Виїзд майстра від 10 хвилин

Безкоштовно в Києві

– відгуки та оцінки

097 568 66 58

050 842 68 13

073 236 28 18

Щодня з 8:30 до 21:00

Як дізнатися про зношеність відеокарти

Якщо ви зіткнулися з необхідністю з’ясування ступеня зносу відеокарти, корисно буде озброїтися деякими знаннями. Найчастіше користувачі намагаються вивідати цю інформацію через виникнення деяких несправностей у ході роботи. Розглянемо все по порядку.

Как узнать износ видеокарты

Як діагностувати неполадки?

Як правильно діяти, якщо хочете дізнатися про зношеність? Що саме невблаганно наближає до втрати працездатності відеокарти?

Серед причин, що провокують поломку й прискорюють знос, слід виділити:

 1. Надання надмірних навантажень, інтенсивність яких занадто велика для конкретного пристрою.
 2. Сильний перегрів. Погана робота охолоджуючої системи здатна «добити» відеокарту й багато інших компонентів гаджету.
 3. Виробничий брак, що знімає всю відповідальність з користувача. Його провини у тому, що відбувається немає.
 4. Фізичний вплив ззовні, падіння з висоти при необережному поводженні з технікою.
 5. Попадання різних типів рідин, особливо тих, у складі яких є досить велика кількість цукру.
 6. Різкі перепади напруги у мережі, що відбуваються регулярно.

Коли ступінь зносу відеокарти стає критичною, ви усе частіше помічаєте деякі збої у роботі.

Ось вони:

 • Проблеми з якістю зображення. Видно множинні смуги, серйозні вади кольору. Все це заважає нормальній роботі.
 • Картинка все частіше «висне», довго завантажується.
 • Ви побачили синій екран. Він може з’явитися, як без явних причин, так й тільки у тих випадках, коли ви дивитеся якісь відеоролики, граєте в улюблені ігри.
 • Ви успішно увімкнули девайс, проте помічаєте, що екран не подає жодних ознак життя. Хоча миготливі індикатори говорять про інше.

Найгірший ворог нормальної працездатності відеокарти – все ж таки перегрів. Часто він буває спровокований ігноруванням такої обов’язкової профілактичної процедури, як очищення від пилу. При цьому на поверхні плати накопичується бруд, починає підвищуватися робоча температура ноутбуку, а потім й самої відеокарти.

Що перевіряється?

Спеціальні програми дозволяють дізнатися ступень зносу елементу. Відбувається детальна перевірка, підсумкові результати якої засновані на аналізі сили обертання кулера та величиною температурних показників близько ядра процесора. Також уточнюється рівень споживаної потужності та встановлюється, наскільки правильно відбувається передача даних між окремими елементами пристрою.

Перевірка дозволяє побачити конкретну температуру роботи відеокарти та відповідність показників встановленим нормам.

Програми, які допоможуть розібратися у ситуації, що склалася:

 • FurMark;
 • GPU Temp;
 • AtiTool;
 • Video Memory Test;
 • AIDA64.

Що закладено у механізмі роботи зазначених вище програм? Відбувається наступне: при успішному запуску програми виявляється певне навантаження на графічний процесор з поступовим її збільшенням.

Залежно від отриманих результатів перевірки, потрібно прийняти рішення про необхідність термінового звернення до перевіреного сервісного центру. Якщо хоча б один показник вас насторожив, відразу ж запросіть досвідченого фахівця.

Де знайти хорошого майстра?

Кращі професіонали працюють у сервісному центрі «Комп Майстер Центр». Тут вам легко допоможуть визначити ключові параметри стану відеокарти й врятують потерпілий компонент. Відновлення стабільного стану техніки – справа «Комп Майстер Центру».

Ви можете викликати майстра, відвідавши сайт сервісу, на будь-який зручний для вас час у будь-який день тижня. У межах столиці та області він не бере оплату за виклик. При тому, що ціни на послуги встановлені мінімальні.

Крім ремонту відеокарти, вам можуть бути надані різні види послуг. Майстри вміють:

 • відновлювати втрачену цінну інформацію;
 • проводити профілактичні заходи, що дозволяють значно продовжити терміни безпроблемної експлуатації;
 • ремонтувати будь-які компоненти пристроїв, усуваючи навіть найскладніші поломки, які вимагають особливо ретельного підходу.

Щоб знос відеокарти не шокував вас ступенем своєї тяжкості у один прекрасний момент життя, не забувайте звертатися у центр для замовлення послуги очищення від пилу. Робіть це мінімум 1 раз на рік, а при особливо активної експлуатації – кожні 6 місяців.

Якщо відеокарта вашого гаджету прийшла в непридатність й ви з яких-небудь причин не бажаєте здійснювати заміну, а подальше користування ноутбуком неможливо, приносите його до «Комп Майстер Центр». Пристрій куплять по найбільш прийнятною ціною.

Очевидно, що варто звернутися у сервіс, якщо ви раніше сумнівалися, чи потрібно це робити. Ви будете здивовані великою швидкістю надання послуг, адекватною та грамотною діагностикою, високою якістю послуг та відмінним обслуговуванням. Телефонуйте у «Комп Майстер Центр», тому що вас тут точно чекають!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша компанія надає послуги термінового ремонту та налаштування техніки вдома або в офісі протягом 60 хвилин. Ми гарантуємо оперативний виїзд нашої команди спеціалістів для виконання необхідних робіт. Наш сервіс може бути корисним для тих, хто цінує свій час і потребує швидкого та якісного ремонту техніки.

Дізнатися точну вартість ремонту

  ОЦЕНКА ТЕХНИКИ

  мы ответим в течении 1 рабочего дня
  Для точной оценки техники, нужно указать все дефекты, неисправности и характеристики устройства. Остаточная цена только после диагностики в сервисном центре.
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  close-link

  ЗАКАЗАТЬ ОбРАТНЫЙ ЗВОНОК

  мы перезвоним в течении 15 минут
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  Мы гарантируем полную конфиденциальность оставленных данных
  close-link