Виїзд майстра від 10 хвилин

Безкоштовно в Києві

– відгуки та оцінки

097 568 66 58

050 842 68 13

073 236 28 18

Щодня з 8:30 до 21:00

Не працює тачпад на Windows 10

Користувачі Windows 10 можуть зіткнутися з проблемою відсутності реакції тачпаду відразу після закінчення процесу встановлення ОС. Нерідко неприємність виникає, як тільки завершиться чергове оновлення програмного забезпечення. Що потрібно зробити, щоб налагодити роботу? Обговоримо способи вирішення проблеми у статті.

Не работает тачпад на Windows 10

Необхідність включення та налаштування

У деяких випадках тачпад не працює, тому що він вимкнений. Це найпростіша причина, яка легко усувається. Потрібно всього лише скористатися комбінацією клавіш. Натисніть Fn+ одну з клавіш F1-F12. Як зрозуміти, яку саме? Вибрати другу клавішу можна, вивчивши верхній ряд клавіатури. Ви побачите якийсь малюнок-підказку на одній з них. Затиснувши дві зазначені клавіші одночасно, ви відновите роботу тачпада. Повторна дія, навпаки, зупинить її знову.

Не допомогло? Це можливо. Тоді потрібно зайти у налаштування сенсору за допомогою панелі управління (пункт «Миша»). Слід активувати процес включення. Якщо ви побачили, що близько можливості відключення пристрою при одночасному підключенні USB стоїть галочка, заберіть її. Також повернути працездатність допомагає скидання існуючих налаштувань та відновлення заданих за замовчуванням.

Драйвера застаріли

Також тачпад перестає реагувати на дотики через те, що драйвера потребують оновлення. Вирішити проблему можна шляхом входу у диспетчер пристроїв. Там потрібно вибрати потрібний елемент та запустити автоматичний процес пошуку.

Цілком можливо, що система не виявить жодного доступного варіанту. Тоді можна спробувати зайти на офіційний сайт виробника вашого гаджету. У деяких випадках саме цей спосіб пошуку нових драйверів відбувається успішно. Завантаживши файли й запустивши встановлення, залишиться тільки трохи почекати. Успішне функціонування повинно налагодитися.

У окремих випадках допомагає видалення тачпада. Це доцільно при відсутності належного результату після налаштування й спроби оновлення. Потрібно зайти у диспетчер пристроїв та знайти тачпад у списку. Видаливши його, ноутбук слід перезавантажити. Потім після запуску почнеться спроба знайти пристрій з його автоматичним налаштуванням. Виконані дії мають налагодити нормальну роботу.

Перевірка Bios

Кроки, зазначені вище, не допомогли? Необхідно увійти у Bios й перевірити, чи точно включений тачпад. У меню «Internal Pointing Device» ви побачите два пункти: «Включено» (enabled), «Виключено» (disabled). Зверніть увагу, який саме режим активний.

Якщо на пристрої встановлено розширений режим роботи, іноді 10 покоління системі Windows не пізнає тачпад. Тоді слід зупинити вибір на базовому. Далі потрібно перевірити, чи з’явився елемент у списку. Потім його слід включити за допомогою способу, описаного у самому початку статті.

Як зробити так, щоб не нашкодити техніці?

Якщо спроби налаштувати роботу тачпада не увінчалися успіхом, краще звернутися у надійний сервіс. Для жителів міста Києва та Київської області є дуже хороша новина. Тут успішно працює сервісний центр «Комп Майстер Центр», у якому не знають, що таке складні поломки. Фахівці візьмуться за виконання будь-якої роботи. Навіть найсерйозніші несправності їх не злякають. Ось за що «Комп Майстер Центр» цінує безліч клієнтів:

 1. Професійний підхід до справи. У центрі працюють кращі майстри, які в обов’язковому порядку проходять належну підготовку. Вони постійно вдосконалюють уміння та знання, щоб йти в ногу з часом, застосовуючи тільки найбільш актуальний підхід у робочому процесі.
 2. Можливість надання величезної кількості різноманітних послуг.
 3. Співробітники займаються ремонтом, налаштуванням та діагностикою техніки, відновленням важливої інформації, встановленням програмного забезпечення й це далеко не кінець списку.
 4. Грамотна побудова цінової політики. Тут дбають про те, щоб клієнт не витрачав зайві грошові кошти. Ви платите тільки за відмінні підсумкові результати. Сам виїзд майстра безкоштовний.
 5. Швидка допомога й оперативний виїзд за вказаною адресою. Спеціаліст завжди має при собі необхідний робочий арсенал.
 6. Надання гарантії на виконану роботу. Якщо за час її дії виникне якась проблема, вам не потрібно буде знову оплачувати ремонт.

Зателефонуйте у «Комп Майстер Центр» та викличте досвідченого співробітника у зручне для вас час. Він приїде додому або до офісу у будь-який день тижня. Ви переконаєтеся, що навіть найсерйозніші поломки легко усуваються, коли за справу береться професіонал. Велика кількість постійних клієнтів й тисячі позитивних відгуків лише підтверджують сказане. Це стимулює команду «Комп Майстер Центру» рухатися тільки вперед, не інакше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша компанія надає послуги термінового ремонту та налаштування техніки вдома або в офісі протягом 60 хвилин. Ми гарантуємо оперативний виїзд нашої команди спеціалістів для виконання необхідних робіт. Наш сервіс може бути корисним для тих, хто цінує свій час і потребує швидкого та якісного ремонту техніки.

Дізнатися точну вартість ремонту

  ОЦЕНКА ТЕХНИКИ

  мы ответим в течении 1 рабочего дня
  Для точной оценки техники, нужно указать все дефекты, неисправности и характеристики устройства. Остаточная цена только после диагностики в сервисном центре.
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  close-link

  ЗАКАЗАТЬ ОбРАТНЫЙ ЗВОНОК

  мы перезвоним в течении 15 минут
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  Мы гарантируем полную конфиденциальность оставленных данных
  close-link