Виїзд майстра від 10 хвилин

Безкоштовно в Києві

– відгуки та оцінки

097 568 66 58

050 842 68 13

073 236 28 18

Щодня з 8:30 до 21:00

Скільки коштує перепрошити біос Київ?

Простими словами BIOS – це система, яка забезпечує зв’язок між апаратною та програмною частинами комп’ютера, грає важливу роль у роботі комплектуючих, розташованих на материнській платі. Саме ця система дозволяє використовувати усі ресурси комп’ютера за призначенням. Коли серед послуг сервісу клієнти бачать: перепрошивка БІОС, у багатьох виникає питання навіщо?

перепрошивка БИОС

Поговоримо про процесор й оперативну пам’ять, як самих стрімко розвиваючихся елементах комп’ютера. Щоб не випускати нові й більш просунуті материнські плати, виробники залишили можливість за користувачами покращувати сумісність материнської плати та комп’ютерного «заліза». Оновлення та налаштування BIOS – популярні послуги у сервісних центрах. Далі поговоримо, у яких випадках потрібно оновлювати систему та скільки коштує перепрошити БІОС у Києві?

Основні причини перепрошивки БІОС:

 • у деяких випадках це єдиний спосіб повернути до життя повністю неробочий комп’ютер;
 • за рекомендацією самого виробника, наприклад, плата надійшла на ринок з «сирим» микрокодом й багато пристроїв з нею несумісні;
 • для встановлення нового процесора або поліпшення оперативної пам’яті;
 • необхідно оновити інструментарій для роботи з новим, більш сучасним обладнанням.

Зверніть увагу, що перепрошивка BIOS – це одна з найбільш небезпечних маніпуляцій з комп’ютером. Наприклад, якщо у момент перезапису вимкнеться світло – відновити материнську плату буде неможливо. Довірити такий важливий процес краще фахівцям, які знають усі тонкощі й мінімізують ризики.

Вартість перепрошивки у сервісному центрі

Наші фахівці мають величезний досвід у перепрошивці та налаштуванні БІОС. Ми знаємо тонкощі та моменти, коли важливо не нашкодити.

У процесі перепрошивки БІОС важливо не пошкодити дані у мікросхемі CMOS. Якщо це трапилося, то відновити систему можна буде тільки у сервісному центрі за окрему вартість. Краще відразу звернутися до майстрів, так ви заощадите нерви, сили й гроші.

Якщо у вас виникло питання, як перепрошити БІОС, якщо комп’ютер не включається або скільки коштує перепрошивка, зв’язуйтеся з нашими менеджерами. Залежно від ситуації та причини перепрошивки ми вкажемо вартість й виконаємо послугу з урахуванням усіх особливостей. Наші фахівці завжди виконують роботу відповідально та якісно, щоб ваш комп’ютер працював максимально ефективно.

Що може знадобитися?Вартість (від)
Виїзд комп’ютерного майстра або кур’єра по Києвубезкоштовно
Діагностика апаратної частини комп’ютера

У разі відмови від подальшої роботи, діагностика оплачується в розмірі 200 грн.

безкоштовно
Прошивка BIOS на ноутбуці (комп’ютері)250 гривень

Часті питання

✔️ Чому будь-яка робота з Bios – дуже складне завдання?

Серйозність ситуації полягає у тому, що необдумані дії, спрямовані на нормалізацію роботи системи Bios, здатні буквально знищити пристрій. Подальший ремонт буде просто неможливий. Усе, що безпосередньо стосується Bios – справа рук майстрів. Не варто намагатися діяти своїми силами, якщо ви є недосвідченим користувачем.

✔️ Чим загрожують безграмотні дії?

Найстрашніше, що може статися – повний вихід з ладу материнської плати. Без цього найважливішого компонента ви точно не зможете користуватися комп’ютером. Його подальше відновлення не представляється можливим. Такий сценарій розвитку подій є найбільш сумним, але ймовірність виникнення подібної проблеми висока, якщо взяти ініціативу у свої руки або звернутися у сумнівну майстерню.

✔️ Коли Bios вимагає нової прошивки?

Несумісність материнської плати та центрального процесору тягне за собою необхідність прошивки Биос. При появі подібної проблеми пристрій не запускається, екран залишається темним, характерні ознаки початку успішної роботи відсутні. Встановлення нової відеокарти також часто неможливе без подальшої прошивки версії системи.

✔️ Наскільки доступна ціна послуги?

