Як вибрати ноутбук для роботи?
Сучасна комп’ютерна техніка дивує своєю продуктивністю і можливостями. Вибираючи ту чи іншу модель ноутбукк, потрібно віддавати собі звіт, як саме буде використовуватися техніка, наприклад, чи потрібен вам комп’ютер для навчання, роботи або ж ви хочете придбати ігровий варіант. У будь-якому випадку потрібно буде вибрати ноутбук за параметрами, найбільш відповідним у вашому випадку.
Важливою деталлю при виборі ноутбука є бренд. Краще віддавати перевагу відомим і популярним торговим маркам, щоб ремонт ноутбуків у Києві або будь-якому іншому місті був необтяжливим. Деталі до популярних моделей можна купити у будь-якому магазині, а майстри мають великий досвід у ремонті брендів комп’ютерного ринку.
Основні параметри при виборі ноутбуку
Вибираючи девайс для роботи, у першу чергу потрібно звертати увагу на технічні характеристики. На зручність користування та продуктивність ноутбуку впливають:
- вінчестер;
- оперативна пам’ять;
- процесор;
- відеокарта;
- місткість батареї;
- наявність роз’ємів для підключення пристроїв.
Відповісти на питання, як правильно вибрати ноутбук неможливо, адже у кожного свої вимоги. Як мінімум, потрібно приділити увагу кожному з перерахованих вище параметрів.
Об’єм жорсткого диску
Даний параметр важливий для тих, хто працює у сфері дизайну, відеомонтажу, обробки фотографії та інше. Якщо ж ноутбук в основному використовується для документної роботи, то переплачувати за великий обсяг диску не варто. У рамках рекомендацій, який ноутбук купити у 2018, можна запропонувати обсяг вінчестера не менше 500 Гб. Цього цілком достатньо для щоденної роботи з ноутбуком.
Оперативна пам’ять
Цей параметр не менш важливий у виборі, так як від розміру ОП залежить те, наскільки швидко буде працювати техніка та чи впорається вона з обсягом інформації. Купуйте техніку з розміром ОП не менше 4 Гб. Як і вищевказаний параметр, дана характеристика залежить від того, як та для чого буде використовуватися лептоп.
Частота процесора
Ця характеристика також впливає на продуктивність та швидкість роботи комп’ютера. Вибираючи елемент, спочатку потрібно визначитися з виробником: Amd або Intel. Для роботи з документами досить буде процесора з частотою більше 1400 МГц. Але, вибираючи з ноутбуків однієї лінійки, чим вище частота процесора, тим краще модель.
Вибір відеокарти
У даному випадку вибір стоїть між вбудованою та дискретною відеокартою. У більшості ноутбуків для щоденного користування вбудована відеокарта Intel. Такі моделі коштують дешевше, але цілком справляються з роботою з документами, зображеннями, відео і іграми. Дискретні відеокарти більш потужні, але за рахунок цього і дорожче. Переплачувати є сенс, якщо ноутбук потрібен для роботи з графічними додатками, обробкою відео, для важких ігор.
Такі параметри, як місткість акумулятора, наявність різних роз’ємів варто вибирати відповідно до сценарію використання ноутбука. Якщо ви не можете підібрати модель самостійно, можна звернутися за допомогою до фахівців нашої компании, які допоможуть вибрати продуктивний девайс за помірною ціною.