Виїзд майстра від 10 хвилин

Безкоштовно в Києві

– відгуки та оцінки

097 568 66 58

050 842 68 13

073 236 28 18

Щодня з 8:30 до 21:00

Як видалити вірус

Про те, що таке комп’ютерний вірус знає кожен, хто хоча б раз користувався комп’ютером, планшетом, ноутбуком. Тому вже майже не залишилося тих, хто не використовує спеціальне програмне забезпечення для боротьби з ними – антивірусні програми. Однак, якщо з якоїсь причини вірус ж він «пробрався» й ви не знаєте, як впоратися з ситуацією, то проста інструкція у більшості випадків дозволяє зробити це самостійно.

Как удалить вирус

Домашня діагностика

Визначити його наявність досить просто:

Якщо ви підозрюєте, що повільна робота пов’язана саме з вірусом, для початку перевірте вільне місце на диску С. Іноді користувачі забувають про те, що його потрібно регулярно очищати. У іншому випадку, проблему допоможе вирішити хороший ліцензійний антивирусник, який зможе виконати повне сканування дисків ще до завантаження. Саме ці два випадки розглянемо більш докладно.

Повільна робота комп’ютера

У випадках, коли дані дії не призводять до результату, розумно замінити старе ПО на нове або оновити існуючу версію. Досить часто майстрам з Комп Майстер Центр доводиться стикатися з тим, що користувачі просто відключають автоматичне оновлення, тому навіть найкраща програма просто не справляється з неприємними «новинками» з інтернету, які потрапляють до нас разом з картинками, іграми, відео.

Якщо навіть при наявності вірусу комп’ютер все ще у робочому стані, варто негайно це зробити й запустити сканування усіх дисків, щоб усунути проблему. Обов’язково зверніть увагу на те, які саме файли антивірус переміщає у «карантин», а також пропонує видалити, щоб у майбутньому не користуватися послугами сумнівних сайтів.

Синій екран

Все ще «популярний» вірус у мережі, який блокує роботу комп’ютера й вимагає переказ коштів за зняття блоку. У свій час довірливі користувачі так і робили, чим допомогли шахраям добре заробити. Швидше за все ця ситуація сталася з вами тому, що ви дозволили внести зміни на комп’ютері шкідливій програмі, яку потрібно блокувати.

Як ми вже говорили, добре якщо є можливість дозволити перевірку до завантаження. У іншому випадку, не варто ризикувати й тим більше переводити гроші шахраям: краще викликайте фахівця, який миттю виправить ситуацію.

Радикальне рішення

Намагаючись впоратися самостійно, у більшості випадків користувачі перевстановлюють систему. Безсумнівно – це вихід. Однак, слід розуміти що поряд з цим ви назавжди втратите важливі для вас дані – як робочі, так й просто сімейний архів фотографій. Тому користуватися таким радикальним рішенням навряд чи варто, без крайньої необхідності.

Професійний підхід

Сервісний центр «Комп майстер Центр» володіє у своєму розпорядженні штатом кваліфікованих фахівців, які швидко й недорого допомагають жителям Києва та області усунути будь-які поломки. Вони не просто видалять вірус з комп’ютера, але також проведуть ретельну перевірку можливих пошкоджень, які він встиг зробити. Крім цього, вони запропонують вам краще ліцензійне ПЗ та проведуть його правильне налаштування, щоб у майбутньому ви не хвилювалися через такі прикрі неприємності.

Виклик майстра та діагностика – безкоштовно. При цьому будь-які інші роботи приємно порадують відмінною якістю та доступною вартістю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша компанія надає послуги термінового ремонту та налаштування техніки вдома або в офісі протягом 60 хвилин. Ми гарантуємо оперативний виїзд нашої команди спеціалістів для виконання необхідних робіт. Наш сервіс може бути корисним для тих, хто цінує свій час і потребує швидкого та якісного ремонту техніки.

Дізнатися точну вартість ремонту

  ОЦЕНКА ТЕХНИКИ

  мы ответим в течении 1 рабочего дня
  Для точной оценки техники, нужно указать все дефекты, неисправности и характеристики устройства. Остаточная цена только после диагностики в сервисном центре.
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  close-link

  ЗАКАЗАТЬ ОбРАТНЫЙ ЗВОНОК

  мы перезвоним в течении 15 минут
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  Мы гарантируем полную конфиденциальность оставленных данных
  close-link