Виїзд майстра від 10 хвилин

Безкоштовно в Києві

– відгуки та оцінки

097 568 66 58

050 842 68 13

073 236 28 18

Щодня з 8:30 до 21:00

Як замінити USB 2.0 на 3.0 на ноутбуці

Наявність роз’єму USB дозволяє безперешкодно підключати до ноутбуку безліч пристроїв, незамінних у процесі комфортної роботи. Без нього не обійтися, коли потрібно під’єднати принтер, камеру, дротову мишу й не тільки. Існує кілька версій USB. Іноді виникає необхідність встановити новішу. Як це зробити правильно? Розглянемо питання детально у статті.

Как заменить USB 2.0 на 3.0 на ноутбуке

Необхідність здійснення заміни

Спочатку з’явилася версія 1.0, однак на сьогоднішній день вона вже повністю втратила свою актуальність.

Їй на зміну прийшла варіація 2.0. У деяких пристроях навіть зараз є саме ця версія, хоча велика частина сучасних моделей гаджетів виготовляється з роз’ємами оновленого типу. Чимала кількість старих пристроїв також оснащена елементом даного виду.

Версія 3.0 – найбільш вдале рішення. Вибір на її користь гарантує високий рівень продуктивності. Встановлення нового роз’єму відбувається за допомогою використання спеціального розширювального слоту. Після завершення процесу стає доступним комфортне користування з гарантовано високошвидкісний роботою.

USB 2.0 і 3.0: порівняння

 1. Робоча швидкість. Значенню 480 Мбіт/с прийшло на зміну вражаюче 5 Гбіт/с. Швидкість помітно збільшилася. У будь-якому випадку передача даних буде відбуватися значно швидше.
 2. Сила струму. Даний показник безпосередньо впливає на можливість живлення приєднаних пристроїв. Безперечно це краще вдається версії 3.0.
 3. Вартість. Оновлена варіація коштує трохи дорожче, що цілком природно за умови підвищення загального рівня продуктивності. Ціна повністю відповідає якості.
 4. Характеристики кабелю. Його товщина у новішій версії змінена. Значення збільшено. Довжина дорівнює 5 м. Кількість проводів також збільшується у 2 рази.
 5. Сумісність з конкретною версією операційної системи. Усі покоління старше, ніж XP, вільно підтримують версію 3.0.

Розібравшись у тонкощах роботи, можна сміливо рухатися далі.

Слоти розширення

Вже було згадано раніше, що успішне здійснення заміни досягається шляхом використання спеціальних слотів ExpressCard. Вони служать для швидкого та простого підключення різних типів додаткових пристосувань до гаджету.

Слоти мають різні розміри. Важливо врахувати цей нюанс на етапі вибору. Слід орієнтуватися на конкретну модель ноутбуку, щоб не припуститися помилки й не витратити гроші даремно, купивши банально не ту карту.

У самій назві елементу закладені дані про його відповідність розміру. Це ті самі цифри, зазначені у кінці. Значення довжини не має ніякого значення. Важлива тільки ширина. Правильний вибір – одна з головних складових успіху затії.

Процес встановлення

 • Перш за все слід відключити пристрій та вийняти шнур живлення з електричної мережі.
 • Потім потрібно обов’язково дістати батарею. Дані заходи є строго обов’язковими.
 • Знайдіть на бічній стороні необхідний слот й зніміть спеціальний заповнювач із пластику. У період, коли ви не користуєтеся ним, згаданий компонент служить як надійний захист від різного роду пошкоджень.
 • Натискання на кнопку, розташовану поруч, допоможе успішно досягти мети. Щоб легко витягти наповнювач, важливо дочекатися повного витягування важеля. Його слід злегка придавити до того моменту, коли ви почуєте клацання.
 • Тільки тепер можна встановити нову карту.

Завершальний етап

Потрібно повернути акумулятор на місце, а після – включити ноутбук. Одночасно із запуском стартує процес розпізнавання елементу. Найчастіше це відбувається автоматично, як й саме встановлення.

Але так трапляється не завжди. Іноді виникає необхідність скористатися диском з драйверами. Він зазвичай йде у комплекті з самою картою. Після завершення встановлення обов’язково перезавантажте ноутбук. Тепер можна оцінити самостійно переваги роз’єму 3.0, які обговорювалися вище.

Якщо не виходить: що робити?

Сервісний центр «Комп Майстер Центр» допоможе здійснити швидку й правильну заміну роз’єму USB старої версії на нову. При цьому, ризик нашкодити справному стану техніки повністю відсутній, так як за справу беруться досвідчені професіонали.

Сервіс надає послуги ремонту та налаштування ПК/ноутбуків жителям Києва та області. Співробітники оперативно виїжджають за вказаною адресою абсолютно безкоштовно. Ви отримуєте можливість скористатися грамотною допомогою кваліфікованих майстрів за кращою вартостю. Ціни на послуги мінімальні, а якість знаходиться на високому рівні, незважаючи на складність поломки.

Звертаючись у «Комп Майстер Центр», ви не переплачуєте ні копійки. Ваш дзвінок чекають тут у будні й вихідні. Діяльність сервісу день у день доводить, що ми точно заслуговуємо довіру безлічі задоволених клієнтів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша компанія надає послуги термінового ремонту та налаштування техніки вдома або в офісі протягом 60 хвилин. Ми гарантуємо оперативний виїзд нашої команди спеціалістів для виконання необхідних робіт. Наш сервіс може бути корисним для тих, хто цінує свій час і потребує швидкого та якісного ремонту техніки.

Дізнатися точну вартість ремонту

  ОЦЕНКА ТЕХНИКИ

  мы ответим в течении 1 рабочего дня
  Для точной оценки техники, нужно указать все дефекты, неисправности и характеристики устройства. Остаточная цена только после диагностики в сервисном центре.
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  close-link

  ЗАКАЗАТЬ ОбРАТНЫЙ ЗВОНОК

  мы перезвоним в течении 15 минут
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  Мы гарантируем полную конфиденциальность оставленных данных
  close-link