Виїзд майстра від 10 хвилин

Безкоштовно в Києві

– відгуки та оцінки

097 568 66 58

050 842 68 13

073 236 28 18

Щодня з 8:30 до 21:00

15 ознак того, що ви залежні від комп’ютера

Деякі залежності можуть перевершити усі межі. І не секрет, що сучасна людина дуже залежить від різних технологій, як електрика, холодильник, телевізор, телефон та комп’ютер.

Це одна справа, коли ви їх використовуєте у міру, але іноді ми можемо просто підсісти на ці телефони, телевізори та комп’ютери.

Залежність від комп’ютера чи ноутбуку з кожним днем стає великою проблемою. Від них залежні особливо студенти, школярі й навіть діти 4 – 6 років. Доводиться чути про ті випадки, коли люди самі просять своїх близьких заховати ноутбук, але при цьому відчувають фізичні недуги, як панічна атака, депресія та тривога.

Уявімо собі, ви після роботи йдете додому, і при цьому мрієте, ах, зараз прийду додому, розбуджу його, і буду витворяти такі речі! Між іншим, мова йде про комп’ютер.

Можливо, ви йдете з широкою посмішкою на обличчі у передчутті приємних хвилин за комп’ютером, і ви не єдиний такий, це відбувається з багатьма.

Ми дійсно сильно влипли, стали одержимі технологіями. І, якщо ваш телефон ваш кращий друг, то ваш ноутбук любов всього вашого життя. І це не просто жарт, для деяких ноутбук може бути єдиним коханням всього життя.

Прочитайте наступний список з 15 пунктів, та визначте, наскільки ви сильно підсіли на комп’ютер:

1. Ви не дозволяєте іншим людям, членам сім’ї користуватися вашим ноутбуком.

Нііііі! Ось так ви реагуєте, коли хтось із домашніх намагається використовувати ваш ноутбук. Адже це ВАШ ноутбук, і ви не будете ділитися ні з ким.

2. Ви систему завжди у порядку тримайте.

Усе папки, файли зручно організовані, розсортовані, але при цьому, ваша кімната виглядає не кращим чином. Порядок у будинку вторинний. Зрештою, найголовніше у порядку.

3. Ви проводите багато часу за комп’ютером – день і ніч безперервно.

Можливо, коли ви з вашим комп’ютером, ви навіть не помічаєте, коли закінчується день та коли починається ніч.

4. Встановлені останні оновлення.

У вас можливо вдома не все нове, щось вже давно вимагає заміни, проте з комп’ютером все у порядку – стоїть остання версія ОС, найдорожчий антивірус, та усі самі класні платні програми.

5. Поломка жорсткого диска ваш найбільший кошмар.

Якщо ви раніше пережили таке, можливо рани все ще не зажили, і ви відчуваєте почуття жаху, коли згадуєте про це. Це був найгірший день у вашому житті, ви трохи не отримали серцевий напад.

6. Ви знаєте, що комп’ютер завжди з вами.

Ваш комп’ютер єдиний ваш вірний друг. Якщо ви засмучені або щасливі, вам нудно або ви схвильовані, знаєте, що комп’ютер завжди поруч та на вашому боці.

7. Ви сидите ночами, замість того, щоб спати.

Навіть сон відходить на другий план, є справи важливіші – комп’ютер.

8. Берете ноутбук з собою всюди, куди б не ходили.

Будь то зустріч, побачення, маленька подорож, або йдете у гості до друзів, ваш ноутбук завжди повинен бути поруч. Ви можете забути додатковий одяг, або ще щось, але тільки не ноутбук. І нарешті, ви навіть у відпустці з комп’ютером не розлучаєтеся.

9. У вашого ноутбука є ім’я.

Це така очевидна ознака того, що ви сприймаєте комп’ютер більше, ніж просто предмет, одушевляєте цей інструмент. Особливо, якщо ім’я вашого комп’ютера яке-небудь миле та дурне.

10. У вас немає секретів від вашого комп’ютера.

11. Ваша сім’я та друзі «ревнують» вас до комп’ютера.

Якщо вони весь час роблять зауваження, що за комп’ютером ви проводите набагато більше часу, ніж з родиною та друзями, а вам здається, що вони несуть таку нісенітницю і це вас дратує, то це теж ознака залежності.

12. Ви віддаєте перевагу спілкуванню з людьми у інтернеті.

Це і соціальні мережі, і форуми та інші засоби спілкування через комп’ютер. А при живому спілкуванні відчуваєте труднощі – сором, розгубленість.

13. Ваш будинок там, де ноутбук.

Ви можете багато часу проводити у кафешках за ноутбуком, у інших місцях. Вихідні ви чекаєте з нетерпінням, бо можна цілий день перед комп’ютером сидіти. І ви вважаєте за краще скасувати плани, щоб з’явилася можливість провести більше часу з улюбленою іграшкою.

14. Коли ви з ноутбуком, ніщо не повинно відволікати вас.

Ви б хотіли, щоб ніхто вас не турбував. Ви так поглинені цим, що навіть не розумієте, що голодні.

15. Ви не хочете міняти комп’ютер.

Навіть якщо ваш комп’ютер сильно застарів, та у магазині є більш сучасні, швидкі машини, ви не захочете змінювати свій старий комп’ютер.

Якщо хоча б половина з перерахованих пунктів вірна для вас, є привід турбуватися, можливо, ви залежні від комп’ютера та слід вжити заходів, лікуватися від цієї залежності, як лікуються від інших хвороб.

І пам’ятайте, все, що придумала людина, покликане служити нам, а не навпаки. Не забувайте жити повним життям. Якщо занадто довго будете сидіти перед комп’ютером, життя пройде повз.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша компанія надає послуги термінового ремонту та налаштування техніки вдома або в офісі протягом 60 хвилин. Ми гарантуємо оперативний виїзд нашої команди спеціалістів для виконання необхідних робіт. Наш сервіс може бути корисним для тих, хто цінує свій час і потребує швидкого та якісного ремонту техніки.

Дізнатися точну вартість ремонту

  ОЦЕНКА ТЕХНИКИ

  мы ответим в течении 1 рабочего дня
  Для точной оценки техники, нужно указать все дефекты, неисправности и характеристики устройства. Остаточная цена только после диагностики в сервисном центре.
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  close-link

  ЗАКАЗАТЬ ОбРАТНЫЙ ЗВОНОК

  мы перезвоним в течении 15 минут
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  Мы гарантируем полную конфиденциальность оставленных данных
  close-link