Виїзд майстра від 10 хвилин

Безкоштовно в Києві

– відгуки та оцінки

097 568 66 58

050 842 68 13

073 236 28 18

Щодня з 8:30 до 21:00

Не працює тачпад на ноутбуці asus windows 7

Непрацюючий тачпад на ноутбуці Asus (Windows 7) завдає чимало незручностей користувачеві. Особливо при частій експлуатації пристрою. Даний елемент може вийти з ладу з кількох причин.

Актуальність проблеми

Далеко не завжди заміна тачпаду мишею є неможливою й, що важливо, зручною. Якщо гаджетом часто користуються у дорозі, носять його з собою, важливо забезпечити повноцінну мобільність. У цьому допоможе справно працюючий тачпад. Останній дозволяє позбутися від необхідності підключати додаткові пристосування.

Не работает тачпад на ноутбуке asus windows 7

Для чого він потрібен?

Тачпад виконує наступні функції:

 1. Переміщення курсора.
 2. Клацання певної кнопкою миші.
 3. Прокрутка.
 4. Зміна масштабу зображення, його поворот у окремих моделях.

Не завжди вихід з ладу пов’язаний з поломкою. У деяких випадках проблема легко усувається самим користувачем.

Вимкнення

Іноді неприємність спровокована банальною деактивацією. Якщо тачпад виявиться вимкненим, його можна активувати, натиснувши комбінацію наступних клавіш: Fn і F9/F7. Нормальна робота повинна відразу ж відновитися.

Так звані «гарячі» клавіші допомагають швидко та просто відключати, а також точно так же вимикати елемент. Спеціальний малюнок служить у якості підказки у процесі вибору. Його можна знайти на одній з відповідних клавіш.

Якщо модель передбачає наявність спеціальної кнопки, розташованої у кутку самого тачпада, може допомогти звернення до неї. Натиснувши її, можливо успішне відновлення належної роботи за умови, що причина полягала саме у відключенні.

Панель управління

Іноді потрібно зайти у Панель управління, щоб повернути колишню працездатність. У меню слід вибрати «Миша». Потім треба здійснити вхід до налаштувань та знайти там відповідні пункти.

Якщо до ноутбуку підключена миша, необхідно перевірити один момент. Побачили, що навпроти пункту «Відключення тачпаду при підключенні миші» стоїть галочка? Приберіть її. Ви знайшли ту саму причину непрацездатності компоненту. Активація даної опції не дозволяє функціонувати тачпаду при одночасному підключенні пристрою дротового типу.

Драйвера

Тачпад не працюватиме, якщо наявні драйвера втратили актуальність або просто не були встановлені. Інформація вимагає регулярного оновлення. Розробники періодично випускають нові версії, які потрібно у обов’язковому порядку встановлювати.

Якщо відбувається перевстановлення версії операційної системи, також існує ризик зіткнутися з виникненням проблеми. Можна забути скачати та запустити установчий процес.

При сбросі налаштувань або їх збоях дані драйвери також видаляються. Де їх знайти? Необхідно скористатися диском, що поставляється у комплекті з гаджетом. При цьому також важлива наявність справно працюючого приводу.

Зайшовши на офіційний сайт виробника Asus, можна скачати необхідний пакет драйверів. Встановивши їх, важливо не забути здійснити перезавантаження пристрою.

Bios

Також трапляється, що компонент перестає працювати при некоректних налаштуваннях всередині системи Bios. Для того, щоб перевірити, чи відповідає даний факт дійсності, потрібно увійти у сам Bios. Потім слід вибрати пункт під назвою «Internal Pointing Device».

Необхідно з’ясувати, чи активно підключен елемент. Параметр «Enabled» підтверджує це. Якщо встановлено інше значення, обов’язково зробіть активацію. Зберігши параметри, запустіть процес перезавантаження.

Якщо зазначені дії не допомогли. Що могло статися?

Трапляється, що усі перераховані вище способи виявляються безрезультатними. Тоді цілком імовірно, що мова йде про фізичну поломку. При цьому курсор також відмовляється реагувати на ваші команди.

