Виїзд майстра від 10 хвилин

Безкоштовно в Києві

– відгуки та оцінки

097 568 66 58

050 842 68 13

073 236 28 18

Щодня з 8:30 до 21:00

Що робити якщо ноутбук не вмикається?

Сучасні технології не стоять на місці, з кожним днем гаджети вдосконалюються, стають кращими. Практично у кожного з нас є такий пристрій, як ноутбук. Якщо не він, то комп’ютер, планшет, смартфон. Від поломки перерахованих пристроїв ніхто з нас не застрахований.

Что делать если ноутбук не включается

Іноді буває так, що у один прекрасний день ноутбук не хоче вмикатися. Не варто панікувати: у більшості випадків ця проблема вирішувана. Необхідно точно діагностувати несправність, тоді ви вже напевно будете знати, які кроки зробити для її усунення.

Чому він не включається?

Для того, щоб налагодити зв’язок з ноутбуком, потрібно розібратися, що трапилося. Можливих варіантів може бути безліч, тому зупинимося на найпоширеніших з них:

 1. Зазвичай, якщо не запускається ноутбук, то проблема полягає у його живленні. Тому негайно перевірте, чи є світло у будинку або напруга у розетках, переконайтеся, що кабель підключення не має видимих пошкоджень.
 2. Згорів блок живлення пристрою. Це досить поширена причина відмови у роботі ноутбуку. Перевірити це можна, підключивши до гаджету ідентичний блок живлення у робочому стані. Також слід звернути увагу на індикатори (блимають або зовсім не горять). Якщо немає, найбільш ймовірно, що проблема саме у ньому. Спершу підключить штекер до пристрою, потім вже шнур адаптера у розетку. Справа у тому, що при іншій послідовності підключення, з’являється невелика іскра, яка й псує контакти.
 3. Можливо, справа у самій батареї. Витягніть її з гаджету, почекайте 10-15 хвилин, а після цього включіть девайс. Якщо він без проблем включився, то вставте батарею назад на колишнє місце.
 4. Ще одна часто зустрічається причина, при якій ноутбук не вмикається може бути у підключених до нього пристроях. Вимкніть їх усі та спробуйте знову запустити гаджет.
 5. Зламалася материнська плата ноутбуку. Поломка материнської плати є найбільш складною проблемою. Саме до неї підключаються усі необхідні для роботи комплектуючі: вихід з ладу одного може привести до поломки іншого, порушення роботи девайс у цілому.

Вихід з ситуації

Як ви могли переконатися, прочитавши цю статтю, проблема зустрічається досить часто, при цьому діагностику провести самостійно, без обладнання, досвіду, знань неможливо. Доцільніше буде не витрачати даремно сили, час, нерви, а звернутися до професіоналів своєї справи.

Кращий вибір – сервісний центр в Києві “Комп Майстер Центр“:

 • У компанії працюють найкращі фахівці, які допоможуть з високою точністю з’ясувати причину несправності, усунути її у короткі терміни.
 • У професіоналів завжди при собі тільки сучасні, якісні інструменти для ремонту будь-яких девайсів.
 • Виклик майстра здійснюється у будь-який день тижня, у тому числі й у вихідні дні. Фахівці виїжджають протягом півгодини після оформлення виклику.

Телефонуйте прямо зараз, щоб вже у самий найближчий час робота вашого ноутбука була відновлена у повному обсязі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша компанія надає послуги термінового ремонту та налаштування техніки вдома або в офісі протягом 60 хвилин. Ми гарантуємо оперативний виїзд нашої команди спеціалістів для виконання необхідних робіт. Наш сервіс може бути корисним для тих, хто цінує свій час і потребує швидкого та якісного ремонту техніки.

Дізнатися точну вартість ремонту

  ОЦЕНКА ТЕХНИКИ

  мы ответим в течении 1 рабочего дня
  Для точной оценки техники, нужно указать все дефекты, неисправности и характеристики устройства. Остаточная цена только после диагностики в сервисном центре.
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  close-link

  ЗАКАЗАТЬ ОбРАТНЫЙ ЗВОНОК

  мы перезвоним в течении 15 минут
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  Мы гарантируем полную конфиденциальность оставленных данных
  close-link