Виїзд майстра від 10 хвилин

Безкоштовно в Києві

– відгуки та оцінки

097 568 66 58

050 842 68 13

073 236 28 18

Щодня з 8:30 до 21:00

Який процесор вибрати

Коли користувач стикається з вибором процесора, вони не завжди знають, що робити, щоб отримати правильну модель для нього. Є деякі речі, які необхідно враховувати. Тільки так можна гарантувати комфортний термін служби з ноутбуком або комп'ютером.

Роль продюсера

Неможливо відповісти на питання, який виробник краще. Вибір між AMD та Intel базується на співвідношенні ціна-продуктивність.

Какой процессор выбрать

Intel вважається більш потужним, високоемоційний варіант. Все тому, що компанія постійно оновлює технології, застосовуючи тільки самий сучасний підхід в розробці моделей.
AmD також має високий попит, але сьогодні його доступні процесори часто втрачають аналогічні варіації Intel. Але більш дорогі моделі (такі як Ryzen) досить вигідні.
Що стосується надійності, то тут теж все не так зрозуміло. Внутрішні несправності зустрічаються рідко. І бренд не має значення. Навіть ціна не така важлива. Сучасна технологія дозволяє центральному компоненту пристрою безперебійно функціонувати протягом багатьох років.
Але особливості операції мають відбиток на продуктивності. Серед факторів, що безпосередньо впливають на надійність:

 • Ігнорування правил складання/розбирання обладнання;
 • Самостійний ремонт;
 • експерименти з прискоренням.

Всі перераховані вище моменти можуть вплинути на здоров'я роботи, значно знижуючи надійність. Якщо їх уникнути, навіть найбільш бюджетна складова прослужить вірно довго.

Ядра та жорсткий диск

Швидкість пристрою залежить від типу жорсткого диска. Кількість ядер, безумовно, відіграє важливу роль, але це не ключовий момент. При виборі комп'ютера з жорстким диском типу HDD, який вже давно традиційний, не варто чекати приголомшливої швидкості операцій. І це не врятує навіть велику кількість ядер.
Тільки SSD здатний задовольнити найсерйозніші запити. Навіть орієнтуючись на його комбінації з двома ядрами, легко досягти відмінної швидкості. До ряду винятків відносяться тільки ігрові гаджети, для яких все одно цього буде недостатньо.
Кількість необхідних ядер залежить від мети використання пристрою:

Любителі ігор ідеально підходять для 6- або 8-ядерної варіації. 4 ядра також є гарною ідеєю, але правда високої влади не може чекати.
«Золота» середина точно буде 4 ядрами. Таке рішення підійде тим, хто працює або вчиться з пристроєм, любить періодично грати в сучасні ігри. Вартість доступна, що важливо.
Користувачам, які щодня вирішують тільки найпростіші проблеми, такі як робота в офісних додатках, пошук інформації в мережі, досить 2 ядер.
Якщо вам потрібен максимальний рівень потужності, виконання складних професійних завдань не обійтися без вибору на користь 8 ядер і більше.

Купувати найпотужніший і дорогий варіант не завжди доречно. Навіщо потрібні 8 ядер, якщо ви не зовсім геймер і не збираєтеся обробляти відео і фото в спеціалізованих програмах? Орієнтуючись на власні потреби, можна знайти найбільш підходящий для себе тип, не витрачаючи зайвих грошей.

Відеокарта

Дизайн величезної кількості процесорів передбачає наявність вбудованої відеокарти. І часто вони зовсім не програють елементам, які встановлюються окремо. Вбудовані компоненти мають пристойний рівень продуктивності. Особливо, якщо користувач регулярно виконує стандартні завдання. Навіть ігри перестають бути чимось недосяжним.
У домашніх і офісних умовах характеристик сучасних вбудованих відеокарт зазвичай досить сміливо вибирати їх для використання в цих умовах.
Ось конкретний приклад. Ryzen 3 2200G і 52400G мають вбудовані відеокарти Radeon Vega, яких достатньо навіть для гри. Вони значно перевершують елементи виробника Intel (наприклад, HD/UHD Graphics 630), які геймери можуть навіть не очікувати, що вони будуть ефективними. Як бачите, тут роль не грає виробник. Потрібно лише подивитися на реальні можливості компонента в поєднанні з іншими важливими показниками.

Материнська плата

В процесі вибору ви помітите варіанти материнських плат з процесорами вбудованого сорту. Їх придбання виправдано досить, завдяки декільком важливим нюансам.

 1. Компактний.
 2. Низьке споживання електричної енергії.
 3. Бюджетна ціна.
 4. Мінімальний шум на роботі.

За допомогою поєднання процесора і материнської плати є можливість комфортно виконувати завдання в різних офісних додатках, здійснювати безкоштовний пошук будь-якої необхідної інформації в інтернеті, перегляд улюблених фільмів. Навіть ігри трапляються без проблем (звичайно, не самий «важкий» варіант). Відмінні приклади: Intel Pentium Silver J5005, Celeron J1900, J4205.
Новачку в області комп'ютерних технологій дуже складно прийняти оптимальне рішення і купити пристрій, який йому повністю підійде.

Щасливий вихід

Але все набагато простіше, ніж здається на перший погляд. Зв'яжіться з перевіреною послугою «Comp Master Center», яка працює в межах Києва та області. Існує цінна послуга з вибору комп'ютерної моделі на замовлення. Кожен клієнт може отримати індивідуально зібраний КОМП'ютер за найкращою ціною.
При цьому фахівці обов'язково враховують не тільки ваші особисті побажання, але і сферу діяльності, частоту використання, особливості завдань, які потрібно вирішити, їх складність.
Якщо ви хочете купити новий пристрій, замінивши їх старим гаджетом, зателефонуйте в службу. Непотрібне обладнання забиратимуть у вас за найприємнішою ціною. Неважливо, працює він чи ні. Навіть якщо ви повністю не працюєте, ви все одно можете скористатися цією послугою.
Якщо вам потрібне подальше технічне обслуговування обладнання, зверніться до «Comp Master Center». Досвідчені фахівці нададуть будь-яку допомогу, пов'язану з усуненням різних видів поломок, а також забезпечать правильну профілактику здорового стану. Яскравим прикладом останнього є регулярна пилочистка, без якої неминуче страждають основні компоненти конструкції.
Сервісний центр працює з понеділка по неділю. Співробітники виїхати в зазначеному місці завжди швидко і так само швидко усунути неприємності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша компанія надає послуги термінового ремонту та налаштування техніки вдома або в офісі протягом 60 хвилин. Ми гарантуємо оперативний виїзд нашої команди спеціалістів для виконання необхідних робіт. Наш сервіс може бути корисним для тих, хто цінує свій час і потребує швидкого та якісного ремонту техніки.

Дізнатися точну вартість ремонту

  ОЦЕНКА ТЕХНИКИ

  мы ответим в течении 1 рабочего дня
  Для точной оценки техники, нужно указать все дефекты, неисправности и характеристики устройства. Остаточная цена только после диагностики в сервисном центре.
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  close-link

  ЗАКАЗАТЬ ОбРАТНЫЙ ЗВОНОК

  мы перезвоним в течении 15 минут
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  Мы гарантируем полную конфиденциальность оставленных данных
  close-link