Виїзд майстра від 10 хвилин

Безкоштовно в Києві

– відгуки та оцінки

097 568 66 58

050 842 68 13

073 236 28 18

Щодня з 8:30 до 21:00

Як налаштувати роутер

Процес налаштування роботи роутера включає у себе кілька етапів. Спочатку потрібно правильно встановити й підключити пристрій. Після можливе налаштування ключових параметрів. Важливо нічого не переплутати, адже успіх багато у чому залежить від уважності. Розглянемо кожен з етапів у статті детально.

Как настроить роутер

Вибір місця встановлення

Слід вирішити, куди поставити роутер. Зазвичай підходяще місце знаходиться у безпосередній близькості від кабелю Інтернет-провайдера. Бажано, щоб на шляху не було перешкод у вигляді:

 • дзеркал;
 • телефонів;
 • радіо;
 • пристосувань, що працюють від електричної мережі.

Присутність зазначених нюансів значно погіршує силу сигналу. Збільшити радіус подачі можна, вибравши місце, найбільш близьке до центральної частини будинку. Висота розташування також грає важливу роль. Чим вище встановлений роутер, тим стабільніше сигнал.

Підключення

Вибравши відповідне місце, можна приступати безпосередньо до підключення. У першу чергу слід під’єднати пристрій до електричної мережі. Ви повинні помітити появу миготливих кольорових індикаторів.

Після цього потрібно під’єднати мережевий кабель до порту WAN. Його можна без проблем розпізнати за кольором (найчастіше синій). Підключення до ноутбуку або ПК відбувається шляхом з’єднання з портом LAN. Для досягнення мети передбачається наявність декількох роз’ємів. Чому? Відповідь проста: так забезпечується можливість підключення декількох пристроїв.

Налаштування

Успішний вхід до налаштувань неможливий без інформації про пароль та логін. У більшості випадків дані вказані на корпусі роутера. У переважній більшості випадків слово admin служить в якості логіна та паролю одночасно.

Після потрібно буде скористатися браузером. У відповідному рядку слід задати IP-адресу (його також можна дізнатися, вивчивши наклейку на корпусі). Перейшовши по ньому, буде потрібно ввести ті самі пароль та логін, про які говорилося вище.

Налаштування починається з запиту типу з’єднання. Такою інформацією володіє ваш провайдер. Шлюз та пароль з логіном також можна дізнатися у нього. Вибір мережевого імені цілком залежить від вашої фантазії. Його потрібно придумати самостійно.

Далі необхідно вирішити, який встановити ключ доступу. Він повинен бути надійним й складатися з великої кількості букв та цифр. Інформація про ключі стане у нагоді кожному, хто захоче підключитися до мережі за допомогою вашого роутера.

Що робити, якщо доступ в Інтернет так і не з’явився? Вихід є! Звернення за допомогою до фахівців.

Довірте відповідальну справу «Комп Майстер Центр»

Ремонт та налаштування роботи техніки – завдання професіоналів сервісу «Комп Майстер Центр». У цьому питанні безліч важливих моментів. Якщо проігнорувати хоча б один з них, успіх процесу повисне на волоску. Недосвідчений користувач не завжди розуміє, до чого можуть привести певні дії. Цього не скажеш про фахівців.

 1. Досвідчені співробітники «Комп Майстер Центру» знають, на що потрібно звертати увагу у ході роботи. Вони навчені вирішувати завдання різних рівнів складності. Результат завжди швидкий та якісний. Не дарма центр пропонує величезний перелік послуг.
 2. Потрібна термінова допомога у вихідний? Виявили неполадку о 6 годині вечора, приїхавши додому після трудового дня? Обов’язково зателефонуйте у «Комп Майстер Центр». Графік роботи компанії складено з турботою про комфорт клієнта. Раптова проблема з технікою – справа житейська. Не вгадаєш, коли неприємність торкнеться саме вас.

Тепер ви знаєте, де працюють кращі фахівці, яким не страшно довірити усунення складної поломки? Звичайно ж “Комп Майстер Центр”. Зателефонуйте за одним із номерів телефону та отримаєте грамотну консультацію по будь-якому питанню.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша компанія надає послуги термінового ремонту та налаштування техніки вдома або в офісі протягом 60 хвилин. Ми гарантуємо оперативний виїзд нашої команди спеціалістів для виконання необхідних робіт. Наш сервіс може бути корисним для тих, хто цінує свій час і потребує швидкого та якісного ремонту техніки.

Дізнатися точну вартість ремонту

  ОЦЕНКА ТЕХНИКИ

  мы ответим в течении 1 рабочего дня
  Для точной оценки техники, нужно указать все дефекты, неисправности и характеристики устройства. Остаточная цена только после диагностики в сервисном центре.
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  close-link

  ЗАКАЗАТЬ ОбРАТНЫЙ ЗВОНОК

  мы перезвоним в течении 15 минут
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  Мы гарантируем полную конфиденциальность оставленных данных
  close-link