Виїзд майстра від 10 хвилин

Безкоштовно в Києві

– відгуки та оцінки

097 568 66 58

050 842 68 13

073 236 28 18

Щодня з 8:30 до 21:00

Як встановити Windows на ноутбук

Необхідність встановлення Windows на ноутбук виникає з кількох причин. Важливо розібратися, як правильно відбувається процес. Чітка послідовність етапів обов’язкова. Далі вивчимо це питання детально.

Как установить Windows на ноутбук

Коли не обійтися?

 1. Ви придбали новий пристрій.
 2. Ноутбук працює нестабільно та повільно.
 3. Постійно спливають різні системні помилки, відсутня реакція на команди користувача.
 4. Гаджет запускає процес перезавантаження навіть тоді, коли ви цього не вимагаєте.
 5. Запуск пристрою утруднений.

Хто винен?

Усі перераховані вище ситуації вимагають негайних дій. У разі купівлі нового гаджету встановлення Windows є цілком очікуваним дією. Але трапляється, що саме діяльність людини стає причиною. Наприклад, ви проігнорували необхідність встановлення антивірусної програми. У результаті ноутбук заражається шкідливим ПЗ, що негативно позначається на загальному робочому стані системи. Нерідко активні дії користувача (найчастіше недосвідченого) призводить до збою важливих налаштувань. І тут без радикальних заходів теж, на жаль, не обійтися.

Яку версію Windows встановлюють найчастіше?

Сьогодні однією з найбільш популярних версій є 10 покоління Windows. Існує відразу кілька пояснень. Ось вони:

 • Повне забезпечення безпеки у ході роботи, що особливо важливо для бізнесу. Дані знаходяться під надійним захистом.
 • Відкритий доступ до зберігання даних. Це досягається за рахунок OneDrive.
 • Файли, збережені у хмарі, доступні для вас з різних пристроїв.
 • Можливість скористатися Windows Store, де величезна кількість корисних програм є повністю безкоштовні.
 • Наявність додаткової захисної функції Secure Boot. Вона стоїть на перешкоді для вірусів.
 • Дуже швидке завантаження, яке триває менше 30 секунд.

Список особливостей вражає. Хочете випробувати версію? Тоді рухаємося далі.

Робота з Bios

Початком встановлення Windows буде виклик системи Bios. З її допомогою ви можете змінити пріоритет завантаження пристроїв, які підключені до ноутбуку. Не забудьте: потрібно буде попередньо завантажити на диск або USB- флеш файли ОС.

Спеціально розроблені утиліти дозволяють зробити той чи інший носій завантажувальним. У списку пристроїв Bios слід перемістити флешку або диск на 1-е місце. Це допоможе запустити його відразу при початку роботи системи.

Старт встановчого процесу означає неминуче видалення файлів з диску C.

Інакше кажучи, відбувається форматування. Файли зникнуть з зазначеного простору назавжди з неможливістю їх відновлення. Якщо ноутбук не новий, а на диску C збережено важливі для вас дані, обов’язково подбайте про те, щоб перенести їх на якийсь сторонній носій.

Початок

Буде потрібно вибрати мову, формат часу й метод введення. Після цього система запросити прийняти умови ліцензійної угоди. Наступним етапом стане вибір типу встановлення. Потрібно зупинитися на вибірковому.

При поділі простору жорсткого диску слід залишити 120 Гб й більше для диску C. На D доводиться залишок. Старий розділ C підлягає обов’язковому видаленню.

Після перезавантаження необхідно вказати ваш регіон й мову. При створенні локального облікового запису вам буде запропоновано задати ім’я, прізвище та пароль, а також контрольні питання.

Завершальний етап

Останні ваші дії – встановлення драйверів та робочих програм. Зазвичай драйвера можна легко знайти за допомогою автоматичного пошуку, але іноді це не виходить зробити. Тоді потрібно скористатися інтернетом й завантажити їх з мережі. Вибір програм слід здійснювати з орієнтиром на ваші потреби.

Допомога фахівців

Якщо ви не хочете ризикувати, краще довірте цю відповідальну справу фахівцеві. Ви не можете передбачити, з якими складнощами зіткнетеся. Іноді недосвідчений користувач здатний нашкодити роботі ноутбуку навіть самими безневинними діями. У центрі “Комп Майстер Центр” працюють професіонали з великим досвідом й відповідним кваліфікаційним рівнем.

Тут вам нададуть будь-яку посильну допомогу, пов’язану не тільки зі встановленням Windows. Якщо говорити точніше, то:

Фахівці “Комп Майстер Центру” швидко справляються з ремонтом ПК й ноутбуків. При цьому складність проблеми не грає ролі. Ви отримуєте якісно надані послуги за адекватною вартостю у будь-який день й у той час, який зручний для вас. Професіонали сервісу зроблять усе можливе, щоб техніка працювала справно з року у рік, радуючи власника.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша компанія надає послуги термінового ремонту та налаштування техніки вдома або в офісі протягом 60 хвилин. Ми гарантуємо оперативний виїзд нашої команди спеціалістів для виконання необхідних робіт. Наш сервіс може бути корисним для тих, хто цінує свій час і потребує швидкого та якісного ремонту техніки.

Дізнатися точну вартість ремонту

  ОЦЕНКА ТЕХНИКИ

  мы ответим в течении 1 рабочего дня
  Для точной оценки техники, нужно указать все дефекты, неисправности и характеристики устройства. Остаточная цена только после диагностики в сервисном центре.
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  close-link

  ЗАКАЗАТЬ ОбРАТНЫЙ ЗВОНОК

  мы перезвоним в течении 15 минут
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  Мы гарантируем полную конфиденциальность оставленных данных
  close-link