Виїзд майстра від 10 хвилин

Безкоштовно в Києві

– відгуки та оцінки

097 568 66 58

050 842 68 13

073 236 28 18

Щодня з 8:30 до 21:00

Як встановити Windows з флешки

Потрібно терміново встановити Windows? З цим кожен день стикається безліч користувачів. Не завжди вони досвідчені. Той, хто не може похвалитися багажем знань, шукає можливість з’ясувати, як це зробити самостійно. Один з популярних способів – встановлення за допомогою флешки. Його розглянемо докладніше.

Как установить Windows с флешки

Чому багато хто вибирає такий варіант?

Є ще одна доступна можливість – використання DVD-приводу. При цьому операційна система встановлюється з диску. Трапляється, що привід з яких-небудь причин несправний або зовсім відсутній. Але це не означає, що заплановані дії неможливі. У даній ситуації виручить компактна флешка. А ось переваги способу:

 • займає набагато менше часу й нервів;
 • значно прискорює процес за рахунок своєї зручності;
 • сучасне рішення.

Пам’ятайте, що для успішного досягнення мети необхідно мати накопичувач ємністю не менше 4 Гб.

Важливі відомості

Уся інформація, яка зберігалася на флешці раніше, повинна бути в обов’язковому порядку скопійована й перенесена. Інакше втрата неминуча. Подбайте про вирішення цього питання завчасно, щоб потім не виникло неприємних емоцій.

Як все відбувається?

Перед тим, як почати, треба завантажити образ системи. Після цього можна займатися підготовкою завантажувального носія, що вимагає особливої уваги. Тип залежатиме від версії ОС. На сайті виробника вашої моделі ноутбуку можна знайти ці відомості. Там вказані версії, які підтримує конкретний пристрій. Якщо ви зупинили вибір на програмному забезпеченні старше 10 покоління, необхідно завантажити UltralSo або Rufus. Для 10-ого розроблена спеціальна утиліта. Вона називається: “Media Creation Tool“. Доступ до скачування є на офіційному сайті Microsoft. Оплата за це не стягується.

Потім викликається Bios. Тут вам потрібно поставити на перше місце USB-флеш у пріоритеті завантаження. Після цього з’явиться нове вікно, у якому слід задати мову, формат часу й розкладку клавіатури.

Встановивши розрядність та прийнявши умови ліцензійної угоди, видаліть наявні розділи жорстких дисків й заново їх створіть. Після кількох перезавантажень потрібно ввести коректні параметри користування. Заключний крок – драйвера й програми. Тільки тепер можна вільно користуватися гаджетом.

А чи все так просто насправді?

На практиці ніхто не застрахований від помилок. Навіть людина, повністю впевнена у своїх силах. Нешкідливі огріхи можуть вкрай негативно позначитися на стабільності роботи вашого пристрою. Їх доведеться дуже довго виправляти. Крім того, після встановлення система потребує налаштування, яка зробить роботу зручною й більш продуктивною. Повірте, замкнуте коло вам забезпечено. Краще звернутися до перевіреного фахівця. Він працює у сервісі “Комп Майстер Центр“, який знаходиться у Києві.

Що ви отримаєте, звертаючись до професіоналів? Все просто:

 • якісні послуги від висококваліфікованих співробітників;
 • гарантію на виконану роботу та здійснення безкоштовного ремонту протягом усього періоду її дії;
 • швидкий виїзд за вказаною адресою у межах міста й оперативну діагностику обладнання;
 • ввічливе спілкування та консультацію на мові, яку легко зрозуміє навіть користувач-новачок (зовсім не обов’язково мати технічну освіту, щоб зрозуміти, що саме пояснює майстер).

Розумна цінова політика, вибудувана тут, множиться на високий рівень профессіоналізма. І це служить запорукою звернення великої кількості клієнтів день від дня. Скористайтеся послугами сервісу. Ви самі переконаєтеся, що вищесказане – не просто слова, а відмінна, злагоджена, орієнтована на інтереси клієнтів робота всього колективу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша компанія надає послуги термінового ремонту та налаштування техніки вдома або в офісі протягом 60 хвилин. Ми гарантуємо оперативний виїзд нашої команди спеціалістів для виконання необхідних робіт. Наш сервіс може бути корисним для тих, хто цінує свій час і потребує швидкого та якісного ремонту техніки.

Дізнатися точну вартість ремонту

  ОЦЕНКА ТЕХНИКИ

  мы ответим в течении 1 рабочего дня
  Для точной оценки техники, нужно указать все дефекты, неисправности и характеристики устройства. Остаточная цена только после диагностики в сервисном центре.
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  close-link

  ЗАКАЗАТЬ ОбРАТНЫЙ ЗВОНОК

  мы перезвоним в течении 15 минут
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  Мы гарантируем полную конфиденциальность оставленных данных
  close-link