Виїзд майстра від 10 хвилин

Безкоштовно в Києві

– відгуки та оцінки

097 568 66 58

050 842 68 13

073 236 28 18

Щодня з 8:30 до 21:00

Як продовжити життя батареї ноутбуку?

Акумулятор ноутбуку не може працювати вічно. Така особливість цього елемента. Однак варто постаратися зробити усе можливе для того, щоб продовжити життя батареї.

Как продлить жизнь батареи ноутбука

Специфіка роботи

У більшості сучасних моделей ноутбуків встановлені акумулятори літій-іонного типу. Що це означає? Тривалість їх нормальної роботи обчислюється у циклах зарядки/розрядки. Середня кількість дорівнює 400. У перерахунку на роки – близько 3. У міру наближення до вказаних параметрів часу, заряд тримається усе гірше, ємність неминуче втрачається.

Якщо допускати деякі помилки у ході експлуатації, тривалість життя гарантовано знизиться. Дію яких чинників необхідно звести до мінімуму?

Ось вони:

 1. Удари, пошкодження механічного типу, падіння через неакуратне поводження.
 2. Некоректні налаштування користування ноутбуком.
 3. Зберігання без належного дотримання циклів зарядки/розрядки.
 4. Постійні перепади у електромережі при підключенні до неї пристрою.
 5. Перегрів та перезарядка.

Далі розглянемо найбільш поширені фактори детально.

Дотримання правил зарядки

Не можна постійно тримати ноутбук, приєднаним до електромережі. Не всі користувачі про це знають. Багато хто вважає, що так навіть краще. Останнє твердження у корені невірне. Якщо ви підключені до мережі, краще виймайте акумулятор. Гаджет попередньо вимкніть.

Навіть коли ноутбук лежить без діла, не забувайте періодично здійснювати цикл зарядки/розрядки. Оптимально робити це хоча б 1 раз у тиждень. Що таке цикл? Повна розрядка з подальшою зарядкою. Не слід занадто часто допускати падіння позначки заряду до нуля. Досить доводити до 20%.

Налаштування

Встановлення некоректних параметрів теж негативно відбивається на роботі батареї. Один з яскравих прикладів – встановлення максимальної позначки яскравості екрану. Якщо у приміщенні забезпечується достатня кількість світла, краще знизити рівень.

Велика кількість встановлених програм та активних модулів зв’язку, також тягне за собою швидкий знос акумулятора. Не користуєтеся Wi-Fi або Bluetooth? Вимкніть їх. Те ж саме стосується безлічі додатків, відкритих у фоновому режимі. Усе непотрібне видаліть або вимкніть. Батарея буде дуже вдячна.

Вплив низьких й високих температур

Акумулятор не повинен працювати при величині температурних показників більше 35 градусів. Сильна спека негативно позначається на його стані. Особливо шкідливо потрапляння прямих променів.

Але й мороз не віщує нічого доброго. Взимку краще мінімізувати носіння гаджету з собою навіть у сумці. Аксесуар, на жаль, не рятує від впливу низьких температур.

Щоб уникнути перегріву не слід розташовувати ноутбук на ковдрах та диванах. Це мінімізує відведення тепла, що призводить до сильного нагрівання пристрою. Внутрішня температура підвищується ще більше, що веде до поганої роботи батареї та інших елементів ноутбуку (відеокарта, процесор).

Куди звернутися, якщо батарея прийшла у непридатність?

Ваш акумулятор не вдалося врятувати? Його потрібно замінити на новий. Довірте справу професіоналам. Не ризикуйте нормальним робочим станом техніки. Краще не замінюйте самостійно. У іншому випадку існує ризик звернення до майстра ще з однією новою проблемою.

Сервісний центр “Комп Майстер Центр” надасть дану послугу швидко та якісно. Фахівці успішно вирішують різноманітні завдання ремонту, діагностики та налаштування техніки, незважаючи на рівень складності.

Скористатися допомогою співробітників центру можуть жителі Києва та Київської області. Немає необхідності платити за виклик та з’ясування причини поломки. Оплата стягується тільки за підсумковий результат – видача на руки повністю справного ноутбуку або комп’ютера.

Зателефонуйте у “Комп Майстер Центр” та викличте досвідченого професіонала на той час, який зручно саме вам. Якщо необхідно, майстер приїде за вказаною адресою впродовж 25-30 хвилин. Невже ви ще не почали набирати номер? Тут вже чекають вашого дзвінка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша компанія надає послуги термінового ремонту та налаштування техніки вдома або в офісі протягом 60 хвилин. Ми гарантуємо оперативний виїзд нашої команди спеціалістів для виконання необхідних робіт. Наш сервіс може бути корисним для тих, хто цінує свій час і потребує швидкого та якісного ремонту техніки.

Дізнатися точну вартість ремонту

  ОЦЕНКА ТЕХНИКИ

  мы ответим в течении 1 рабочего дня
  Для точной оценки техники, нужно указать все дефекты, неисправности и характеристики устройства. Остаточная цена только после диагностики в сервисном центре.
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  close-link

  ЗАКАЗАТЬ ОбРАТНЫЙ ЗВОНОК

  мы перезвоним в течении 15 минут
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  Мы гарантируем полную конфиденциальность оставленных данных
  close-link