Виїзд майстра від 10 хвилин

Безкоштовно в Києві

– відгуки та оцінки

097 568 66 58

050 842 68 13

073 236 28 18

Щодня з 8:30 до 21:00

Як самому встановити фотошоп

Photoshop – найбільш затребувана програма. З її допомогою працюють не тільки фотографи, які обробляють зображення, але також дизайнери, фахівці з графіки та багато інших. Крім того, досить часто програма використовується у приватних цілях. Тому питання – як самому встановити фотошоп – виникає у багатьох користувачів ПК.

Фотошоп

Чи можна Photoshop купити назавжди?

Відомий продукт належить компанії Adobe Systems. Досить довгий час вона продавала графічний редактор за одноразовий платіж. Таким чином, сплативши один раз, можна було Photoshop купити назавжди.

Тепер ситуація змінилася і тепер він доступний за передплатою. Вартість залежить від пакета, який ви виберете. Якщо потрібен тільки фотошоп – то ціна буде нижчою. Інша справа, що для професійного використання необхідний комплекс програм, і чим він ширше – тим дорожче. Втім, завжди можна заощадити, якщо придбати повний пакет, тоді знижка на продукцію Adobe Systems досягає 60%. Цим користуються професіонали та викладачі, для яких подібні програми – необхідні інструменти для роботи.

Оплата знімається щомісяця, що дуже зручно, якщо, наприклад, ви зібралися у відпустку і не плануєте використовувати її або вона необхідна тільки для тимчасового користування на обмежений період.

Безкоштовний фотошоп

Запит “photoshop free” один з найпопулярніших у мережі. Дійсно, скористатися безкоштовною версією можна та навіть варто у деяких випадках.

 1. На офіційному сайті Adobe Systems можна скачати безкоштовну пробну версію. Користуватися її перевагами можна протягом семи днів з моменту установки. І це дає прекрасну можливість економити. Наприклад, такою послугою користуються батьки, чиї діти хочуть вчитися графічного дизайну. За тиждень є можливість спостерігати, наскільки дитині цікаво та чи варто оплачувати підписку на найближчий місяць.
 2. Так звані зламані версії. Користуватися ними вкрай не рекомендується. По-перше, вони мають обмежений функціонал і у кращому випадку буде просто незручно працювати. Але частіше любителі “безкоштовного сиру” стикаються з іншою проблемою – віруси, з якими не завжди справляються звичайні антивірусні програми.

Таким чином, безкоштовний фотошоп дійсно існує. Але все ж користуватися краще пробною ліцензійною версією з офіційного сайту. Тим більше, що підписка коштує зовсім недорого – приблизно від 180 грн в місяць на поточний момент.

Встановлення фотошопу

Перш, ніж завантажити фотошоп, переконайтеся, що ваш комп’ютер відповідає вимогам редактора. Ознайомитися з ними також можна на сайті розробника. Зверніть увагу: для кожної версії вони свої. Потім визначтеся з тарифним планом на місяць. Після цього можна завантажити та встановити фотошоп, користуючись підказками.

До речі, на сайті розробника є рекомендації по встановленню та відповіді на найбільш поширені питання, тому проблем зі встановленням зазвичай не виникає. Пам’ятаємо про те, що це досить “важка програма” і встановлювати її потрібно на диск D або E, щоб не перевантажувати жорсткий диск.

Налаштування та підготовка до роботи

Самостійно налаштувати фотошоп, особливо тим, хто вперше зіткнувся з такою необхідністю, дуже складно. І на це є ряд причин.
Це неймовірно функціональне, але складне програмне забезпечення. Тому розібратися з панеллю інструментів новачкові не так просто:
Далеко не завжди зрозуміло, які з інструментів вам знадобляться для роботи, а які ні. Саме тому налаштування повинні бути індивідуальними, залежно від обраного напрямку роботи.
Легко помилитися у налаштуваннях. У результаті доведеться витрачати масу часу на пошуки вірного рішення.

Допомога професіоналів

Саме тому розумно скористатися послугами майстра. У штаті “Комп Майстер Центр” працюють професійні фахівці, які добре знайомі з усіма тонкощами встановлення фотошоп для ноутбука, комп’ютера, iMac.
Майстер перевірить ваш комп’ютер на предмет технічної відповідності:

 1. У роботі він використовує тільки ліцензійні програми.
 2. Він завантажить, встановить, покаже як правильно оплачувати щомісячну передплату, виконає індивідуальні налаштування, відповідно подальшого виду діяльності, у разі необхідності встановить пакет супутніх програм.

Таким чином, ви економите час на встановлення/налаштування та гроші, оскільки не доведеться розбиратися самостійно у тонкощах. Після уходу майстра, ви отримуєте у розпорядження повністю готовий до роботи фотошоп.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша компанія надає послуги термінового ремонту та налаштування техніки вдома або в офісі протягом 60 хвилин. Ми гарантуємо оперативний виїзд нашої команди спеціалістів для виконання необхідних робіт. Наш сервіс може бути корисним для тих, хто цінує свій час і потребує швидкого та якісного ремонту техніки.

Дізнатися точну вартість ремонту

  ОЦЕНКА ТЕХНИКИ

  мы ответим в течении 1 рабочего дня
  Для точной оценки техники, нужно указать все дефекты, неисправности и характеристики устройства. Остаточная цена только после диагностики в сервисном центре.
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  close-link

  ЗАКАЗАТЬ ОбРАТНЫЙ ЗВОНОК

  мы перезвоним в течении 15 минут
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  Мы гарантируем полную конфиденциальность оставленных данных
  close-link