Виїзд майстра від 10 хвилин

Безкоштовно в Києві

– відгуки та оцінки

097 568 66 58

050 842 68 13

073 236 28 18

Щодня з 8:30 до 21:00

Не працює тачпад на ноутбуці lenovo ideapad 320

Без наявності нормально працюючого тачпаду, користування ноутбуком Lenovo ideapad 320 стає вкрай некомфортним. Як боротися з проблемою? Відповідь на питання знайдете нижче.

Не работает тачпад на ноутбуке lenovo ideapad 320

Ознаки несправності

 1. Повна відсутність реакції.
 2. Дуже повільна швидкість роботи, переміщення курсора значно ускладнюється.
 3. Постійні збої при спробах здійснити прокрутку.
 4. Зниження чутливості, що відбувається все частіше.

Можна спробувати відновити нормальний процес роботи шляхом дій, описаних далі.

Відключення

У деяких випадках тачпад перестає реагувати на дотики при його банальному відключенні. Ця проблема має найбільш сприятливий прогноз. Потрібно просто скористатися комбінацією, що складається з двох клавіш.

Тандем F8 + Fn повинен запустити нормальний процес роботи елементу. Але так відбувається тільки у тих ситуаціях, коли мова не йде про якісь поломки. До речі кажучи, допомога «гарячих» клавіш – не єдиний успішний вихід з проблеми.

Спеціально призначена функціональна кнопка також може врятувати. Якщо здійснити ненавмисне натискання, не помітивши цієї дії, робота тачпада відразу ж припиниться. Обов’язково перевірте вказаний нюанс.

Механічне пошкодження

Нерідко тачпад Lenovo Ideapad 320 виходить з ладу через будь-яких зовнішніх пошкоджень. Ви упустили гаджет з висоти? Імовірність поломки значно велика. Будь-яке неакуратне поводження – злісний ворог збереження нормального стану техніки.

У цьому випадку існує тільки один вихід – звернення до перевіреного сервісу. Майстер уточнить, чи є зв’язок між падінням та відсутністю функціонування. При підтвердженні врятує тільки заміна на новий оригінальний елемент.

Драйвери

Іноді проблема викликана необхідністю оновлення драйверів. При цьому потрібно переконатися, що активація тачпаду за допомогою спеціальних кнопок сталася успішно. Застарілі дані драйверів важливо своєчасно візуалізувати.

Якщо не так давно ви встановлювали нову операційну систему, також можете зіткнутися з непрацездатністю тачпаду. Причина проста: сам факт скачування потрібного драйвера вилетів з пам’яті. Все це легко виправити.

Якщо перевстановлення драйверів не було запущено системою автоматично, доведеться діяти самостійно. Потрібно зайти у «Диспетчер пристроїв», а потім у налаштування миші. Знайдіть відповідну вкладку у меню й обновіть дані вручну.

Панель управління та Bios

Для того, щоб перезапустити тачпад, зайдіть у Панель управління. Там слід знайти параметри роботи миші. Відповідні пункти дозволяють ввімкнути/вимкнути пристрій. Не допомогло? Рухаємося далі.

Необхідно здійснити вхід у Bios. У меню знаходимо вкладку Advanced. Після натискання на неї ви повинні побачити пункт Internal Pointing Device. Слід зупинити вибір на Enabled, тим самим активувавши роботу тачпаду. Не забудьте обов’язково зберегти встановлені налаштування.

Якщо всі спроби марні

Старання марні, тачпад все одно відмовляється реагувати? Зателефонуйте у сервісний центр «Комп Майстер Центр». Майстри, які тут працюють, мають великий досвід усунення неполадок у роботі тачпадів на ноутбуках зазначеної моделі й не тільки.

 1. Спеціаліст проведе грамотну діагностику та назве точну причину виникнення проблеми. Якщо підтвердиться необхідність заміни елементу, ремонт буде швидким та якісним.
 2. Викликати майстра можна прямо додому. Час приїзду – близько 30 хвилин. Не платите окремо за приїзд та оперативну діагностику. Тільки за професійну послугу, успішний підсумковий результат якої підлягає обов’язковому тестуванню. Співробітник «Комп Майстер Центру» передасть вам у руки техніку тільки тоді, коли переконається, що її повна працездатність відновлена.

Не маєте можливості або бажання чинити ноутбук? Скористайтеся допомогою центру. Пристрій куплять у вас по найбільш прийнятною ціною. Якщо ви хочете заощадити час та гроші, обов’язково звертайтеся у «Комп Майстер Центр». Ви самі та ваша техніка будете задоволені!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша компанія надає послуги термінового ремонту та налаштування техніки вдома або в офісі протягом 60 хвилин. Ми гарантуємо оперативний виїзд нашої команди спеціалістів для виконання необхідних робіт. Наш сервіс може бути корисним для тих, хто цінує свій час і потребує швидкого та якісного ремонту техніки.

Дізнатися точну вартість ремонту

  ОЦЕНКА ТЕХНИКИ

  мы ответим в течении 1 рабочего дня
  Для точной оценки техники, нужно указать все дефекты, неисправности и характеристики устройства. Остаточная цена только после диагностики в сервисном центре.
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  close-link

  ЗАКАЗАТЬ ОбРАТНЫЙ ЗВОНОК

  мы перезвоним в течении 15 минут
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  Мы гарантируем полную конфиденциальность оставленных данных
  close-link