Виїзд майстра від 10 хвилин

Безкоштовно в Києві

– відгуки та оцінки

097 568 66 58

050 842 68 13

073 236 28 18

Щодня з 8:30 до 21:00

Як встановити Windows 10

Зіткнулися з необхідністю встановлення Windows 10? Відповідальне завдання легко вирішується. У цьому допоможуть грамотні поради, які ви знайдете нижче.

Как установить Windows 10

Програма Media Creation Tool – початковий етап

У першу чергу потрібно відвідати офіційний сайт Microsoft. Тут користувач може завантажити Media Creation Tool. Це відбувається безкоштовно й законно, що важливо. Після запуску програми обов’язково потрібно підтвердження умов угоди.

Встановчий носій і налаштування ключових параметрів

Слід перейти до створення інсталяційного носія. Всього запропоновано 3 види. Серед них: DVD-диск, USB-флеш, файл ISO. Ще один важливий момент – вибір відповідних параметрів. Їх чітку відповідність технічним можливостям ПК або ноутбуку ігнорувати ні в якому разі не можна. На даному етапі потрібно встановити:

 • мову;
 • випуск;
 • архітектуру.

Інформація о розрядності доступна у пункті «Тип системи» (при натисканні правою кнопкою миші на “Мій комп’ютер” можна побачити пункт «Властивості», вибравши який ви зможете уточнити відомості про архітектуру системи).

Види носія

На даному етапі вам потрібно визначитися, на який носій робити встановлення. Наприклад, це може бути флеш-накопичувач. Важливо враховувати наявність вільної ємності на ньому (мінімум 8 Гб). Другий варіант – ISO-файл на диску DVD.

Після успішного вибору відбувається завантаження системи. За нею йде розміщення даних на зазначеному носії.

Процес встановлення Windows 10

Перший крок – зміна пріоритету завантаження за допомогою Bios або UEFI. Для цього потрібно помістити на перше місце зазначений тип накопичувача. Визначившись з параметрами мови, часу та розкладки, можна приступати до встановлення.

Слід зупинитися на вибірковому типі встановлення з подальшим форматуванням усіх дисків. Це найбільш оптимальний варіант. Але є один нюанс: обов’язково збережіть важливу особисту інформацію на будь-якій зовнішній носій. Тільки так ви не втратите цінні для вас відомості.

Далі на жорсткому диску необхідно виділити місце для системної частини. Врахуйте, що це буде мінімум 20 Гб, адже продуктивність системи повинна бути максимальною. Фінальним моментом стане налаштування основних параметрів роботи.

Допомога фахівців: так ли вона важлива?

Хоча вищезгадані поради значно збільшують шанси на успіх самостійного встановлення Windows 10, гарантувати те, що процес пройде правильно, неможливо. Навіть якщо на перший погляд здається, що усе вийшло, не завжди подальша робота відбувається без збоїв.

Завдяки досвідченим фахівцям сервісного центру “Комп Майстер Центр”, ви зможете спати спокійно, абсолютно не турбуючись про якість виконаної роботи.

Що зроблять професіонали:

 1. Максимально оперативно приїдуть за вказаною адресою.
 2. Безкоштовно проведуть діагностику.
 3. Відвідають вас у зручний час та відповідну дату.
 4. Нададуть IT-послуги різних видів, у високому рівні якості яких ви не засумніваєтесь ні на хвилину.

Звертайтеся у «Комп Майстер Центр» прямо зараз! Ви самостійно переконаєтеся у перевагах звертання до кваліфікованого спеціаліста.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша компанія надає послуги термінового ремонту та налаштування техніки вдома або в офісі протягом 60 хвилин. Ми гарантуємо оперативний виїзд нашої команди спеціалістів для виконання необхідних робіт. Наш сервіс може бути корисним для тих, хто цінує свій час і потребує швидкого та якісного ремонту техніки.

Дізнатися точну вартість ремонту

  ОЦЕНКА ТЕХНИКИ

  мы ответим в течении 1 рабочего дня
  Для точной оценки техники, нужно указать все дефекты, неисправности и характеристики устройства. Остаточная цена только после диагностики в сервисном центре.
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  close-link

  ЗАКАЗАТЬ ОбРАТНЫЙ ЗВОНОК

  мы перезвоним в течении 15 минут
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  Мы гарантируем полную конфиденциальность оставленных данных
  close-link