Таке може відбуватися постійно або тільки періодично. Іноді стрілка починає хаотично переміщатися по екрану, коли ви намагаєтеся користуватися тачпадом. Чому так відбувається?

Пояснень декілька:

 1. Сильна забрудненість. Якщо на компоненті зібрався бруд, є багато пилу, його необхідно акуратно очистити. Тільки так можна налагодити нормальну роботу. Для втілення мети знадобляться шматочок вати та водний розчин, що містить мило. Важливо здійснювати дії дбайливо, щоб волога випадково не потрапила всередину корпусу. У самому кінці процедури слід ретельно протерти місце обробки сухою тканиною.
 2. Втрата нормальної чутливості через неправильні налаштування. Відновлення коректних параметрів можливо. Потрібно тільки лише завантажити спеціальну програму з Інтернету.
 3. Механічне пошкодження. Зазвичай помітно неозброєним поглядом при проведенні візуальної оцінки стану тачпада. Випадковий удар, падіння з висоти нерідко провокують виникнення поломки. До речі, вплив води також здатний привести до зіткнення з серйозною проблемою.

Самостійні дії нерідко тягнуть за собою виникнення нових поломок. Цілком ймовірно, лагодити доведеться не тільки тачпад, але й інші складові конструкції. Тому важливо не роздумувати занадто довго та звертатися до перевіреного майстра. Тільки фахівець здатний провести грамотну діагностику та оперативно усунути причину проблеми без будь-якої шкоди для інших комплектуючих.

Шукаємо хорошого майстра

Сервісний центр «Комп Майстер Центр» гарантує швидке відновлення нормального робочого стану тачпаду на ноутбуці Asus (Windows 7). Спеціаліст безкоштовно приїжджає за адресою, вказаною вами, у зручний час та відповідну дату. Виклик можливий у межах Києва та області.

Вартість роботи завжди тільки прийнятна. Доступний широкий спектр послуг у області ремонту таі налаштування техніки різних видів.

Пропонується послуга скупки старих ноутбуків та ПК, користування якими неможливо з причини втрати працездатності або відсутності фінансової можливості відремонтувати. Може вам набрид старий гаджет й ви хочете придбати новий? Телефонуйте у «Комп Майстер Центр». У вас куплять техніку у будь-якому стані за гарноюю ціною.

Забезпечується надання якісних профілактичних послуг таких, як проведення очищення від пилу. Раніше було згадано, що тачпад може вийти з ладу через його забруднення. Пил накопичується на кожному кроці, тому що будь-які елементи конструкції схильні до забруднення.

Ігнорування необхідності профілактичних заходів провокує виникнення серйозних проблем у багатьох елементах пристрою. Краще зробити усе можливе, щоб запобігти розвитку неполадок, ніж вкладати велику суму грошей у ремонт.

Звернення можливо у будні й у вихідні дні з ранку до вечора. Швидка допомога для техніки буде забезпечена прямо у вас вдома Тут встановлені кращі ціни, працюють досвідчені кваліфіковані співробітники. Для них не існує поломок, яких можна злякатися. Успішний результат ремонту гарантовано у кожному випадку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша компанія надає послуги термінового ремонту та налаштування техніки вдома або в офісі протягом 60 хвилин. Ми гарантуємо оперативний виїзд нашої команди спеціалістів для виконання необхідних робіт. Наш сервіс може бути корисним для тих, хто цінує свій час і потребує швидкого та якісного ремонту техніки.

Дізнатися точну вартість ремонту

  ОЦЕНКА ТЕХНИКИ

  мы ответим в течении 1 рабочего дня
  Для точной оценки техники, нужно указать все дефекты, неисправности и характеристики устройства. Остаточная цена только после диагностики в сервисном центре.
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  close-link

  ЗАКАЗАТЬ ОбРАТНЫЙ ЗВОНОК

  мы перезвоним в течении 15 минут
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  Мы гарантируем полную конфиденциальность оставленных данных
  close-link