Виїзд майстра від 10 хвилин

Безкоштовно в Києві

– відгуки та оцінки

097 568 66 58

050 842 68 13

073 236 28 18

Щодня з 8:30 до 21:00

Тачпад на ноутбуці Lenovo windows 10 не працює

Чи перестав тачпад працювати на ноутбуці Lenovo з Windows 10? Ця неприємність рано чи пізно може наздогнати будь-якого користувача. Насправді, не завжди його поява викликано серйозними поломками. Іноді рішення проблеми елементарне.

Він на?

Часто користувач здатний випадково деактивувати функції важливого елемента. Натиснувши на власну неуважність одночасно декількома клавішами, ви легко зможе

Не работает тачпад на ноутбуке Леново windows 10

те відключити тачпад. Перший – Fn, який знаходиться в нижній частині клавіатури, а другий найчастіше F8 або F6.

Це не важко з'ясувати, який з них. Ви просто повинні подивитися на ряд ключів. Ви побачите, що один з них має міні-зображення самої тачпада. Це стане в нагоді. Повторне натискання миттєво активує зворотну функцію.

Також можна включити за допомогою сенсорної кнопки, розташованої в одному з кутів сенсорної панелі. Він призначений саме для того, щоб зупинити роботу компонента, а потім швидко відновити його.

Але є й інші способи активації відключеної тачпада.

Вивчення параметрів

Також може допомогти вхід на Панель керування. Усередині нього потрібно відкрити параметри підключення миші. У списку пристроїв потрібно знайти саму тачпад, а потім перевірити її на відключення. Якщо побоювання підтвердиться, слід встановити протилежне.

Там ви також побачите момент, після натискання на який компонент відключається кожен раз, коли миша підключається до ноутбука з USB роз'ємом. Якщо перед ним є галочка, але підтверджена дія небажана для вас, просто видаліть її,

Це також може врятувати вас від доступу до параметрів самої Windows 10. Потрібно перейти до списку доступних пристроїв і вибрати на тачпаді. Потім ви вмикаєте його (або, навпаки, від'єднуючи). Також можна внести деякі зміни до настройок чутливості сенсорної панелі, а також впровадити керування жестами.

Робота з Bios

Увійшовши в систему Bios, ви можете швидко вирішити проблему непрацюючої тачпада на ноутбуці Lenovo. Вам просто потрібно перевірити деякі дані, які можуть перешкоджати його функціонуванню.

Для цього відкрийте вкладку "Додатково", а потім виберіть "Включено" серед параметрів в "Внутрішній наведіть пристрій". Не забудьте зберегти налаштування і перезавантажити Windows 10.

Якщо робота з тих пір не відновилася, слід спробувати за допомогою гарячих клавіш або увійти в системні настройки і виконати дії, які були описані в пункті вище.

Звинувачувати водія?

При відсутності необхідних драйверів тачпад також втрачає працездатність. Щоб позбутися від неприємностей, потрібно ввести диспетчер пристроїв. У відповідний момент знайдіть сенсорну панель у списку, а потім видаліть її. Після цього буде встановлено оновлення конфігурації, яке дозволить елементу функціонувати належним чином.

Після того, як операційна система буде перевстановлена або оновлена, існує також ймовірність того, що сенсорна панель не зазнає невдачі в будь-яких реакціях. Тому обов'язково зайдіть на офіційний сайт виробника і завантажте драйвер, а потім почніть їх встановлювати.

Нічого не допомогло.

Якщо жоден з цих методів не спрацював, цілком імовірно, що сталося щось більш серйозне. Можливо, сенсорна панель зазнала фізичного впливу та механічних пошкоджень. Зазвичай це помітно неозброєним оком.

Нагальна потреба в чищенні – ще одна неприємна річ, яка може позбавити не тільки тачпада, але і інших важливих компонентів конструкції гаджета. Отримання бруду і пилу призводить до втрати нормальної чутливості до повного його відсутності.

Звичка їсти і пити біля ноутбука не дуже добре. Краще залишити його назавжди в минулому, щоб вам не доведеться вкладати гроші в ремонт.

Також є поломки шлейфів, що відповідають за зв'язок з материнською платою. Також неможливо нормально користуватися сенсорною панно. Найгірший сценарій полягає в тому, що сама материнська плата не є несправною. Він супроводжується іншими проблемами, крім зламаної тачпада, який вам здасться не найстрашнішим нападом.

Якщо прості способи позбавлення від проблеми не принесли ніякої користі, потрібно проконсультуватися з перевіреними фахівцями. Не варто надто захоплюватися аматоризмом. Тільки так можна захистити стан технологій від реального колапсу.

Центр обслуговування мрій

Співробітники «Comp Master Center» працюють безперебійно і швидко в інтересах відновлення високоеробних технік різного роду. Повернувшись сюди, ви отримаєте можливість скористатися наступним.

 1. Різноманітні послуги. Майстри сервісу допоможуть провести ремонт будь-якої складності, звільнити систему від вірусів, повернути втрачену інформацію, налаштувати правильну роботу, зібрати комп'ютер на замовлення, очистити систему охолодження гаджета від пилу. Цей список, безумовно, триває.
 2. Адекватна вартість. Не хвилюйтеся, що відхід фахівця і подальша допомога обі будуть коштувати занадто дорого. Дзвінок не оплачується, установка є причиною несправності теж. Ви платите тільки за результат професійної роботи, не більше. Ви не знайдете тут цін на місця.
 3. Кращі професіонали. Всі співробітники Comp Master Centre мають великий досвід і ретельно підготовлені до своїх безпосередніх обов'язків. Їх знання та навички регулярно оновлюються, щоб професіонали завжди могли йти в ногу з часом.
 4. Мінімальний витрачений час. Немає необхідності збиратися і відваяти обладнання в сервісний центр. Сама швидка допомога кидається до вас за вказаною адресою. Процес ремонту відбувається якомога швидше. Майстер має необхідний набір для успішної реалізації мети.
 5. Гідний рівень сервісу. Крім надання професійних послуг за прийнятними цінами, «Comp Master Center» також може запропонувати відмінний сервіс. Ввічливий персонал відповість на будь-які ваші питання мовою, яка зрозуміла навіть дуже звичайному користувачеві.

Телефонуйте в Comp Master Center щодня, включаючи вихідні, з ранку до вечора. Ви прийдете в зручний час, щоб успішно вирішити навіть найскладніше питання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша компанія надає послуги термінового ремонту та налаштування техніки вдома або в офісі протягом 60 хвилин. Ми гарантуємо оперативний виїзд нашої команди спеціалістів для виконання необхідних робіт. Наш сервіс може бути корисним для тих, хто цінує свій час і потребує швидкого та якісного ремонту техніки.

Дізнатися точну вартість ремонту

  ОЦЕНКА ТЕХНИКИ

  мы ответим в течении 1 рабочего дня
  Для точной оценки техники, нужно указать все дефекты, неисправности и характеристики устройства. Остаточная цена только после диагностики в сервисном центре.
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  close-link

  ЗАКАЗАТЬ ОбРАТНЫЙ ЗВОНОК

  мы перезвоним в течении 15 минут
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  Мы гарантируем полную конфиденциальность оставленных данных
  close-link