійтися лише ремонтом.

Якщо усі перераховані вище методи не допомогли розібратися з даною проблемою, то віднесіть комп’ютер у сервісний центр для ремонту. Це буде найраціональніше рішення. До того ж, не маючи спеціальної освіти, ви навряд чи зможете провести повноцінну діагностику.

Що необхідно зробити?

Як ви могли переконатися, виходячи з цієї статті, така проблема досить поширена, при цьому самостійно провести діагностику без спеціального обладнання, досвіду та знань неможливо. Крім того, ви зможете заощадити купу часу, витратити його набагато раціональніше, ніж просто думати, ламати голову, шукати причину самостійно, за допомогою пошукових систем та порад знайомих. Оформіть виклик майстра у сервісному центрі “Комп Майстер Центр“:

 • тут працюють тільки кваліфіковані фахівці, які на основі отриманих даних зроблять точну діагностику пристрою, знайдуть справжні причини поломки, проведуть діагностику супутніх;
 • виїзд майстра та діагностика проводяться абсолютно безкоштовно;
 • виклик здійснюється у будь-який день тижня, включаючи вихідні дні;
 • фахівці виїжджають протягом півгодини після оформлення виклику.

Тому розумно довірити свою техніку краще сервісного центру по ремонту та налаштуванню комп’ютерів “Комп Майстер Центр”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша компанія надає послуги термінового ремонту та налаштування техніки вдома або в офісі протягом 60 хвилин. Ми гарантуємо оперативний виїзд нашої команди спеціалістів для виконання необхідних робіт. Наш сервіс може бути корисним для тих, хто цінує свій час і потребує швидкого та якісного ремонту техніки.

Дізнатися точну вартість ремонту

  ОЦЕНКА ТЕХНИКИ

  мы ответим в течении 1 рабочего дня
  Для точной оценки техники, нужно указать все дефекты, неисправности и характеристики устройства. Остаточная цена только после диагностики в сервисном центре.
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  close-link

  ЗАКАЗАТЬ ОбРАТНЫЙ ЗВОНОК

  мы перезвоним в течении 15 минут
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  Мы гарантируем полную конфиденциальность оставленных данных
  close-link