Потрібно зауважити, що ви не сплачуєте ні приїзд майстра, ні проведення їм відповідної діагностики. Грошові кошти стягуються лише за саму послугу перепрошивки. Її вартість доступна й не шокуюча. При цьому якість роботи відрізняється виключно високим рівнем.

✔️ Як працює досвідчений майстер?

Виїжджаючи до вас додому або на роботу, фахівець має при собі необхідний набір інструментів й, звичайно ж, цілий багаж знань. Майстер налаштований надавати кваліфіковану допомогу максимально швидко. При перепрошивці Bios важливо діяти дуже уважно та гранично обережно. Великий досвід роботи фахівця – один з ключових факторів успіху проведення відповідальної процедури.

Узнать точную стоимость ремонта

  Наші фахівці

  Досвід роботи 7 років

  Семенюта Ігор

  Інженер

  Досвід роботи 5 років

  Крилов Владислав

  Пайщик

  Досвід роботи 3 роки

  Ємець Руслан

  Інженер-програміст

  Досвід роботи 6 років

  Сорокін Олексій

  Інженер

  Відповіді на часті запитання

  1. Замовити зворотний дзвінок на сайті або самостійно зателефонувати нам.

  2. Вказати проблему.

  3. Назначити бажаний час для прибуття майстра (або кур’єра).

  Практично всі несправності комп’ютерної техніки та пристроїв наші кваліфіковані фахівці зможуть усунути вдома чи офісі (близько 90%). У нашому арсеналі тільки прогресивне обладнання та інструменти, а також технічна підтримка брендів-виробників, тому ремонтно-відновлювальні заходи (заміна роз’ємів, матриці, жорсткого диска, відеокарти, чистка від пилу, налаштування ПО та інші типові неполадки і дефекти) ми виконуємо якісно, ​​оперативно з виїздом додому / офіс.
  Іноді бувають ситуації, в яких потрібні рідкісні деталі або комплектуючі, а також професійне обладнання. Тоді ми відвеземо вашу техніку в нашу майстерню, а після закінчення ремонту безкоштовно повернемо вам її назад.

  Виїзд нашого співробітника від 20 до 60 хвилин по Києву та передмістю.

  * Ви самостійно призначаєте зручний час для приїзду майстра

  Приблизно 80% несправностей наші майстри усувають протягом 40-60 хвилин
  Складні поломки вирішуємо за 1-3 дні.

  Важливо! Самостійно забирати техніку з сервісного центру зовсім необов’язково. Наші кур’єри її безкоштовно доставлять в будь-який зручний для вас час.

  Звичайно ж ні. Тільки після виконання безкоштовних діагностичних дій, майстер складає кошторис, де чітко вказує перелік майбутніх робіт та їх вартість. Рішення, проводити ремонтні заходи чи ні, приймає виключно клієнт!

  Ответы на частые вопросы

  НАШІ КЛІЄНТИ ТА ВІДГУКИ

  Більше 4000 позитивних відгуків в інтернеті

  Оригинальные запчасти

  Ми використовуємо тільки оригінальні запчастини і комплектуючі

  Ми надаємо гарантію на всі виконувані ремонтно-відновлювальні дії, а також не забуваємо і про запчастини / комплектуючі. Термін дії гарантійного талона встановлюється згідно дати виробництва / випуску техніки, а також характеру виявлених несправностей.
  Наш фахівець оформить на всі види виконаних робіт спеціальні документи - «Акт прийому-передачі техніки» і «Акт надання послуг». У них обов'язково вказуються всі дії щодо налаштування та використаних запчастин чи комплектуючих.

  Завезіть техніку самостійно

  або замовляйте нашого кур'єра для забору техніки в СЦ. Це безкоштовно!

  Лівий берег:

  вулиця О. Мішуги, 3В

  як дістатися

  Графік роботи:

  пн - пт 09:30 - 19:00

  сб - нд 10:30 - 16:00

  Правий берег:

  вулиця В. Гавела, 53а

  як дістатися

  Графік роботи:

  пн - пт 09:00 - 19:00

  сб - нд 10:00 - 16:00

  Попередньо запишіться по телефону

  У зв'язку з нестабільною ситуацією з електроенергією в Україні можуть бути проблеми з додзвоном на наші телефони.
  Якщо Вам не вдається додзвонитися - оформляйте замовлення через форму зворотнього зв'язку. Ми обов'язково зв'яжемося з Вами!
  Час зворотнього зв'язку не більше 15 хвилин.
  Контакти
  close-image