Виїзд майстра від 10 хвилин

Безкоштовно в Києві

– відгуки та оцінки

097 568 66 58

050 842 68 13

073 236 28 18

Щодня з 8:30 до 21:00

Як підключити роутер?

Ви придбали роутер та не знаєте, як його правильно підключити? Процес складається з декількох важливих етапів. Якщо вникнути у їх суть й уважно вивчити послідовність дій, початок успішного користування не змусить себе довго чекати.

Как подключить роутер

Місце розташування

Першим кроком стане вибір місця, де буде знаходитися пристрій. Для здійснення правильного вибору важливо орієнтуватися на стабільність подачі сигналу, адже радіус дії має певні межі. Також потрібно враховувати розташування мережевого кабелю.

Вивчаємо особливості конструкції

Важливо не переплутати отвори, розташовані на задній панелі роутера. Їх там кілька. Спочатку розглянемо той, який відповідає за живлення. Саме він забезпечує з’єднання пристрою з електричною мережею. Його потрібно задіяти у першу чергу.

Порт WAN (Internet) призначений для підключення мережевого кабелю. До придбання роутера налагодження сигналу відбувалося за рахунок мережевої карти. Тепер головний WAN. Портів LAN найчастіше передбачається кілька. Вони необхідні для здійснення з’єднання з Wi-Fi роутером усіх гаджетів, які є у вас вдома або у офісі.

Процес пішов

Після того, як ви переконалися у тому, що живлення йде від мережі успішно, можна переходити далі. При цьому на пристрої активуються спеціальні індикатори. У першу чергу слід підключати WAN порт, а тільки після – LAN.

Переконалися у тому, що черговість дій не порушена, порти обрані вірно, а палаючі індикатори підтверджують це? Тепер потрібно перейти до налаштування.

Як правильно налаштувати роботу

 1. Для початку потрібно скористатися панеллю керування й зайти у налаштування мережевих підключень. У властивостях слід вибрати протокол Інтернету 4 версії. Далі потрібно отримати IP та DNS-адреси автоматичним способом.
 2. На другому етапі необхідно увійти у налаштування самого роутера. Без інформації про його IP-адресу це зробити не вийде. Найчастіше дана інформація доступна на наклейці, розташованій на корпусі. У разі успіху ви побачите вікно із запитом на пароль та логін. Зазвичай це слово “admin”.
 3. Важливо скопіювати Mac-адресу мережевої карти, щоб провайдер не заблокував доступ при спрацьовуванні спеціальної системи захисту.
 4. Далі відбувається введення даних, що стосуються типу підключення. Необхідно вказати ім’я, придумати пароль.
 5. Обов’язково проводиться налаштування мережі Wi-Fi. Вказується її нова назва, вибирається тип захисту.

Після завершення усіх дій можна сміливо заявити, що ви підключили роутер. Але чи все так райдужно? На жаль, самостійно налаштувати справну роботу пристрою не завжди вдається.

Що робити тим, у кого нічого не вийшло?

Оскільки налаштування техніки є досить копітким заняттям, у процесі роботи часто виникають проблеми. Таку складну справу найкраще доручити фахівцеві. Ви не знаєте, де його знайти? Сервіс “Комп Майстер Центр” пропонує широкий спектр послуг від кваліфікованих співробітників з великим досвідом роботи. Тут працюють майстри, які можуть легко впоратися з найскладнішими проблемами.

Доступні ціни дозволяють кожному, хто потребує допомоги, звертатися до кращих фахівців. Вони виконують роботу чітко у строк, економлячи ваші гроші та час. Його часто не вистачає. У межах Києва та області співробітники виїжджають не тільки дуже швидко. Це ще й абсолютно безкоштовно.

Тут вам запропонують відмінний сервіс та забезпечать ввічливе звернення не тільки з технікою, а й з клієнтом, що дуже важливо. Професіонали пояснять основні нюанси роботи з ноутбуком або ПК зрозуміло й дуже просто. Культура та професіоналізм – це все про “Комп Майстер Центр”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша компанія надає послуги термінового ремонту та налаштування техніки вдома або в офісі протягом 60 хвилин. Ми гарантуємо оперативний виїзд нашої команди спеціалістів для виконання необхідних робіт. Наш сервіс може бути корисним для тих, хто цінує свій час і потребує швидкого та якісного ремонту техніки.

Дізнатися точну вартість ремонту

  ОЦЕНКА ТЕХНИКИ

  мы ответим в течении 1 рабочего дня
  Для точной оценки техники, нужно указать все дефекты, неисправности и характеристики устройства. Остаточная цена только после диагностики в сервисном центре.
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  close-link

  ЗАКАЗАТЬ ОбРАТНЫЙ ЗВОНОК

  мы перезвоним в течении 15 минут
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  Мы гарантируем полную конфиденциальность оставленных данных
  close-link