Виїзд майстра від 10 хвилин

Безкоштовно в Києві

– відгуки та оцінки

097 568 66 58

050 842 68 13

073 236 28 18

Щодня з 8:30 до 21:00

Як підключити принтер

Принтер – універсальний пристрій, без якого сьогодні обійтися вкрай складно. Якщо необхідно постійно щось друкувати, то воно стає й зовсім незамінним атрибутом повсякденного життя. Постійні походи у спеціалізовані салони віднімають величезну кількість часу й, у кінцевому підсумку, недешево коштують. Ви нарешті зважилися придбати корисний пристрій? Але його треба ще зуміти правильно підключити. Обговоримо це питання докладніше.

Как подключить принтер

Підключення до мережі

При такому типі підключення техніку слід з’єднати з комп’ютером за допомогою спеціального кабелю. Після цього запускається процес розпізнавання пристрою. Пізніше буде потрібно також встановити ПО та драйвера, необхідні для роботи. Зазвичай все це поставляється у комплекті з принтером.

Як тільки ПК закінчить розпізнавання, потрібно буде належним чином налаштувати роботу принтера. У вікні встановлення важливо вказати його правильний тип – локальний. Далі обов’язково створюється новий порт. Потрібно вибрати стандартний варіант різновиду.

Після введення коректної IP-адреси й встановлення драйверів слід ввести налаштування доступу. Тепер можна переходити до активного користування пристроєм.

Через USB

У цьому випадку використовується шнур USB. За допомогою відповідного пункту меню у “Панель управління” слід запустити процес встановлення нового принтеру локального типу. Потім виберіть саме USB-порт зі списку усіх видів, доступних для підключення.

Заключним етапом стане встановлення пакету драйверів відповідно до виробника та моделі техніки. Система може не знайти автоматично відповідні елементи. У цьому випадку буде потрібно завантажити їх самостійно.

Допомога іншого комп’ютера

Даний спосіб виручить, якщо у вас у офісі або будинку є кілька комп’ютерів, а принтер, наприклад, всього один. Для того, щоб можна було безперешкодно відправляти файли з кожного ПК на друк, необхідно встановити з’єднання так, щоб техніка для друку була загальнодоступною.

Зайшовши у налаштування, можна легко відкрити доступ. Далі, використовуючи мережеве ім’я комп’ютера та принтеру, слід під’єднати до нього техніку інших користувачів. Усі зазначені дані прописуються у відповідних налаштуваннях.

Виникли труднощі?

Якщо ви боїтеся ризикувати та здійснювати усі дії, перераховані вище, своїми руками, вас можна зрозуміти. Адже налагодження та обслуговування техніки – справа серйозна й копітка. Найменша помилка – й біди не минути. У роботі пристрою починають виникати збої. І добре, якщо одного пристрою. Можуть постраждати й ПК, й принтер одночасно.

Щоб уникнути неприємних сюрпризів, варто звертатися тільки до фахівців. Ви знайдете їх у сервісі “Комп Майстер Центр” у Києві.

Переваги отримання професійної допомоги:

 1. Ви не ризикуєте зіткнутися з втратою інформації через необережність та незнання.
 2. Робота техніки залишиться стабільною, продуктивність анітрохи не знизиться.
 3. Майстри зроблять налаштування, діагностику та/або ремонт максимально швидко.
 4. Якість виконаної роботи буде на високому рівні, а наявність гарантії лише ще раз підтвердить цей факт.

Подбайте про стан власних гаджетів та зателефонуйте фахівцям. Вони оперативно прийдуть на допомогу й врятують не тільки ваш комп’ютер, ноутбук або принтер, але й ваші нерви та сили.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша компанія надає послуги термінового ремонту та налаштування техніки вдома або в офісі протягом 60 хвилин. Ми гарантуємо оперативний виїзд нашої команди спеціалістів для виконання необхідних робіт. Наш сервіс може бути корисним для тих, хто цінує свій час і потребує швидкого та якісного ремонту техніки.

Дізнатися точну вартість ремонту

  ОЦЕНКА ТЕХНИКИ

  мы ответим в течении 1 рабочего дня
  Для точной оценки техники, нужно указать все дефекты, неисправности и характеристики устройства. Остаточная цена только после диагностики в сервисном центре.
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  close-link

  ЗАКАЗАТЬ ОбРАТНЫЙ ЗВОНОК

  мы перезвоним в течении 15 минут
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  Мы гарантируем полную конфиденциальность оставленных данных
  close-link