Виїзд майстра від 10 хвилин

Безкоштовно в Києві

– відгуки та оцінки

097 568 66 58

050 842 68 13

073 236 28 18

Щодня з 8:30 до 21:00

Комп’ютерна майстерня у Києві

Комп’ютерна майстерня у Києві «Комп Мастер Центр» пропонує своїм клієнтам послуги з ремонту, очищенню, діагностиці або обслуговуванню ПК. Повний штат співробітників дозволяє нам працювати не тільки з приватними особами, а й з компаніями. Швидка та якісна допомога в усуненні будь-якої поломки комп’ютерної мережі для офісів й виробничих приміщень гарантована.

Корпоративна підтримка стану комп’ютерів

Навіть у великих компаніях пошук та найм співробітників на посаду обслуговуючого персоналу для комп’ютерних систем – проблематична та дуже витратна задача. Саме тому більшість бізнесменів усе частіше звертаються у «Комп Мастер Центр» для укладення угоди на регулярну підтримку комп’ютерів. Ми пропонуємо вам вибрати оптимальний пакет, який дозволить вам раз й назавжди забути о поламаних комп’ютерах й необхідності у пошуку майстрів.

Подібна пропозиція вигідна для великих компаній й малого бізнесу, адже наше сприяння у ремонті гарантує:

 1. Регулярне очищення персональних комп’ютерів й ноутбуків від пилу. Заміна термопасти та мастила кулеру забезпечить безперебійну роботу пристроїв й продовжить термін їх експлуатації.
 2. Оновлення та перевстановлення операційної системи, заміна драйверів та робочих програм. Це вкрай необхідно для того, щоб використовувати весь потенціал вашого «заліза».
 3. Підключення комп’ютерів до єдиної мережі, для можливості моніторингу усіх компонентів у мережі. Тепер ваші співробітники будуть під постійним наглядом керівника або системного адміністратора.
 4. Встановлення блокувальника для непотрібних інтернет-ресурсів. Подібний підхід забезпечить максимальну продуктивність кожного співробітника.
 5. Можливість заміни та оновлення комп’ютерів на свіжіші, підключення периферії, оновлення комплектуючих. Ми допоможемо створити оптимальну збірку під ваші потреби.

Комп’ютерна майстерня у Києві «Комп Мастер Центр» працює з представниками малого, середнього та великого бізнесу на постійній й разовій основі.

З нами обслуговування єдиної системи доступу та контролю – максимально вигідна й безтурботна задача. Вже після одного дзвінка до вас виїде фахівець, який зможе зробити легкий ремонт ПК на місці, провести діагностику або забрати ПК на ремонт у нашу майстерню.

Усі пропозиції для клієнтів ви можете дізнатися за номерами телефонів, зазначених на сайті. Консультанти компанії допоможуть вам підібрати оптимальну послугу й скласти індивідуальний план робіт, виходячи із заявленого бюджету. Телефонуйте або пишіть нам вже зараз та ваші ПК будуть під надійним захистом.

Узнать точную стоимость ремонта

  Наші фахівці

  Досвід роботи 7 років

  Семенюта Ігор

  Інженер

  Досвід роботи 5 років

  Крилов Владислав

  Пайщик

  Досвід роботи 3 роки

  Ємець Руслан

  Інженер-програміст

  Досвід роботи 6 років

  Сорокін Олексій

  Інженер

  Відповіді на часті запитання

  1. Замовити зворотний дзвінок на сайті або самостійно зателефонувати нам.

  2. Вказати проблему.

  3. Назначити бажаний час для прибуття майстра (або кур’єра).

  Практично всі несправності комп’ютерної техніки та пристроїв наші кваліфіковані фахівці зможуть усунути вдома чи офісі (близько 90%). У нашому арсеналі тільки прогресивне обладнання та інструменти, а також технічна підтримка брендів-виробників, тому ремонтно-відновлювальні заходи (заміна роз’ємів, матриці, жорсткого диска, відеокарти, чистка від пилу, налаштування ПО та інші типові неполадки і дефекти) ми виконуємо якісно, ​​оперативно з виїздом додому / офіс.
  Іноді бувають ситуації, в яких потрібні рідкісні деталі або комплектуючі, а також професійне обладнання. Тоді ми відвеземо вашу техніку в нашу майстерню, а після закінчення ремонту безкоштовно повернемо вам її назад.

  Виїзд нашого співробітника від 20 до 60 хвилин по Києву та передмістю.

  * Ви самостійно призначаєте зручний час для приїзду майстра

  Приблизно 80% несправностей наші майстри усувають протягом 40-60 хвилин
  Складні поломки вирішуємо за 1-3 дні.

  Важливо! Самостійно забирати техніку з сервісного центру зовсім необов’язково. Наші кур’єри її безкоштовно доставлять в будь-який зручний для вас час.

  Звичайно ж ні. Тільки після виконання безкоштовних діагностичних дій, майстер складає кошторис, де чітко вказує перелік майбутніх робіт та їх вартість. Рішення, проводити ремонтні заходи чи ні, приймає виключно клієнт!

  Ответы на частые вопросы

  НАШІ КЛІЄНТИ ТА ВІДГУКИ

  Більше 4000 позитивних відгуків в інтернеті

  Оригинальные запчасти

  Ми використовуємо тільки оригінальні запчастини і комплектуючі

  Ми надаємо гарантію на всі виконувані ремонтно-відновлювальні дії, а також не забуваємо і про запчастини / комплектуючі. Термін дії гарантійного талона встановлюється згідно дати виробництва / випуску техніки, а також характеру виявлених несправностей.
  Наш фахівець оформить на всі види виконаних робіт спеціальні документи - «Акт прийому-передачі техніки» і «Акт надання послуг». У них обов'язково вказуються всі дії щодо налаштування та використаних запчастин чи комплектуючих.

  Завезіть техніку самостійно

  або замовляйте нашого кур'єра для забору техніки в СЦ. Це безкоштовно!

  Лівий берег:

  вулиця О. Мішуги, 3В

  як дістатися

  Графік роботи:

  пн - пт 09:30 - 19:00

  сб - нд 10:30 - 16:00

  Правий берег:

  вулиця В. Гавела, 53а

  як дістатися

  Графік роботи:

  пн - пт 09:00 - 19:00

  сб - нд 10:00 - 16:00

  Попередньо запишіться по телефону