Виїзд майстра від 10 хвилин

Безкоштовно в Києві

– відгуки та оцінки

097 568 66 58

050 842 68 13

073 236 28 18

Щодня з 8:30 до 21:00

Як роздати Wi-Fi з ноутбука на ноутбук

Напевно багато хто здивується, але не у всіх вдома є Wi-Fi роутер. У більшості випадків, люди задовольняються тим, як під’єднувати комп’ютер безпосередньо через кабель. Однак, якщо до вас у гості прийде друг з ноутбуком, з яким хочеться, наприклад, пограти у гру, то інформація про те, як роздати Wi-Fi з ноутбука на ноутбук або з комп’ютера на ноутбук буде корисна.

Как раздать вай-фай

Особливості підключення

Існує два популярних способу:

 • спеціальне програмне забезпечення;
 • підключення через командний рядок.

У першому випадку, слід бути обережним: софт з інтернету може містити віруси. У другому випадку, необхідно володіти певними знаннями або, щонайменше, володіти уважністю, щоб послідовно виконати інструкцію.

Як роздати вай фай з ноутбуку через командний рядок: покрокова інструкція

Щоб нічого не упустити, розглянемо послідовність дій по кроках:

1. Перше, що потрібно зробити – відключити на своєму ноутбуці інтернет.

2. Далі відкриваємо меню “Пуск” набираємо у пошуковій рядку “cmd”.

Запускаем cmd

3. Зверніть увагу – відкривати слід від імені адміністратора. Для цього клікніть правою кнопкою мишки на іконці та натисніть відповідний пункт, як показано на скріншоті.

Запускаем cmd

4. Потім слід у вікні ввести команду netsh wlan set hostednetwork mode=allow. Слід обумовити про важливий момент: звична всім комбінація CTRL+C/CTRL+V тут не спрацює. Але можна скопіювавши команду прямо з даної статті вставити її за допомогою мишки натисканням правої кнопки у cmd та вибором пункту “Вставити”. Порівняйте отриманий результат зі скріншотом нижче.

Как правильно вставить команду
Первый результат

5. Пишемо дані нової мережі, її ім’я, пароль, за допомогою команди: netsh wlan set hostednetwork mode=allow ssid=SURPRIZEWifi key=QWERTY keyUsage=persistent. Не забудьте попередньо змінити SURPRIZEWifi на назву своєї мережі, а QWERTY – на пароль доступу до неї. Порівнюємо отриманий результат.

Полученный результат

6. Завершальний етап – команда netsh wlan start hostednetwork. Вводимо її у cmd, щоб активувати точку доступу.

Ввод последней команды

7. Щоб підключити другий ноутбук, необхідно змінити налаштування мережі. Заходимо у “Центр управління мережами і загальним доступом”, переходимо по посиланню “Змінити параметри адаптера”. Відповідно до підказок на скріншотах внесіть зміни. Тепер оціните результат своїх старань!

Настройки сети
Подключение сети

Переваги і недоліки

Безсумнівно, якщо потрібна тимчасова точка доступу – це відмінне рішення. Наприклад, завжди може вийти з ладу роутер і позбавити вас точки доступу до інтернету. Але є й зворотний бік медалі: після перезавантаження або включення/вимикання ноутбуку, процедуру доведеться повторити.

Логічним рішенням буде все ж заздалегідь подбати про встановлення спеціального ПЗ. Роздати вай фай з ноутбуку програма допомагає швидко та без зайвого клопоту. До того ж, для її запуску не потрібно особливих навичок, знань та багато часу.

Подбати про її встановлення краще заздалегідь та скористатися для цього послугами фахівців з “Комп Майстер Центр“. Вони виконають усі необхідні налаштування, підключать ліцензійне програмне забезпечення, яке не зашкодить комп’ютеру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша компанія надає послуги термінового ремонту та налаштування техніки вдома або в офісі протягом 60 хвилин. Ми гарантуємо оперативний виїзд нашої команди спеціалістів для виконання необхідних робіт. Наш сервіс може бути корисним для тих, хто цінує свій час і потребує швидкого та якісного ремонту техніки.

Дізнатися точну вартість ремонту

  ОЦЕНКА ТЕХНИКИ

  мы ответим в течении 1 рабочего дня
  Для точной оценки техники, нужно указать все дефекты, неисправности и характеристики устройства. Остаточная цена только после диагностики в сервисном центре.
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  close-link

  ЗАКАЗАТЬ ОбРАТНЫЙ ЗВОНОК

  мы перезвоним в течении 15 минут
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  Мы гарантируем полную конфиденциальность оставленных данных
  close-link