Виїзд майстра від 10 хвилин

Безкоштовно в Києві

– відгуки та оцінки

097 568 66 58

050 842 68 13

073 236 28 18

Щодня з 8:30 до 21:00

Комфорт користування комп’ютером чи ноутбуком залежить від маси факторів. В тому числі:

 • якісне програмне забезпечення;
 • зручна систематизація папок і файлів;
 • якість зображення на моніторі.

Як налаштувати монітор таким чином, щоб він, як то кажуть, “радував око”? Спробуємо розібратися.

Калибровка экрана

Як виконати калібрування екрану?

Якість зображення на моніторі часто залежить від марки. Але навіть найякісніший з них потребує калібрування. Іншими словами, кольори на екрані потрібно налаштувати таким чином, щоб вони коректно відображалися на всіх його ділянках.

Є два основних способи, як це можна зробити:

 1. Скористатися кнопками, розташованими на моніторі, щоб встановити яскравість, контрастність у тому положенні, у якому вони дадуть максимально чітку картинку.
 2. Встановити спеціальне програмне забезпечення, за допомогою якого можна виставити найбільш точне співвідношення контрасту та яскравості, орієнтуючись на ваше колірне сприйняття.

Кому це потрібно?

Традиційно вважається, що калібрування необхідне тільки тим, хто працює за комп’ютером, особливо дизайнерам, майстрам фотошопу. Для них точне відображення кольорів і відтінків дійсно вкрай важливо.
Насправді це помилка. Калібрувати монітор потрібно всім, хто користується ПК або ноутбуком. Некоректні налаштування можуть негативно позначитися на зорі. Саме звідси йде поширений міф про те, від довгого просиджування за комп’ютером псуються очі.

Самостійні налаштування

Найбільш простий варіант – скористатися налаштуванням. Переваги: виконати можна швидко і абсолютно безкоштовно.

Недоліки:

 • без спеціальних знань складно отримати оптимальний результат;
 • важко визначити якість отриманого зображення.

Саме тому, професійні працівники ай-ти сфери використовують спеціальне програмне забезпечення.

Як працює ПО для калібрування екрану?

Деякі помилково вважають, що достатньо завантажити відповідну програму і вона все зробить самостійно. Насправді, все трохи складніше. Принцип роботи досить простий: використовується комплект тестових зображень, який допомагає визначити найбільш оптимальне для вас поєднання.

Також вони використовують спеціальні засоби управління відеокартою, які допомагають отримати найкращий результат.

Плюси такого підходу очевидні:

 • вдається домогтися ідеальної картинки;
 • налаштування виходить у рази точніше, ніж при ручному налаштуванні.

Втім, варто також згадати недоліки:

 • далеко не всі вміють правильно поводитися з подібним ПО;
 • завжди є ризик скачати з інтернета неякісний продукт та «зловити вірус».

Калібрування ноутбуку

Особливого підходу вимагають ноутбуки. Складність полягає у тому, що зображення на його моніторі залежить від кута огляду. Налаштування виконуються саме з його урахуванням. Якщо кут огляду змінюється – то скористатися всіма перевагами чіткої картинки вже не вийде.

Цей момент потрібно враховувати при виконанні калібрування. Тому перед її початком потрібно встановити ноутбук саме у тому положенні, у якому ви його використовуєте і по можливості не міняти його у подальшому.

Професійний підхід

Примітно, що навіть професійні дизайнери, програмісти та інші працівники ай-ти сфери користуються послугами майстрів з Комп Майстер Центр. Для них вкрай важливі точність і якість налаштування, оскільки від цього залежить результат роботи, а також вони бережуть власний зір. Крім того, навіть маючи великий досвід користування не завжди знають, як зробити калібрування екрану на Windows 10.
Справжні професіонали своєї справи точно знають, як впоратися з цим завданням, як відкалібрувати монітор Mac, налаштувати екран ноутбуку. Для роботи вони використовують виключно ліцензійне ПЗ, яке не зашкодить вашому компьютеру. Примітно, що при мінімальних витратах часу та сил, ви отримуєте максимальний результат. Тому варто ще раз поглянути на свій монітор та запросити майстра, який змусить його працювати по-новому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша компанія надає послуги термінового ремонту та налаштування техніки вдома або в офісі протягом 60 хвилин. Ми гарантуємо оперативний виїзд нашої команди спеціалістів для виконання необхідних робіт. Наш сервіс може бути корисним для тих, хто цінує свій час і потребує швидкого та якісного ремонту техніки.

Дізнатися точну вартість ремонту

  ОЦЕНКА ТЕХНИКИ

  мы ответим в течении 1 рабочего дня
  Для точной оценки техники, нужно указать все дефекты, неисправности и характеристики устройства. Остаточная цена только после диагностики в сервисном центре.
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  close-link

  ЗАКАЗАТЬ ОбРАТНЫЙ ЗВОНОК

  мы перезвоним в течении 15 минут
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  Мы гарантируем полную конфиденциальность оставленных данных
  close-link