Виїзд майстра від 10 хвилин

Безкоштовно в Києві

– відгуки та оцінки

097 568 66 58

050 842 68 13

073 236 28 18

Щодня з 8:30 до 21:00

Усе більше жителів столиці України замінюють свої старі телевізори на новенькі смарт-тв. Якщо тепер і ви стали щасливим володарем техніки нового покоління, будьте готові зіткнутися з труднощами, вирішити які під силу тільки фахівцям. Компанія «Комп Мастер Центр» попереджає кожного свого клієнта про необхідність професійного налаштування смарт-тв. Тільки так ви забезпечите безперешкодне використання усіх функцій техніки.

Налаштування смарт-тв на Самсунг, Соні і іншому телевізорі має ряд особливостей, про які ви повинні знати.

Чому самостійне налаштування неможливе?

Незважаючи на досить бюджетну вартість послуги, деякі власники нової техніки намагаються самостійно впоратися з налаштуванням. Саме ці дії породжують масу негативних відгуків про товар на форумах та у інтернет-магазинах. Природно, не отримуючи належного рівня сервісу та чіткості усіх програм, користувачі висловлюють шквал обурень, хоча усунути усі виниклі претензії доможе досвідчений майстер.

При самостійному налаштуванні більшість власників не враховують такі чинники:

 1. Для нормальної роботи телевізора та усіх його функцій необхідно знати тонкощі налаштування смарт-тв LG, Samsung, Sony та будь-якої іншої марки. Навіть телевізори однієї і тієї ж моделі можуть налаштовуватися по-різному. Все залежить від програмно-апаратних засобів, яке, як й в комп’ютері може переналаштовуватися і перепрошиватися.
 2. Перед тим, як почнеться налаштування смарт-тв Соні, Самсунга або іншої фірми, необхідно провести ряд підготовчих робіт. До них можна віднести адаптацію мережі, підключення до дротового або бездротового інтернету та інше.
 3. Не менш важливий завершальний етап, який проводить кожен майстер компанії «Комп Мастер Центр» – налаштування компонентів та виведення віджетів на головний екран. Все це, річ суто індивідуальна та робиться виключно за потребами кожної людини.

Через індивідуальності налаштування та особливості моделей не існує єдино правильного «мануала».

Знайти інформацію у мережі стає практично неможливим, адже неправильні керівництва по налаштуванню значно скорочують функціональність вашого ТВ.

Сміливо телефонуйте майстру!

Для технічно підкованої та досвідченої людини провести налаштування не складе труднощів, адже незважаючи на різне меню пристрою, у більшості випадків проводиться аналогічний ряд робіт і налаштувань. Знаючи тонкощі тих чи інших операційних систем фахівці «Комп Мастер Центр» максимально швидко проведуть налаштування смарт-тв з його адаптацією під ваші вимоги.

Примітно, що процедура у більшості випадків разова та постійного звернення до майстра не вимагає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша компанія надає послуги термінового ремонту та налаштування техніки вдома або в офісі протягом 60 хвилин. Ми гарантуємо оперативний виїзд нашої команди спеціалістів для виконання необхідних робіт. Наш сервіс може бути корисним для тих, хто цінує свій час і потребує швидкого та якісного ремонту техніки.

Дізнатися точну вартість ремонту

  ОЦЕНКА ТЕХНИКИ

  мы ответим в течении 1 рабочего дня
  Для точной оценки техники, нужно указать все дефекты, неисправности и характеристики устройства. Остаточная цена только после диагностики в сервисном центре.
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  close-link

  ЗАКАЗАТЬ ОбРАТНЫЙ ЗВОНОК

  мы перезвоним в течении 15 минут
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  Мы гарантируем полную конфиденциальность оставленных данных
  close-link