Виїзд майстра від 10 хвилин

Безкоштовно в Києві

– відгуки та оцінки

097 568 66 58

050 842 68 13

073 236 28 18

Щодня з 8:30 до 21:00

Що таке маршрутизатор?

Сьогоднішні технології зробили крок далеко вперед, й вже слово “комп’ютер” не викликає зайвих питань. Без нього ми насилу уявляємо своє життя. Однак, щоб повноцінно використовувати усі можливості комп’ютера, планшету, ноутбуку та навіть звичайного смартфона, необхідний доступ у інтернет. У кожному будинку є по кілька гаджетів, як їх поєднати та підключити до однієї мережі інтернет?

Что такое маршрутизатор

Визначення

Говорячи простими словами, маршрутизатор (роутер) – мережевий пристрій, який з’єднує два або більше одного пристрою (ПК, ноутбук, телефон, інше) між собою у одну локальну мережу, з виходом у Інтернет. Кожен гаджет, підключений до роутера, отримує свою внутрішню IP-адресу.

Існують професійні маршрутизатори, вони працюють у великих компаніях, підприємствах та здатні підтримувати цілу мережу, навіть до цілих міст.

Навіщо потрібен маршрутизатор?

Насправді, причин більш ніж достатньо. Розглянемо деякі з них:

 1. Створення та об’єднання мережі. Наприклад, у офісі, де одна людина може мати доступ до всіх комп’ютерів.
 2. Підключення до мережі інтернет. Можна підключиться безпосередньо, а можна через роутер, що значно розширює можливості мережі.
 3. Роздача інтернету. Для цього маршрутизатори й створені: вони роздають інтернет на комп’ютери та інші пристрої.

Принцип роботи роутера

Інформація у інтернеті передається за допомогою пакетів. У кожного з них є своя адреса доставляння. Коли маршрутизатор бачить пакет, він відправляє його на потрібну адресу. Деякі моделі роутерів оснащені резервними портами WAN, що дозволяє застосовувати відразу кілька інтернет каналів від різних провайдерів.

Складнощі при виборі

Кожен роутер має свою потужність. Для невеликої родини, це одна потужність, для великого підприємства з великою кількістю співробітників, що іноді перевищує сотню, вже зовсім інша.

Ще один дуже важливий момент. Наприклад, сім’я у якій 3 людини, набуває роутер, розрахований на 3 підключених пристрою. Здавалося б, що маршрутизатор повинен би впоратися. Однак, у будь-який момент їх кількість може збільшитися, завдяки покупці додаткового пристрою або приходу друзів та родичів, яким також може знадобитися доступ до всесвітньої мережі.

Результат такої ситуації відомий майже всім: при підключенні більшої кількості девайсів інтернет починає зависати, гальмувати. Про те, щоб нормально подивитися відео та пограти в улюблену гру не може бути й мови.

Аналогічно відбувається у компаніях, підприємствах. Намагаючись заощадити, власники купують недорогі вай-фай роутери, які розраховані на мінімальну кількість робочих місць. Згодом, приходиться вирішувати питання заміни мережевого обладнання, оскільки розвиток будь-якої компанії передбачає роботу більшої кількості людей. Тому розумно купувати модель з певним «запасом міцності».

Правильний вибір

Компанія «Комп Майстер Центр» спеціалізується на складанні комп’ютерів, підборі комплектуючих, а також мережевого обладнання. Досвідчені фахівці, які добре знайомі з ринком, допоможуть вам зробити правильний вибір. Ціна послуги невисока. При цьому невелике вкладення цілком компенсується безперебійним, стійким з’єднанням з інтернетом.

Крім того, потрібну модель вам правильно підключать та налаштують. Дана послуга користується попитом, як у звичайних користувачів, так й у власників підприємств різного масштабу, для яких важливо поєднання ціни, якості та безперебійна робота компанії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша компанія надає послуги термінового ремонту та налаштування техніки вдома або в офісі протягом 60 хвилин. Ми гарантуємо оперативний виїзд нашої команди спеціалістів для виконання необхідних робіт. Наш сервіс може бути корисним для тих, хто цінує свій час і потребує швидкого та якісного ремонту техніки.

Дізнатися точну вартість ремонту

  ОЦЕНКА ТЕХНИКИ

  мы ответим в течении 1 рабочего дня
  Для точной оценки техники, нужно указать все дефекты, неисправности и характеристики устройства. Остаточная цена только после диагностики в сервисном центре.
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  close-link

  ЗАКАЗАТЬ ОбРАТНЫЙ ЗВОНОК

  мы перезвоним в течении 15 минут
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  Мы гарантируем полную конфиденциальность оставленных данных
  close-link