Виїзд майстра від 10 хвилин

Безкоштовно в Києві

– відгуки та оцінки

097 568 66 58

050 842 68 13

073 236 28 18

Щодня з 8:30 до 21:00

Як підключити принтер до телефону

На вашому смартфоні зберігається велика кількість фотографій? Їх давно потрібно роздрукувати? Ви можете зробити це, використовуючи зручний спосіб відправки файлів безпосередньо з самого пристрою на принтер. Як налаштувати принтер для друку фотознимків, читайте нижче.

Як відбувається з’єднання

Можна підключити телефон безпосередньо. Для цього найчастіше використовується кабель USB або Wi-Fi (залежить від моделі принтера). У останньому випадку потрібно, щоб у конструкції принтера був передбачений спеціальний адаптер.

Как подключить принтер к телефону

Зручно, що користувач при цьому не повинен знаходитися дуже близько до техніки. Шнури й дроти також не потрібні. Слід лише під’єднати пристрої до єдиної мережі та запустити додаток, який можна легко завантажити з допомогою Play Market.

Щоб здійснити підключення через USB, потрібно з’єднати обидва пристрої за допомогою шнура-перехідника. Потім необхідно налаштувати основні параметри й відразу після цього можна користуватися.

Ще один відомий спосіб – встановлення Bluetooth-з’єднання. При цьому важливо, щоб на самому принтері була така функція.

А якщо немає можливості використовувати пряме з’єднання?

З цієї ситуації також є вихід. Один з них – віртуальний принтер від Google. Такий спосіб дозволяє легко й швидко друкувати фотознимки, дотримуючись дотримуючись всі етапи налаштування.

Розглянемо питання докладніше:

 1. Для початку потрібно зайти у браузер Google Chrome. У пункті “Налаштування” слід активувати функцію налаштування віртуального принтера.
 2. Необхідно додати новий пристрій до списку раніше підключених.
 3. Тепер поставте галочку навпроти нового.
 4. Активуйте відділ “Управління”, вивчивши кілька пунктів меню зліва, зупиніться на: “Додати звичайний принтер”.
 5. Встановіть та запустіть спеціалізований Android-додаток.

Дотримуючись спливаючих далі простим підказкам, можна виконати необхідні дії без виникнення будь-яких проблем.

Якщо щось пішло не так …

Не виходить налаштувати підключення? Відсутній сигнал? Ніяк не запускається процес друку й при цьому ви впевнені, що все зробили правильно, не допустивши жодної помилки? А може ви просто боїтеся діяти самостійно, не бажаючи нашкодити справній роботі техніки? Усі ці сумніви та переживання зрозумілі. Адже відповідальну справу потрібно довіряти тільки професіоналам.

Сервісний центр “Комп Майстер Центр” пропонує повний спектр послуг:

Виїзд майстрів у межах міста Києва безкоштовний. Наші фахівці працюють не перший рік й надають гарантію кожному клієнту. Вартість повністю відповідає рівню якості надання послуг, при цьому вона доступна самому широкому колу клієнтів. “Комп Майстер Центр” допоможе вашій техніці працювати стабільно й справно. Ви забудете о нескінченних походах до сервісу й довгих очікуваннях. Тут ремонтують швидко та якісно, по-іншому не можуть.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша компанія надає послуги термінового ремонту та налаштування техніки вдома або в офісі протягом 60 хвилин. Ми гарантуємо оперативний виїзд нашої команди спеціалістів для виконання необхідних робіт. Наш сервіс може бути корисним для тих, хто цінує свій час і потребує швидкого та якісного ремонту техніки.

Дізнатися точну вартість ремонту

  ОЦЕНКА ТЕХНИКИ

  мы ответим в течении 1 рабочего дня
  Для точной оценки техники, нужно указать все дефекты, неисправности и характеристики устройства. Остаточная цена только после диагностики в сервисном центре.
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  close-link

  ЗАКАЗАТЬ ОбРАТНЫЙ ЗВОНОК

  мы перезвоним в течении 15 минут
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  Мы гарантируем полную конфиденциальность оставленных данных
  close-link