Виїзд майстра від 10 хвилин

Безкоштовно в Києві

– відгуки та оцінки

097 568 66 58

050 842 68 13

073 236 28 18

Щодня з 8:30 до 21:00

Як встановити Windows 7

Встановлення операційної системи Windows 7 на комп’ютер або ноутбук відбувається відповідно за декількома обов’язковими етапами. Взявши на озброєння інформацію, яку ви побачите далі, можна зробити це самостійно.

Как установить Windows 7

Підготовка до початку процесу

Скопіюйте всю особисту інформацію, яка цінна для вас. Особливо це стосується диску C. Інакше дані зітруться відразу після завершення форматування.

Початковий етап:

 1. З’ясуйте необхідний тип розрядності. Можливі 2 варіанти: x64, x86. Вибір залежить від обсягу оперативної пам’яті. 4 Гб й більше – x64, у іншому випадку, зупиняємося на другому варіанті.
 2. Визначтеся з тим, який буде використовуватися інсталяційний носій. Це може бути диск або флешка.
 3. Не забудьте про драйвера. Якщо їх не було у комплекті з вашим пристроєм, значить обов’язково скачайте необхідні файли з інтернета.

Упевнившись, що усі пункти, перераховані вище, дотримані, можна рухатися далі.

Запуск встановлення

Тепер входимо у Bios за допомогою клавіші F2 або Del, попередньо зробивши перезавантаження пристрою. На перше місце необхідно виставити USB-HDD або CD-ROM. Усе залежить від того, як саме ви вирішили встановлювати ОС (флешка або диск). Натиснувши F10, ви збережете зміни.

Після всього цього стартує саме встановлення. Потрібно буде вибрати необхідні пункти у спливаючих вікнах.

Наступним серйозним моментом є розбивка жорсткого диска. Буде потрібно розділити його на 2 частини. Більша з них має дорівнювати не менше 50 Гб, краще більше. Це диск C. Решту вільного простіру належить диску D.

Після перезавантаження слід діяти згідно спливаючих вікон. Важливо також не забути відновити початковий пріоритет завантаження. Тепер можна знову безперешкодно працювати.

Звернення у сервісний центр – оперативна допомога

Заплуталися ув черговості дій та складної професійної термінології? Не впевнені у своїх силах? Можливо ви вже почали встановлення Windows 7 та допустили якусь помилку? Все це цілком можливо, якщо за справу береться не фахівець, а звичайний користувач.

Сервісний центр “Комп Майстер Центр” гарантує клієнтам якісне надання послуг ремонту, налаштуванняи та діагностики комп’ютерів й ноутбуків різних виробників. Вам пропонується кваліфікована допомога прямо вдома. Тільки у разі складної поломки майстер може забрати пристрій до центру. Однак не турбуйтеся: ремонт буде виконаний у максимально короткі терміни.

Швидкий виїзд, робота без вихідних й можливість записатися на будь-який зручний для вас час до фахівця високого рівня – ось незаперечні аргументи на користь звернення до “Комп Майстер Центр”. Не ризикуйте продуктивністю вашого пристрою. Краще довірте цю справу професіоналам. Тоді успішна робота комп’ютера або ноутбуку буде залишатися такою довгі роки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша компанія надає послуги термінового ремонту та налаштування техніки вдома або в офісі протягом 60 хвилин. Ми гарантуємо оперативний виїзд нашої команди спеціалістів для виконання необхідних робіт. Наш сервіс може бути корисним для тих, хто цінує свій час і потребує швидкого та якісного ремонту техніки.

Дізнатися точну вартість ремонту

  ОЦЕНКА ТЕХНИКИ

  мы ответим в течении 1 рабочего дня
  Для точной оценки техники, нужно указать все дефекты, неисправности и характеристики устройства. Остаточная цена только после диагностики в сервисном центре.
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  close-link

  ЗАКАЗАТЬ ОбРАТНЫЙ ЗВОНОК

  мы перезвоним в течении 15 минут
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  Мы гарантируем полную конфиденциальность оставленных данных
  close-link