Виїзд майстра від 10 хвилин

Безкоштовно в Києві

– відгуки та оцінки

097 568 66 58

050 842 68 13

073 236 28 18

Щодня з 8:30 до 21:00

Що шумить у комп’ютері

Напевно, кожен з нас, коли ув перший раз придбав комп’ютер, звернув увагу, що працюють вони не зовсім безшумно. З плином часу шум посилюється, іноді настільки, що через нього ніяк не виходить зосередитися на роботі. Якщо у нового комп’ютера тихий шум, показник його нормальної роботи, то гучніші звуки – ознака серйозних несправностей.

Что шумит в компьютере

У даній статті ми розберемо усі можливі причини, видаваного звуку у пристрої та деякі варіанти вирішення цієї проблеми.

Головні причини та як ліквідувати неприємність?

Причини поломки, при якій комп’ютер шумить або гуде, можуть бути різними. Розглянемо найбільш ті, що часто зустрічаються:

 1. Знос вентилятору. Одним з найбільш важливих комплектуючих комп’ютера або ноутбуку вважається система охолодження. Її вихід з ладу – досить поширене явище, яке призводить до виходу з ладу блоку живлення, процесора. Якщо у вас не найновіший пристрій, можлива поломка самих лопатей або підшипника кулеру. У такому випадку слід придбати новий.
 2. Запилений кулер. Якщо комп’ютер почав шуміти недавно й раніше такого не було, то швидше за все, причина цього – пил. Нагромаджений на лопатях і обертових деталях, він сприяє додатковому тертю, тим самим створюючи цей неприємний шум. Більш того, шари пилу нагріваються та перегрівають пристрій. Тому варто подбати про заміну кулера.
 3. Жорсткий диск вийшов з ладу. Іноді тріск або свистячі звуки може видавати старий вінчестер. У більшості випадків слід замінити його на новий. Фахівці радять встановлювати більш нові моделі SSD дисків.
 4. Несправний блок живлення. Ймовірно, він “постарів”. Кваліфіковані професіонали своєї справи радять замінювати його на новий кожні кожні 2-3 роки. Своєчасна заміна забезпечить довгий термін служби усього пристрою.
 5. Погана збірка ПК. Будь-яке непрофесійне втручання може призвести до того, що навіть таку звичайну маніпуляцію можна виконати неякісно.
 6. Уважно розгляньте пристрій, можливо не прикручені або погано закріплені деякі деталі: вінчестер, материнська плата, оптичний привід.
 7. Не можна виключати й віруси. Непотрібні, “заражені” програми змушують працювати ваш комп’ютер у два рази більше. Це призводить до перевантаження процесора, який у результаті перегрівається та у подальшому стає несправним. Перевірте комп’ютер на наявність вірусів. Бажано – за допомогою перевірених ліцензійних програм.
 8. Засохле мастило. Воно знаходиться на підшипнику вентилятору, що охолоджує частини пристрою. Якщо мастило відсутнє – кулер заклинить, що загрожує виходом з ладу електронних компонентів комп’ютера й перегрівом. Щоб змастити його, акуратно висуньте кулер та капніть 1-2 краплі спеціальної олії. Його також можна купити у сервісному центрі.

Вірне рішення

Якщо ви не в силах самостійно вирішити бу проблему або у вас банально немає часу для цього, інструменту, то негайно звертайтеся у «Комп Майстер Центр». Чим раніше знайти причину й усунути її, тим вище ймовірність налагодити роботу комп’ютера та продовжити термін його служби.

У сервісному центрі «Комп Майстер Центр» проведуть безкоштовну діагностику, що дуже важливо при вирішенні будь-яких труднощів у даній сфері. Досвідчені фахівці допоможуть вам впоратися з самою непростою ситуацією у найкоротші терміни. Виїзд майстра здійснюється вже через 30 хвилин після того, як ви оформите замовлення на сайті або по телефону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша компанія надає послуги термінового ремонту та налаштування техніки вдома або в офісі протягом 60 хвилин. Ми гарантуємо оперативний виїзд нашої команди спеціалістів для виконання необхідних робіт. Наш сервіс може бути корисним для тих, хто цінує свій час і потребує швидкого та якісного ремонту техніки.

Дізнатися точну вартість ремонту

  ОЦЕНКА ТЕХНИКИ

  мы ответим в течении 1 рабочего дня
  Для точной оценки техники, нужно указать все дефекты, неисправности и характеристики устройства. Остаточная цена только после диагностики в сервисном центре.
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  close-link

  ЗАКАЗАТЬ ОбРАТНЫЙ ЗВОНОК

  мы перезвоним в течении 15 минут
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  Мы гарантируем полную конфиденциальность оставленных данных
  close-link