Що робити, якщо не завантажується комп’ютер?
У еру інноваційних технологій дуже складно уявити наше життя без сучасних гаджетів. Вони бувають для різноманітних цілей: для роботи, навчання, розваг навіть для повсякденного користування. Дуже шкода, що вони не вічні та можуть запросто прийти у непридатність без належного догляду. Іноді відбувається так, що девайс просто-напросто не завантажується: ледь завантаження добігає кінця, як відбувається перезавантаження й усе починається спочатку. У даній статті ми докладно розберемося у цій непростій ситуації.

Комп’ютер відмовляється йти на контакт: причини
Пристрій включився, працюють усі індикатори, вн видає характерний шум, який характеризується роботою кулера, але немає “картинки” на моніторі. У один момент комп’ютер почне усе завантажувати спочатку. Причини виникнення несправностей, через які пристрій не хоче завантажуватися, досить різноманітні, але найчастіше пов’язані з апаратними поломками.
Розглянемо основні:
- Блок живлення. Проявляється це у тому, що при запуску загоряються світлові індикатори та запускається вентилятор, але на екрані нічого немає. Це означає, що електричний сигнал є, але він не надходить на інші елементи. Не варто економити на блоці. Неякісний продукт може досить швидко прийти у непридатність та підвести у самий невідповідний момент.
- Оперативна пам’ять. У більшості випадків, проблеми з нею можуть спровокувати зависання гаджета або перезапуск у результаті збою напруги у електромережі. У такі моменти з’являється синій екран, який називається “екран смерті“. Ще одним винуватцем несправності оперативної пам’яті є перегрів.
- Відеокарта. Якщо на екрані зникла картинка або присутні дефекти: незрозумілі лінії, брижі, то «етіологія» полягає дійсно у ній. Можливо, вона прийшла у непридатність. По можливості, вставте іншу відеокарту та перевірте, як вона працює . Якщо все у порядку, значить справа була у ній.
- Материнська плата. Її несправність також призведе до того, що девайс припинить завантажуватисята інформація на монітор перестане виводитися. Несподіваний перезапуск або зависання пристрою також можуть негативно вплинути на неї.
- Процесор. Не можна виключати й його. Таке трапляється вкрай рідко. На сьогоднішній день відомо, що процесор відмовляється працювати через виробничий брак або механічного пошкодження.
- Жорсткий диск. Якщо вам раптом почувся незвичайний тріск, то це явно вказує на проблеми саме з ним.
- Також варто відзначити, що поряд з перерахованими вище апаратними поломками цілком можливо збій роботи через піратське ПЗ, або віруси. Вони призводять до поломки не відразу, а тільки через кілька місяців після встановлення або скачування ігор, відео. Його заміна, або встановлення якісного антивирусника, допомагає уникнути неприємностей пов’язаних з нестабільною роботою комп’ютера
Як усунути несправність?
Запорука успішного «лікування» комп’ютера – точна діагностика. Людині без спеціальної освіти, досвіду та навичок вкрай складно виявити причину самостійно, без чиєї-небудь допомоги. Щоб ще більше не погіршити ситуацію, краще довірте свого вірного друга кваліфікованим фахівцям, віддавши його у сервісний центр “Комп Майстер Центр“. Таким чином ви заощадите масу сил, часу та нервів.
Крім того, у нас дійсно низькі ціни на різноманітні послуги. Виклик майстра здійснюється у будь-який день тижня, а також у вихідні. Виїзд фахівця відбувається вже через 30 хвилин після оформлення замовлення на сайті або по телефону.