Виїзд майстра від 10 хвилин

Безкоштовно в Києві

– відгуки та оцінки

097 568 66 58

050 842 68 13

073 236 28 18

Щодня з 8:30 до 21:00

Як продовжити роботу ноутбука

Ви купили омріяний гаджет. Напевно хочеться, щоб він працював дуже довго без необхідності звернення у сервіс. Існують фактори, які мають великий вплив на експлуатаційний термін техніки. Від чого залежить тривалість успішної служби ноутбуку? Чи можна збільшити термін служби? Розглянемо ці питання далі.

Дбайливе поводження

Одним з найбільш важливих моментів є акуратне поводження з гаджетом. Якщо не дотримуватися деяких правил, успішна робота не триватиме й 2-3 роки.

Що саме це означає:

 1. Бережіть екран від різких сильних ударів, падінь з висоти. При необхідності взяти гаджет з собою, завжди користуйтеся сумкою або чохлом.
 2. Коли ви закриваєте пристрій, звертайте увагу на те, щоб на клавіатурі не знаходились будь-які предмети.
 3. Не варто забувати о належному догляді. Потрібно підтримувати екран, клавіатуру й корпус у чистоті. Для цього слід придбати спеціальну рідину.
 4. Пам’ятайте про те, що у першу чергу завжди відбувається підключення зарядки, вже після слід приєднувати пристрій до електромережі. Коли побачите, що ноутбук зарядився на 80 відсотків, краще зупиніть процес.
 5. Враховуйте, що акумулятор гаджету погано переносить різкі зниження температури навколишнього середовища. Це негативно позначається на тривалості його роботи.
 6. Будьте обережні й не допускайте попадання рідини на пристрій. Якщо неприємність все таки трапилася, відразу ж вийміть батарею й просушіть її. Можливо доведеться віддати техніку майстру.

Взявши до уваги дані рекомендації, користувачеві під силу зробити так, щоб термін служби ноутбука збільшився.

Ігнорування правил деколи приводить до повної непрацездатності пристрою.

Своєчасне очищення від пилу

Якщо зовні бруд або пил легко можна видалити за допомогою серветки, то увесь бруд, який скупчується всередині, вимагає періодичного очищення у майстерні. У іншому випадку система охолодження дає збій. Її нестабільна робота провокує виникнення серйозних неполадок у інших елементах ноутбуку. Оптимально віддавати техніку фахівцеві 1 раз у 6-12 місяців. Тоді стан системи не буде страждати.

Які комплектуючі виходять з ладу у числі перших?

Рейтинг очолюють акумулятори. Перші проблеми зазвичай з’являються вже через 2 роки. Загальний термін експлуатації дорівнює приблизно 5 років. Після цього користувачеві залишиться вибрати: робота від мережі або придбання нового акумулятора.

Жорсткі диски також можуть виходити з ладу. Найчастіше це трапляється з HDD типом. Іноді він приходить у непридатність через 1-2 роки. Важливо розуміти, що поломка жорсткого диска означає неминучу втрату особистих даних. Зменшити ризик виходу з ладу можна, акуратно звертаючись з гаджетом. Сильна тряска й удари згубні для вінчестера.

Якщо користуватися пристроєм дбайливо, своєчасно проводити діагностику роботи й сервісне обслуговування, термін експлуатації може досягати позначки 10 років й більше.

Коли ноутбук потребує ремонту?

Що робити, якщо окремі комплектуючі зламалися? Навіть коли користувач гранично обережний, неприємності усе одно трапляються. Вам допоможе “Комп Майстер Центр“. Майстри сервісу не тільки ремонтують техніку, а й надають усі види послуг, пов’язані з необхідністю налаштування та діагностики, а також відновленням втрачених даних.

У центрі працюють тільки ті фахівці, які здатні усунути найскладнішу проблему. Вони не знають, що таке труднощі. Поставлено завдання? Рішення точно буде успішним. Великий досвід роботи дозволяє виконувати будь-який вид ремонту оперативно з гарантією повної працездатності пристрою.

Звертайтеся у “Комп Майстер Центр” й ви отримаєте швидку допомогу та грамотну консультацію фахівця. Діагностика та виїзд у межах Києва та області безкоштовні. Вартість послуг повністю відповідає їх якості. Не хвилюйтеся: про штучне завищення цін мова не йде. Ви знайшли той самий сервіс, який можна без докорів сумління рекомендувати усім близьким та колегам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша компанія надає послуги термінового ремонту та налаштування техніки вдома або в офісі протягом 60 хвилин. Ми гарантуємо оперативний виїзд нашої команди спеціалістів для виконання необхідних робіт. Наш сервіс може бути корисним для тих, хто цінує свій час і потребує швидкого та якісного ремонту техніки.

Дізнатися точну вартість ремонту

  ОЦЕНКА ТЕХНИКИ

  мы ответим в течении 1 рабочего дня
  Для точной оценки техники, нужно указать все дефекты, неисправности и характеристики устройства. Остаточная цена только после диагностики в сервисном центре.
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  close-link

  ЗАКАЗАТЬ ОбРАТНЫЙ ЗВОНОК

  мы перезвоним в течении 15 минут
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  Мы гарантируем полную конфиденциальность оставленных данных
  close-link