Виїзд майстра від 10 хвилин

Безкоштовно в Києві

– відгуки та оцінки

097 568 66 58

050 842 68 13

073 236 28 18

Щодня з 8:30 до 21:00

Ера комп’ютерних технологій вже поглинула людство і сьогодні неможливо уявити своє життя без ПК, ноутбука або різних «розумних» гаджетів. На жаль, такі зручні та необхідні для нас комп’ютери регулярно піддаються атакам вірусів і шкідливого ПЗ.

Позбутися від них можна одним способом – за допомогою спеціалізованих програм, але далеко не кожен знає як встановити антивірус на свій ноутбук.

Встановлення антивірусу на ноутбук від «А» до «Я»

З теоретичної точки зору, будь-який «лікар» вашого комп’ютера встановлюється так само, як найпростіша програма або гра. Спеціальний архів містить усі необхідні дані та оптимальні настройки, незалежно від того, яку саме ви вибрали антивирусну програму. Вам залишається лише правильно ввести ліцензійний ключ, вказати місце встановлення і час роботи програми.

На практиці все набагато складніше!

Антивірус буде працювати добре і якісно тільки у тому випадку, коли ви врахуєте усі важливі для нього параметри:

 1. Узгодження версії антивірусної програми з технічними параметрами вашого комп’ютера.
 2. Потрібно врахувати те, чим ви займаєтеся за комп’ютером, які програми встановлюєте або на яких сайтах проводите свій час.
 3. Ви зобов’язані правильно вибрати шлях встановлення і прибрати усі первинні причини непрацездатності антівірусника (сторонні програми, у яких може виникнути конфлікт «інтересів» з антивірусом).
 4. Необхідно провести первинні і вторинні налаштування, додати у спеціальний лист довіри файли запусків, які можуть здатися програмі шпигунськими.
 5. Налаштувати час запуску, сканування і лікування вашого комп’ютера, щоб уникнути втрати потужності ноутбуку, його перегріву та інше.

Як бачите, існують деякі труднощі встановлення ліцензійних антивірусних програм у ручному режимі.

Зверніться до нашого сервисного центру!

Встановлення антивірусу на ноутбук – робота для професіоналів і компанія «Комп Майстер Центр» не рекомендує займатися самодіяльністю, а викликати майстра, який проведе повну діагностику та налаштування вашого ноутбука.

Професіонали застерігають!

Якщо ви побачили, що ноутбук втратив свою колишню продуктивність, на ньому постійно відкриваються вікна браузера або програми, довільно встановлюються невідомі вам файли, відбувається перегрів, навіть коли ви не користуєтеся комп’ютером – це віруси! Зараз все частіше зустрічаються випадки, коли комп’ютер у режимі очікування працює на повну потужність. Причиною цього стає втрата пакета даних вашого ноутбуку, відправка особистих даних на сторонні комп’ютери або навіть встановлення піратських майнерськіх програм, які працюють на вашому комп’ютері для сторонньої людини.

При виникненні будь-яких поломок або навіть підозрі на віруси – терміново звертайтеся до фахівців нашого сервісу.

Встановлення антивірусу на ноутбук, це недорога послуга, яка забезпечить безпеку ваших особистих даних і продовжить термін служби ноутбуку на багато років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша компанія надає послуги термінового ремонту та налаштування техніки вдома або в офісі протягом 60 хвилин. Ми гарантуємо оперативний виїзд нашої команди спеціалістів для виконання необхідних робіт. Наш сервіс може бути корисним для тих, хто цінує свій час і потребує швидкого та якісного ремонту техніки.

Дізнатися точну вартість ремонту

  ОЦЕНКА ТЕХНИКИ

  мы ответим в течении 1 рабочего дня
  Для точной оценки техники, нужно указать все дефекты, неисправности и характеристики устройства. Остаточная цена только после диагностики в сервисном центре.
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  close-link

  ЗАКАЗАТЬ ОбРАТНЫЙ ЗВОНОК

  мы перезвоним в течении 15 минут
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  Мы гарантируем полную конфиденциальность оставленных данных
  close-link