Виїзд майстра від 10 хвилин

Безкоштовно в Києві

– відгуки та оцінки

097 568 66 58

050 842 68 13

073 236 28 18

Щодня з 8:30 до 21:00

Який зібрати комп’ютер для монтажу відео?

Створення відеороликів для Youtube для багатьох стало пристойним джерелом доходу. При цьому армія бажаючих поповнити бюджет аналогічним способом, зростає з кожним днем.

Какой собрать компьютер для монтажа видео

Щоб ваш старт вийшов успішним, слід мати три речі:

 • креативні ідеї;
 • хорошу камеру;
 • професійний комп’ютер для монтажу відео.

Підбір техніки

Якщо ідеї є, то камеру знайти не так складно, користуючись підказками досвідчених відеоблогерів. Інша справа – з’ясувати, який зібрати комп’ютер для монтажу відео.

Тут виникають серйозні складності:

 1. Більшість “корисних порад” у інтернеті ведуть дов інтернет-магазинів, які торгують комп’ютерною технікою. Тому виявляються просто непотрібними.
 2. Іноді корисна інформація виявляється вже застарілою.
 3. Покладатися на думку консультантів у магазині теж навряд чи варто: вони будуть старанно продавати те, що є у наявності, а не те,що потрібно насправді.

Якщо у вас вже був не дуже вдалий досвід такого придбання, то виникає наступна думка – зібрати комп’ютер для монтажу відео самому.

Які параметри слід врахувати?

Пам’ятаємо про те, що має бути робота з досить “важким” програмним забезпеченням. Воно необхідне для створення анімації, візуальних ефектів. Тому ресурси для коректної роботи потрібні справді серйозні, щоб робота була приємною, а комп’ютер не “підвисав”.

Умовно комп’ютери, які підходять для монтажу відео, можна розділити на три категорії:

 • бюджетні;
 • напівпрофесійні;
 • професійні.

Відповідно, чим вище клас – тим дорожче він обійдеться. Але це не привід тут же вкладати усі гроші у дороге “залізо”. Перш варто розібратися, з яким саме відео ви плануєте працювати.

Простий приклад: для роботи з аматорським відео з роздільною здатністю 1080p цілком підійде бюджетний варіант. У той час, як 4к на такому комп’ютері буде “гальмувати”.

Оптимальний варіант

Як відомо, навіть для збірки простого комп’ютера, який використовується для роботи з Майкрософт офіс та спілкування у соціальних мережах, необхідно підібрати правильну комбінацію комплектуючих. Що стосується професійного застосування, то тут їх існують десятки тисяч.

Така кількість ніяк не пов’язана з бажанням виробників та продавців збивати з пантелику покупців. Швидше за все, усі вони розроблені для вирішення певних завдань. Інша справа, що без спеціальної освіти у цій галузі навряд чи варто намагатися проводити збірку самостійно. Набагато простіше скористатися послугами професіоналів.

Переваги такого рішення очевидні:

 1. Підбір необхідних комплектуючих відніме мінімум часу.
 2. Кожна деталь буде точно відповідати інший, тому продуктивність комп’ютера буде на порядок вище.
 3. Фахівці точно знають, яка конфігурація підходить для тих чи інших завдань, тому легко знайдуть оптимальний варіант, орієнтуючись на ваші побажання таі бюджет.
 4. На відміну від продавців у магазині, вони не будуть пропонувати “залежаний товар”.
 5. Додатково на ваш комп’ютер буде встановлено професійне ліцензійне програмне забезпечення, яке істотно полегшить роботу.

Саме так будують свою роботу майстри з “Комп Майстер Центр”. У своїх відгуках клієнти компанії відзначають, що у результаті покупка потужного продуктивного ПК, обходиться набагато дешевше, ніж якщо зробити це самостійно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша компанія надає послуги термінового ремонту та налаштування техніки вдома або в офісі протягом 60 хвилин. Ми гарантуємо оперативний виїзд нашої команди спеціалістів для виконання необхідних робіт. Наш сервіс може бути корисним для тих, хто цінує свій час і потребує швидкого та якісного ремонту техніки.

Дізнатися точну вартість ремонту

  ОЦЕНКА ТЕХНИКИ

  мы ответим в течении 1 рабочего дня
  Для точной оценки техники, нужно указать все дефекты, неисправности и характеристики устройства. Остаточная цена только после диагностики в сервисном центре.
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  close-link

  ЗАКАЗАТЬ ОбРАТНЫЙ ЗВОНОК

  мы перезвоним в течении 15 минут
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  Мы гарантируем полную конфиденциальность оставленных данных
  close-link